کد خبر : 32270
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 263 بازدید

فرشاد حیدری : بانک ملي ايران فقط يك بانك تجاري نيست

      به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر عامل بانک ملی ایران تاکید کرد: این بانک فقط یک بانک تجاری نیست ، بلکه نهادی است که به تشخیص پیشینیان عرصه بانکداری، به عنوان یک آرمان در سال 1307 تأسیس شد.فرشاد حیدری با اشاره به هشتاد و پنجمین سال تاسیس این بانک گفت : تعدادی […]

 _MG_2851

 

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ مدیر عامل بانک ملی ایران تاکید کرد: این بانک فقط یک بانک تجاری نیست ، بلکه نهادی است که به تشخیص پیشینیان عرصه بانکداری، به عنوان یک آرمان در سال 1307 تأسیس شد.
فرشاد حیدری با اشاره به هشتاد و پنجمین سال تاسیس این بانک گفت : تعدادی از بانک‌ها، سازمان‌ برنامه و بودجه سابق، سازمان بورس و اوراق بهادار و بانک مرکزی و … از خروجی های بانک ملی ایران است که در عرصه خدمت‌رسانی حضور پررنگ دارد.
حیدری، سلطه‌طلبی و استعمارگری دولت‌های بیگانه در کشور ایران را در دهه‌های گذشته مورد اشاره قرارداد و اظهار داشت:
ایران استقلال خود را با اوج آرمان‌گرایی و استقلال طلبی با تشکیل بانک ملی ایران در سال 1307 متبلور کرد و اکنون درخت تناور 85 ساله بانک ملی ایران نماد این آرمان خواهی است.
وی به افتخارات بزرگ بانک ملی ایران نیز اشاره کرد و گفت : از جمله این موفقیت‌ها و افتخارات عبور دارایی‌های بانک ملی ایران از هزار تریلیون ریال در سال 1391 است.
مدیر عامل بانک ملی ایران با قدردانی و ادای احترام به همه مشتریان و سپرده‌گذران که با سپرده های قرض الحسنه و خیراندیشی خود گره‌گشای نیازهای هموطنان بوده‌اند و منابع مالی خود را در اختیار بانک ملی ایران گذاشته اند، گفت :
از کل منابع سپرده‌گذاری شده در بانک ملی ایران 42 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به هموطنان پرداخت شده که عمده این تسهیلات قرض‌الحسنه در بخش‌های ازدواج و تهیه جهیزیه، درمان بیماری، اشتغال افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و رفع احتیاجات ضروری بوده است.
وی به فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی بانک نیز اشاره کرد و بیان داشت: بانک ملی ایران از محل بخشی از بودجه جوایز قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز، 17 مدرسه را در
سراسر کشور احداث و در 39 طرح عام‌المنفعه دیگر از جمله آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مشارکت داشته است.
مدیرعامل بانک ملی ایران تمام هموطنان کشور را به سپرده‌گذاری در بزرگترین بانک جهان اسلام دعوت کرد و گفت: این سپرده‌گذاری قرض به بانک نیست بلکه قرض نیکویی به خداوند است که چندین برابر خواهد شد و سپرده‌گذاران زمینه‌ساز گره‌گشایی و رفع احتیاجات نیازمندان و هموطنان خواهند شد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

آموزشگاه آزادهنری میرعماد/صمدزال پور در گفته :

غلام همت آن نازنينم كه كار خير بي روي و ريا كرد

[پاسخ]

سنگ صبور در گفته :

درود خدا بر دکترحیدری؛ خیلی دوست داریم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :