کد خبر : 31916
تاریخ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 291 بازدید

نخاله های ساختمانی، معضل کوچه و خیابانهای الشتر+عکس

پدیده ناهنجار ریختن نخاله‌های ساختمانی در کوچه و خیابان‌های شهر الشتر یکی از معضلاتی است که گریبانگیر این شهر زیبا شده است. به گزارش میرملاس نیوز ،کوچه و خیابانهای هر شهر حق همه ی شهروندان است و همه باید به صورت مساوی و بدون هیچ محدودیتی از آن استفاده کنند و هیچکدام از شهروندان نمی […]

پدیده ناهنجار ریختن نخاله‌های ساختمانی در کوچه و خیابان‌های شهر الشتر یکی از معضلاتی است که گریبانگیر این شهر زیبا شده است.

به گزارش میرملاس نیوز ،کوچه و خیابانهای هر شهر حق همه ی شهروندان است و همه باید به صورت مساوی و بدون هیچ محدودیتی از آن استفاده کنند و هیچکدام از شهروندان نمی تواند برای دیگران محدودیت استفاده ایجاد کنند.

وجود نخاله ها و پسماندهای ساختمانی و نیز سدمعبرهایی که به واسطه ی پارک نادرست ماشین آلات در خیابانها و کوچه های الشتر باعث زشت شدن چهره ی این شهر شده است و آن را از حالت طبیعی و منظم خارج و باعث نمایش شهری بی نظم گشته است.

افرادی که دست به این پدیده ی ناهنجار زده و کوچه و خیابانها را اشغال و مسدود می کنند باید متوجه باشند که این عمل نادرست آنان نه تنها باعث تخریب چهره ی شهر می شود بلکه نادیده گرفتن حق شهروندان است و آنها در مقابل این عمل خود مسئول هستند.

البته این مشکلی است که به راحتی قابل رفع است؛ اگر مردم از حقوق همشهریان خود آگاه باشند و حقوقشان را رعایت کنند و مسئولین نیز در این رابطه قوانینی را وضع کرده و این قوانین را اجرا کنند می توان به راحتی این پدیده ی زشت را از چهره ی شهر محو کرد.

 

 

برگرفته از: لرسو

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :