کد خبر : 31969
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 327 بازدید

فاطمه هاشمی: آقای لاریجانی! ای کاش “مهدی” برادر شما بود!

  میرملاس نیوز/سرویس سیاسی: دختر آیت الله هاشمی گفت: مجلس و قوه قضاییه موظف به رعایت حقوق مردم هستند. نه اینکه وقتی به برادر آقای علی لاریجانی تهمت می زنند، ایشان آن زلزله ی سیاسی را در کشور ایجاد کنند و برای بقیه واکنش عادی بگیرند. پیامبر می فرمایند مردمان بد زبان و تهمت زنندگان […]

45696_324

 

میرملاس نیوز/سرویس سیاسی: دختر آیت الله هاشمی گفت: مجلس و قوه قضاییه موظف به رعایت حقوق مردم هستند. نه اینکه وقتی به برادر آقای علی لاریجانی تهمت می زنند، ایشان آن زلزله ی سیاسی را در کشور ایجاد کنند و برای بقیه واکنش عادی بگیرند. پیامبر می فرمایند مردمان بد زبان و تهمت زنندگان هستند ، حال سئوال من این است که آقایان این حدیث را چگونه معنا می کنند؟ آیا از نظر این افراد، باید به همین سادگی از این اتهامات سنگین گذشت؟

پس از انتشار سخنان مملو از توهین یک نماینده مجلس، دختر آیت الله هاشمی خواستار واکنش رئیس جمهور و رییس مجلس به این اظهارات شد.

فاطمه هاشمی در این مورد  گفت: از این افراد توقع بیشتری نیست برخی زندگیشان با تهمت، غیبت و دروغ عجین است كه خوشبختانه در جامعه شناخته شده هستند و کسی توجهی به اظهارات آن‌ها نمی‌کند.

وی در ادامه با اشاره به نقش مدیریتی رئیس مجلس گفت: هنگام پخش فیلمی مربوط به اقوام آقای لاریجانی که توسط احمدی‌نژاد به مجلس برده شده بود آقای علی لاریجانی موضع گیری قاطعی کردند.

دختر آیت الله هاشمی گفت: مجلس و قوه قضاییه موظف به رعایت حقوق مردم هستند. نه اینکه وقتی به برادر آقای علی لاریجانی تهمت می زنند، ایشان آن زلزله ی سیاسی را در کشور ایجاد کنند و برای بقیه واکنش عادی بگیرند.

وی افزود: ضمن آنکه در ماجرای مربوط به برادر اقای لاریجانی، مستند به یک فیلم بود که البته به خطا و درست بودن آن کاری نداریم، اما ماجرای امروز مجلس در مورد مهدی هاشمی چیزی جز تهت و توهین نبود.

فاطمه هاشمی با اشاره به یک حدیث گفت: پیامبر می فرمایند مردمان بد زبان و تهمت زنندگان هستند ، حال سئوال من این است که آقایان این حدیث را چگونه معنا می کنند؟ آیا از نظر این افراد، باید به همین سادگی از این اتهامات سنگین گذشت؟

دختر آیت الله هاشمی گفت: از همه ی اینها بدتر آن است که این حرف های زشت، از زبان یک فرد روحانی منتشر شده که شان این لباس مقدس را رعایت نکرده است.

وی با بیان اینکه «این اتفاقات برنامه ریزی شده بود»، ادامه داد: خواسته ما از روسای قوهٔ قضاییه و مقننه این است که همانگونه که از حقوق خانواده خود دفاع می‌کنند باید پاسدار حقوق دیگر مردم نیز باشند.

دختر آیت الله هاشمی با اشاره به قضیهٔ بیست و دوم بهمن در قم و ارجاع و قرائت گزارش در مجلس گفت: مگر با آقای هاشمی چنین برخوردی نشد؟ اگر‌‌ همان زمان این نیروهای سازمان یافته رسوا می‌شدند دیگر امروز به تحرکات خود ادامه نمی‌دادند.

 
45699_497
 
وی همچنین با تاکید بر نقش خاتمی و هاشمی در آرای دکتر روحانی گفت: ما از اقای رئیس جمهوری نیز توقع داریم موضع گیری کنند و به این بی‌حرمتی‌ها پاسخ دهند. چرا که افرادی چون هاشمی و خاتمی، افراد کوچکی نیستند که به اجازه توهین به آنان آن هم در تریبون مجلس و در تلویزیون داده شود.
 
 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

دایی یانگوم در گفته :

سر کار خانم فاطمه خانوم :موضع غيرقابل توجيه هاشمي درباره دو انتخابات 88 و 92 صرفا به خاطر پيروزي يا ناکامي نامزد موردنظر وي، اعتراض‌ محافل رسانه‌اي را برانگيخته است.
هاشمي پس از اعلام نتيجه انتخابات به درستي اعلام کرد: «اگر دشمنان جمهوري اسلامي ايران ذره‌اي انصاف داشته باشند، بايد بپذيرند که ايران دموکرات‌ترين انتخابات دنيا را برگزار کرد و هيچ شبهه‌اي نمي‌توانند به آن وارد کنند
که افکار عمومي ميزان «شبهه آفريني»‌هاي هاشمي رفسنجاني در سلامت انتخابات 88 و نقش فرزندانش در آشوب‌هاي خياباني را فراموش نکرده است، وي بدون هيچ توضيحي درباره اينکه به چه علت در آن برهه در برابر راي مردم و رئيس‌جمهور منتخب تمکين نکرد، انتخابات اخير را دموکرات‌ترين انتخابات دنيا توصيف کرده است.
هاشمي، همسرش، فرزندانش و ديگر حاميان وي بايد به اين سؤال اساسي پاسخ دهند که آيا روند برگزاري يا دولت برگزارکننده انتخابات سال 88 تفاوتي با سال 92 کرده يا آنها دموکراسي را «به شرط چاقو» قبول دارند و زماني که کانديداي موردنظرشان توسط ملت انتخاب شود، با ذوق‌زدگي هر چه تمام آن را «دموکرات‌ترين انتخابات دنيا» مي‌دانند و اگر فردي غير از آن کسي که موردنظر آنها باشد توسط مردم انتخاب شود، در آن انتخابات تقلب شده و بايد با حضور در کف خيابان‌ها به آشوب و کودتا عليه اراده ملت دست زد؟

[پاسخ]

رانا پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۳ مرداد , ۱۳۹۲ ۲۱:۱۵:

با سلام خدمت دایی یانگوم
بنده نیز با نظر شما موافقم البته با صحبتهای توهین آمیز آقای بزرگواری اصلا موافق نیستم و از نظر بنده این صحبتها اصلا در شان ایشان نبود.
با تشکر و احترام

[پاسخ]

سلام خدمت مدیریت محترم سایت
من امروز دیدگاهی را برایتان ارسال کردم اما متاسفانه سانسور کردید حیف از شما و رسالتتان….

[پاسخ]

تورج آزادبخت / سرويس سياسى پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۲۳ مرداد , ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴:

دوست عزيز “ما” سلام
بكار بردن ألفاظ توهين آميز به ديگران و نام بردن از آنها نه شرعى و نه عرفى و نه قانونى كار درستى نيست. خصوصا اينكه با نام مستعار إرسال شده باشد.درج چنين كامنت هايى به دور از رسالت يك مجراى ارتباطى است و پيگرد قانونى دارد. با تشكر

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :