کد خبر : 31430
تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 27 بازدید

برگزاری مسابقات کشوری سنگ نوردی جام افلاک در استان لرستان

رییس هیات کوهنوردی و صعود‌های ورزشی لرستان گفت: مسابقات کشوری سنگ نوردی جام افلاک در استان لرستان برگزار خواهد شد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایلنا، سیدˈ‎‎‌ آرش قیاسیان  در جمع خبرنگاران افزود: این مسابقات با هماهنگی و اخذ مجوز از فدراسیون کوهنوردی و صعود‌های ورزشی، وبا همکاری جمعیت هلال احمر و اداره […]

رییس هیات کوهنوردی و صعود‌های ورزشی لرستان گفت: مسابقات کشوری سنگ نوردی جام افلاک در استان لرستان برگزار خواهد شد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایلنا، سیدˈ‎‎‌ آرش قیاسیان  در جمع خبرنگاران افزود: این مسابقات با هماهنگی و اخذ مجوز از فدراسیون کوهنوردی و صعود‌های ورزشی، وبا همکاری جمعیت هلال احمر و اداره کل ورزش و جوانان لرستان برگزار خواهد شد.

وی افزود: این دوره از مسابقات در ۲۵ مردادماه سال‌جاری در محل سالن سه هزارنفری ولیعصر (عج) خرم آباد بر گزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این مسابقات به پاس زحمات و گرامیداشت ˈ مهدی زنده کارˈ از مربیان ارزنده لرستانی برگزار می‌شود افزود: این دوره مسابقات سنگ نوردی سرطناب ویژه آقایان بوده که ردهٔ سنی آن نیز آزاد است.

قیاسیان با بیان اینکه فراخوان مسابقات سرطناب جام افلاک با همکاری فدراسیون در سایت‌های رسمی اعلام شده است اظهار داشت: انتظار می‌رود ۳۰ ورزشکار صاحب نام در این رشته ورزشی از سراسر کشور در این مسابقات حضور پیدا کنند.

رئیس هیات کوهنوردی استان خاطر نشان ساخت: علاقه مندان می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر، آگاهی از شرایط خاص این مسابقات و حضور در این رقابت‌ها به آدرس اینترنتی www. lor-mount. ir مراجعه نمایند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :