کد خبر : 32283
تاریخ انتشار : ۲۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 185 بازدید

قیمت iPhone 5S با حافظه داخلی 128 گیگابایت مشخص شد

با اینکه هر روز شایعات فراوان منتشر شده است و هنوز هیچ کس به درستی نمی‌داند تا حدود یک ماه دیگر در حوزه گوشی‌های هوشمند چه اقدامی انجام خواهد داد، اما همه کارشناسان و مراکز خبری در این زمینه اتفاق نظر دارند که شرکت اپل به‌زودی مدل جدیدی از گوشی هوشمند آیفون را روانه بازار […]

با اینکه هر روز شایعات فراوان منتشر شده است و هنوز هیچ کس به درستی نمی‌داند تا حدود یک ماه دیگر در حوزه گوشی‌های هوشمند چه اقدامی انجام خواهد داد، اما همه کارشناسان و مراکز خبری در این زمینه اتفاق نظر دارند که شرکت اپل به‌زودی مدل جدیدی از گوشی هوشمند آیفون را روانه بازار می‌کند.

قیمت iPhone 5S با حافظه داخلی 128 گیگابایت مشخص شد

به گزارش سرويس فناوري/دانلود ميرملاس نيوز؛بسیاری از منابع خبری توضیح داده‌اند که اپل 10 سپتامبر 2013 دو گوشی هوشمند جدید با نام‌های iPhone 5S و iPhone 5C عرضه می‌کند. طی چند ماه گذشته اطلاعات فراوان در مورد این دو گوشی هوشمند منتشر شده که بسیاری از آن‌ها قابل اعتماد بوده است و هم‌اکنون گروهی از منابع آگاه اعلام کرده‌اند که شرکت اپل قصد دارد مدل iPhone 5S از این دو گوشی هوشمند را با حافظه داخلی 128 گیگابایتی روانه بازار کند.

 
“مینگ-چی کو”( Ming-Chi Kuo) از تحلیلگران برتر مرکز KGI نیز تایید کرده است که شرکت اپل مدل جدید و پیشرفته گوشی هوشمند آیفون را با حافظه داخلی 128 گیگابایتی به دست کاربران جهانی می‌رساند.
 
اگر این پیش‌بینی‌ها درست باشد، iPhone 5S اپل پس از رایانه لوحی iPad 4 دومین محصول تولید شده در این شرکت خواهد بود که با این حافظه داخلی بالا عرضه می‌شود.
 
بر اساس قیمت‌های تعیین شده برای مدل‌های کنونی آیفون، اگر شرکت اپل گوشی هوشمند iPhone 5S را با حافظه داخلی 128 گیگابایت روانه بازار کند این محصول با انعقاد قرارداد دو ساله به قیمت 499 دلار در بازار فروخته می شود.
 
همچنین گفته شده است که این مدل جدید از گوشی هوشمند آیفون مبتنی بر تراشه جدیدی موسوم به A7 و رم یک گیگابایتی LPDDR3 عرضه می‌شود. این تراشه جدید مبتنی بر معماری ARMv8 ساخته شده است و نسبت به تراشه A6 SoC تا 20 درصد کمتر انرژی مصرف می‌کند.

 

درج شده توسط : محمد ابراهیمی فرد/ دبير سرويس فناوري و دانلود"ميرملاس "

دیدگاه ها

عباس امینی زاده در گفته :

چه گوشی بشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :