کد خبر : 31615
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 94 بازدید

نخستین گوشی 3 سیم‌کارته وارد بازار شد

به گزارشسرويس فناوري/دانلود ميرملاس نيوز به نقل از فارس، استفاده از گوشی‌های هوشمند با قابلیت پشتیبانی همزمان از دو سیم‌کارت به امری معمول تبدیل شده است و آن دسته از کاربرانی که به صورت دایمی سفر می‌کنند ترجیح می‌دهند این دسته از گوشی‌ها را مورد استفاده قرار دهند. اما باید توجه داشت که در برخی موارد حتی […]

به گزارشسرويس فناوري/دانلود ميرملاس نيوز به نقل از فارس، استفاده از گوشی‌های هوشمند با قابلیت پشتیبانی همزمان از دو سیم‌کارت به امری معمول تبدیل شده است و آن دسته از کاربرانی که به صورت دایمی سفر می‌کنند ترجیح می‌دهند این دسته از گوشی‌ها را مورد استفاده قرار دهند. اما باید توجه داشت که در برخی موارد حتی این گوشی‌ها هم نمی‌توانند پاسخگوی نیاز روزافزون کاربران باشند.

دو شرکت GooPhone و ال‌جی نخستین گوشی هوشمند مبتنی بر تراشه‌ای موسوم به MediaTek را روانه بازار کرده اند که می‌تواند به صورت همزمان از سه سیم‌کارت پشتیبانی کند.

این گوشی هوشمند از جانب شرکت‌های یاد شده با نام GooPhone X1+  و Optimus L4 II روانه بازار شده است و هر دو گوشی در حالی که باتری‌های پرقدرتی را در خود جا داده‌اند، می‌توانند به صورت همزمان و به شکل کاملا مجزا از سه شبکه مخابراتی پشتیبانی کنند.

گوشی هوشمند X1+ شامل نمایشگر لمسی 5 اینچی می‌شود که تصاور در آن با کیفیت FWVGA به نمایش درمی‌آیند. این گوشی پردازنده دو هسته‌ای MT6572 را در خود جا داده است.

گوشی هوشمند Optimus L4 II ال‌جی هم شامل نمایشگر لمسی 3.8 اینچی از نوع HVGA می‌شود که پردازنده یک گیگاهرتزی برای آن در نظر گرفته شده است. این گوشی هوشمند نیز با مانند مدل قبلی قادر به پشتیبانی همزمان از سه سیم کارت است.

درج شده توسط : محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس "

دیدگاه ها

این یعنی من میتونم سه تا رفیق همزمان بگیرم هاهاها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه بمن چه مرد حسابی هاهاها؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :