کد خبر : 31260
تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 195 بازدید

بهره‎برداری از آزادراه اراک خرم‎آباد ظرف 3 سال آینده

استاندار لرستان گفت: پروژه آزادراه اراک-خرم‎آباد ظرف 3 سال آینده به بهره‎برداری می‎رسد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا ، حبیب‎الله دهمرده در جریان بازدید از پروژه آزادراه اراک-خرم‎آباد در جمع خبرنگاران افزود: پیمانکار پروژه ملی پروژه آزادراه اراک-خرم‎آباد، قرارگاه خاتم‎الانبیاء است و مجری این طرح وزارت راه و شهرسازی است. وی با […]

استاندار لرستان گفت: پروژه آزادراه اراک-خرمآباد ظرف 3 سال آینده به بهرهبرداری میرسد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا ، حبیبالله دهمرده در جریان بازدید از پروژه آزادراه اراک-خرمآباد در جمع خبرنگاران افزود: پیمانکار پروژه ملی پروژه آزادراه اراک-خرمآباد، قرارگاه خاتمالانبیاء است و مجری این طرح وزارت راه و شهرسازی است.

وی با بیان اینکه یکی از خواستههای به حق مردم استان در بحث زیرساختهای این پروژه است، اظهار کرد: این پروژه در این منطقه بینظیر است و از نظر ایمنی قابل قیاس با پروژههای مشابه نیست.

استاندار با بیان اینکه اعتباری که برای این طرح تخصیص داده شده 960 میلیارد تومان است، اضافه کرد: طول این آزادراه بیش از 135 کیلومتر در 2 لاین است و پیشبینی میشود در طول 3 سال ساخته و به آزادراه خرمزال وصل میشود.

دکتر دهمرده تصریح کرد: این پروژه در 4 قطعه در حال انجام است که 50 درصد کل پروژه در قطعه سوم بوده و به تبع آن 50 درصد اعتبار به این قطعه اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اینکه با احداث این پروژه بیش از 35 کیلومتر طول مسیر و 1.5 ساعت نیز از لحاظ زمان کوتاه میشود، گفت: دولت دهم، دولت کار و عمران است و چنانچه زمینهایی در مسیر پروژه دارای سند باشند بنا بر بحث کارشناسی قیمتگذاری و به حامیان آنها پرداخت میشود.

دهمرده با تأکید بر اینکه حلقه مفقوده آزادراه خلیج فارس قطعه سوم است، تصریح کرد: با توجه به شناختی که از قرارگاه دارم انتظار میرود که 3 قطعه دیگر پروژه نیز با شتاب بیشتری صورت گیرد البته روند کار قابل دفاع است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :