کد خبر : 32276
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 165 بازدید

افزایش 35 درصدي تعداد پروازهای فرودگاه خرم آباد در سال جاری

    مدیر فرودگاه خرم آباد گفت: تعداد پروازهای فرودگاه خرم آباد در چهار ماه نخست امسال با 35 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه پارسال، به 184 پرواز خروجی و ورودی رسیده است. به گزارش میرملاس نیوز ؛ اسفندیار کیانی افزود: دراین مدت 11 هزار و 33مسافر نیز از طریق پروازهای این فرودگاه جابجا […]

IMG_2974

 

 

مدیر فرودگاه خرم آباد گفت: تعداد پروازهای فرودگاه خرم آباد در چهار ماه نخست امسال با 35 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه پارسال، به 184 پرواز خروجی و ورودی رسیده است.

به گزارش میرملاس نیوز ؛ اسفندیار کیانی افزود: دراین مدت 11 هزار و 33مسافر نیز از طریق پروازهای این فرودگاه جابجا شده اند که این میزان نیز نسبت به مدت مشابه سال قبل 18 درصد افزایش یافته است.

وی اظهار کرد: درحال حاضر هر هفته 14 پرواز رفت و برگشت در مسیر تهران – خرم آباد – تهران توسط شرکت های هواپیمایی ماهان، ایران ایر انجام می شود.

کیلنی گفت: همچنین دراین مدت 126 پرواز نشست و برخاست غیر برنامه ای از هواپیماهای دولت، بالگرد، هلال احمر، نیروی انتظامی در فرودگاه خرم آباد انجام شده است.

به گفته وی، 47 هزار و 728 کیلوگرم بار نیز طی سال جاری از طریق فرودگاه خرم آباد جابجا شده است.

مدیر فرودگاه خرم آباد همچنین از برقراری پرواز افزایشی شرکت هواپیمایی ایران ایر در مسیر تهران – خرم آباد -تهران در روزهای پنجشنبه از فرودگاه خرم آباد خبر داد.

کیانی در ادامه اظهار کرد: هزینه نگهداری، تعمیر و تامین و خرید تجهیزات موردنیاز مجموعه فرودگاه خرم آباد در سال بیش از 50 میلیارد ریال است که از محل اعتبارات شرکت فرودگاههای کشور تامین می شود.

مدیر فرودگاه خرم آباد تصریح کرد: دستگاه کمک ناوبری فرودگاه نیز با اعتباری معادل 650 هزار یورو و سه هزار و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت فرودگاههای کشور خریداری، نصب و آماده شده است.

کیانی با اشاره به ظرفیت بالایی فرودگاه خرم آباد برای ارتقای صنعت حمل و نقل، تاکید کرد: با توجه به اعتباراتی که سالانه برای این فرودگاه هزینه می شود، این فرودگاه زمینه لازم برای مشارکت در رشد و توسعه اقتصادی استان را دارد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :