کد خبر : 31613
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 85 بازدید

حذف هزینه جا به جایی و بین شهری همراه اوّل

از روز چهارشنبه 16 مرداد ماه هزینه جا به جایی و بین شهری سیم کارت های دائمی همراه اول حذف و تعرفه یکسان در سراسر کشور اعمال می شود. به گزارش سرويس فناوردي/دانلود ميرملاس نيوز به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، هزینه یک دقیقه تماس مشترک دائمی با خطوط دائمی و اعتباری […]

حذف هزینه جا به جایی و بین شهری همراه اوّل

از روز چهارشنبه 16 مرداد ماه هزینه جا به جایی و بین شهری سیم کارت های دائمی همراه اول حذف و تعرفه یکسان در سراسر کشور اعمال می شود.

به گزارش سرويس فناوردي/دانلود ميرملاس نيوز به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، هزینه یک دقیقه تماس مشترک دائمی با خطوط دائمی و اعتباری همراه اول (شهری و بین شهری) و تلفن ثابت، به صورت یکسان در تمام کشور ۵۹۹ ریال تعیین و از ساعت ۲۴ امشب ۱۵مردادماه اعمال می شود.

بدین ترتیب از این پس مشترکین سیم کارتهای دائمی اپراتور اول، از مزایایی نظیر «حذف دو پالس هزینه جابجایی حدود ۹۰ ریال در دقیقه، کاهش ۲۷ درصدی هزینه مکالمات بین شهری و تماس با ۸۷ میلیون مشترک همراه اوّل و تلفن ثابت در جای جای کشور با یک تعرفه» برای مکالمات درون اپراتوری (همراه اول و تلفن ثابت) بهره مند می شوند.

بر اساس این گزارش، تعرفه هر دقیقه مکالمه برون اپراتوری مشترکین دائمی همراه اول (مکالمه با مشترکین اپراتورهای رایتل و ایرانسل) ۶۲۵ ریال محاسبه می شود.

گفتنی است تعرفه مکالمات همراه اول در ۱۰ سال اخیر با وجود نرخ بالای تورم و افزایش بی سابقه نرخ ارز مورد نیاز برای خرید تجهیزات فنی، ثابت بوده است.

این گزارش می افزاید: زمان و تعرفه یکسان سازی سیم کارت های اعتباری همراه اول به زودی اعلام می شود.

درج شده توسط : محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس "

دیدگاه ها

اسفندار بازوند در گفته :

خیلی خوبه/

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :