کد خبر : 31997
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 96 بازدید

فرمانده انتظامی لرستان خبر داد:اجرای طرح بررسی راهبردی جرائم در استان

فرمانده انتظامی لرستان از اجرای طرح بررسی راهبردی جرائم در استان خبر داد. به گزارش میرملاس نیوزبه نقل ازایسنا، سرهنگ محمد قنبری در جمع خبرنگاران افزود: لرستان در خصوص وقوع جرائم هنوز به خط قرمز نرسیده است. وی با بیان اینکه احساس امنیت در بین مردم استان پائین است، اظهار کرد: مردم آگاه باشند که […]

فرمانده انتظامی لرستان از اجرای طرح بررسی راهبردی جرائم در استان خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوزبه نقل ازایسنا، سرهنگ محمد قنبری در جمع خبرنگاران افزود: لرستان در خصوص وقوع جرائم هنوز به خط قرمز نرسیده است.

وی با بیان اینکه احساس امنیت در بین مردم استان پائین است، اظهار کرد: مردم آگاه باشند که عواملی را آماده خواهیم کرد برای تأمین امنیت آنها چرا که وظیفه ناجا برقراری امنیت برای مردم است.

فرمانده انتظامی لرستان ادامه داد: تغییر ظاهر و نگرش مردم نسبت به احساس امنیت در استان ضروری است.

سرهنگ قنبری با بیان اینکه کار در ناجا تیمی و مدیریتی است، یادآور شد: باید برای این مهم هدفگذاری و چشمانداز سالیانه تعریف کنیم.

وی با بیان اینکه در 4 ماهه نخست امسال تعداد فوتی‎ها در تصادفات جادهای استان 40 درصد کاهش داشته است، افزود: باید این روند ادامه پیدا کند.

سرهنگ قنبری از اجرای طرح بررسی راهبردی جرائم در استان خبر داد و گفت: باید نیازمندیهای استان را برطرف و هدف با کمترین خطر مشخص شود و اطمینان میدهم که بیش از 95 درصد این مهم را در استان عملیاتی کنیم.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

با سلام ضمن آرزوی موفقیت بر ای برادر یزرگوار جناب سرهنگ قنبری و سایر پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی، مستدعیست در خصوص سر قت منازل و وجود برخی اراذل واوباش در استانمان و همچنین معضل اعتیاد وخرید وفروش مواد خانمانسوز اعتیاد بر نامه و تدابیر ی خاص اندیشیده شود . تا این افراد که هر چند تعدادشان اندک است احساس امنیت نکنند وعرصه بر آنان تنگ شود./.با تشکر

[پاسخ]

میرزایی منش در گفته :

با سلام وخسته نباشید امیدوارم با برنامه ریزی دقیق جلوی این همه سرقت گرفته شود سرقت روزانه بیشتر بیشتر میشود

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :