کد خبر : 31821
تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 404 بازدید

فرزند شایسته ی لرستان

  امین آزادبخت / میرملاس نیوز : فرزند شایسته ی لرستان   /کوهدشت سرزمینی به وسعت تاریخ با سنگ نگاره های چندین هزارساله اش سهم بزرگی در تاریخ و تمدن باستانی ایران زمین دارد. مردم این خطه نماد استواری و سخت کوشی اند. سر زمینی پر از افتخار که همواره به جوانان رشید خود بالیده […]

IMG_4032

 

امین آزادبخت / میرملاس نیوز :

فرزند شایسته ی لرستان

 

/کوهدشت سرزمینی به وسعت تاریخ با سنگ نگاره های چندین هزارساله اش سهم بزرگی در تاریخ و تمدن باستانی ایران زمین دارد. مردم این خطه نماد استواری و سخت کوشی اند. سر زمینی پر از افتخار که همواره به جوانان رشید خود بالیده و با اتکا به این غیور مردان برآنست تاپله های توسعه وآبادانی رایکی پس ازدیگری طی نماید و بی شک فرشاد حیدری از زمره ی این جوانان موفق بشمار می رود که امروز با تمام توان خود دراین مسیر باجسارت وشجاعت وعشق و انساندوستی گام برداشته ودرسایه پشتکار و دانش مثال زدنیش و با اتکال به خداوند سبحان آمده است که فعل توانستن رابه زیبایی صرف نماید. او برخواسته از دیار مفرغ و میرملاس است اگر چه بنابر دلایل مختلف، در پیچ وخم تاریخ، صنعت در زادگاهش، کوهدشت به دست فراموشی سپرده شده، اما امروز فرزندانش دست به دست هم داده اند تا شعله ی امیدبخش پیشرفت را در این منطقه بیفروزند.

فرشاد حیدری دارای دانشنامه علوم اقتصادی در مقطع کارشناسی و مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد است. وی کار خود را در بانک تجارت آغاز کرد و به رده‌های ریاست شعبه و کارشناس اعتباری ارتقاء یافت. در پرونده کاری حیدری مدیریت شعب بانک تجارت استان‌های لرستان و فارس دیده می‌شود.
فرشاد حیدری در سیستم بانکی کشور به تدریج رشد کرده و جزو کسانی نبوده که یک شبه به عضویت هیات مدیره یا مدیرعاملی انتخاب شده باشد. او کسی است که به تمام ریز و درشت نظام بانکی ایران آشناست و سال‌ها به عنوان عضو هیات مدیره در کوران نوسانات و تحولات بانک‌های کشور بوده‌است.
حال او بر آن شده تا گوشه ای از دین خود را به دیارش ادا نماید و در دل تاریخ آیندگان ردپایی ماندگار بر جای گذارد. تا این سرزمین به وجود داشتن چنین فرزندانی بر خود ببالد. این بار با پتروشیمی کوهدشت.
مصوبه ای که مسئولان آن را در حد کاغذ پاره دانسته بودند و در باورشان این پروژه را فراتر از قواره کوهدشت می دانستند، اما اینک به همت نخبگان و سرمایه های انسانی متعهدش و اتکا به توان غیورمردانش این شهر میتواند گامی مهم برای توسعه بردارد که خود سبب ایجاد اشتغال برای نیروهای متخصص و نیمه متخصص جوانان این دیار  جدای از اثرات اقتصادی آن خواهد شد.
علاوه بر این پروژه، اجرای طرح سیمان سفید کوهدشت،  اهدای یک مجتمع آموزشی مجهز برای آموزش و پرورش کوهدشت و  کمک  مالی قابل ملاحظه به ساخت مصلی شهر کوهدشت از دیگر خبرهای خوش حیدری برای همشهریانش در مراسم آغازین احداث مجتمع پتروشیمی بود.

امید که این چراغ همچنان در این خطه روشن بماند و نقطه عطفی در جهت رشد و شکوفایی صنعت و اقتصاد این منطقه باشد و در آینده شاهد انجام بسیاری طرحهای دیگر از این دست و روندی گسترده تر در راستای پیشرفت و اعتلای این دیار زر خیز باشیم. دیاری که به پشتوانه فرهنگ غنی اش شایسته و لایق درخشش اینچنینی ست.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

يك دوست در گفته :

خداوندا به من توفيقي عطا فرما كه نامم را فداي نانم نكنم…

[پاسخ]

سنگ صبور در گفته :

دوست داریم دکتر حیدری؛ متشکریم

[پاسخ]

eng-mehri@yahoo.com در گفته :

درود بر امین بخاطر مطالب خوبش ودرود خدا بر دکتر حیدری که افتخارش از تمامی نماینده های قبلی برای مردم باارزشتر بوده.بدون شک دکتر عزیز از نجیب زادگان وبزرگان است که طبع بزرگان دارند.بنده بعنوان یک کارشناس کوچک عمران به این بزرگ مرد افتخار میکنم.

[پاسخ]

تورج آزادبخت/ دبير سرويس سياسى ميرملاس در گفته :

اميدواريم اين خشت اول ادامه داشته باشد و نقطه ى شروع و چراغ روشنى براى بيدارى مسؤولين خفه در خواب غفلت باشد.
كم نيستند ” حيدرى” ها ! ولى كاش ملحفه ى سياست را از روى خود كنار بزنند و كمى به زادگاهشان بيانديشند.
درود بر حيدرى و ” حيدرى ” هايى.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

به دوستاني كه از اين اقدام آقاي حيدري اينقدر شعف زده هستن ( البته جاي شعف زدگي هم دارد )و درد وبلاي ايشان را به سر نمايندگان ادوار مجلس مي اندازند و ايشان را به رخ بقيه كوهدشتي هاي سياسي مي كشند و با واژه هاي هاي غلو آميز از حيدري ياد مي كنند دوستانه پيشنهاد مي كنم يك چيزي را فراموش نكنند :
نماينده مجلس يك مقام اجرايي و مسلط بر بودجه و پول نيست و براي جهت دهي به بودجه و تخصيص آن در شهرستان خود بايد با هزار وزير و معاون وزير و مديركل و … لابي كند تا بتواند پولي بگيرد و براي شهر خود بياورد اما رييس يك بانك اين محدوديت ها را ندارد و با يك امضا مي تواند ميلياردها تومان را به طرف يك پروژه اقتصادي در يك شهرستان خاص ببرد يا برگرداند

[پاسخ]

ملوان زبل پاسخ در تاريخ شنبه ۲۶ مرداد , ۱۳۹۲ ۱۵:۵۹:

ناشناس عزیز مدیر لایق که میتواند بیاورد

[پاسخ]

کریم دوستی در گفته :

سپاس دکتر حیدری.نام ویاد خادمان صدیق وتلاشگران عمران وآبادانی ماندگار است .کار بزرگی است باید تمامش کنید.

[پاسخ]

آقای آزادبخت به نکته بسیار دقیقی اشاره کردید:
سرمایه های انسانی بیشتر از هر عامل دیگری می تواند در پیشبرد و اعتلای یک جامعه موثر باشد که خوشبختانه در شهرستان کوهدشت این مهم بواسطه حضور نخبگانی در سطوح عالی مدیریتی وعلمی کشور تحقق یافته است.

[پاسخ]

شعباني در گفته :

زنده باد..
به اميد كوهدشتي آباد..
فقط بايد خودمون رو باور كنيم..
پتانسيل شهرمون خيلي بيشتر از اين هاست..

[پاسخ]

خبرنگارآفتاب در گفته :

جناب آزادبخت مطلب جالبی بود هرچند اگه مردمش شبیه شمان ارزش کمک رو ندارن موفق باشی!!

[پاسخ]

آموزگاری کوهدشتی در گفته :

آقای حیدری مامعلمان کوهدشتی که برخی ازآنان آموزگاران ودبیران جناب عالی هستیم چشم به راه ساخت خانه معلمی درشان فرهنگیان شهرت هستیم .فیض روح القدس اربازمددفرمایددیگران هم بکنندآنچه مسیحامی کرد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :