کد خبر : 31694
تاریخ انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 78 بازدید

26 مرداد آخرین مهلت استفاده از سیم‌کارت‌های بلااستفاده ایرانسل

سیمکارت‌های اعتباری که مدت 90 روز متوالی منتهی به 31 تیر 1392 خاموش بوده یا از آنها هیچ استفاده‌ای نشده باشد، در صورت عدم فعالیت تا پایان روز 26 مرداد 1392، به مالکیت شرکت ایرانسل بازگردانده می‌شود. به گزارش سرويس فناوردي/دانلود ميرملاس نيوز و به نقل از ايرانسل؛تمامی سیمکارت‌های اعتباری شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل که […]

سیمکارت‌های اعتباری که مدت 90 روز متوالی منتهی به 31 تیر 1392 خاموش بوده یا از آنها هیچ استفاده‌ای نشده باشد، در صورت عدم فعالیت تا پایان روز 26 مرداد 1392، به مالکیت شرکت ایرانسل بازگردانده می‌شود.

به گزارش سرويس فناوردي/دانلود ميرملاس نيوز و به نقل از ايرانسل؛تمامی سیمکارت‌های اعتباری شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل که پس از فعال‌سازی حداقل به مدت 90 روز متوالی منتهی به 31 تیر 1392 خاموش بوده یا از آنها هیچ استفاده‌ای نشده باشد، در صورت عدم فعالیت تا پایان روز 26 مرداد 1392، به حالت تعلیق دائم درآمده و به مالکیت شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل بازگردانده می‌شود.

تعلیق مذکور شامل شماره سیم‌کارت است.

منظور از فعالیت روش کردن و برقراری یا دریافت تماس، ارسال یا دریافت MMS و SMS غیرتبلیغاتی، شارژ مجدد یا استفاده از GPRS است.

مشترکین همچنین می‌توانند در صورت عدم نیاز به سیمکارت، تا پایان روز 26 مرداد 92 نسبت به استفاده یا انتقال اعتبار اقدام کنند.

درج شده توسط : محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :