کد خبر : 32330
تاریخ انتشار : ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۱:۳۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 269 بازدید

سرپرست وزارت علوم ، وزارت اموزش و پرورش و وزارت ورزش معرفی شدند.

  میرملاس نیوز/سرویس سیاسی: جعفر توفیقی  با تاييد انتصابش از سوي دكتر روحاني به عنوان سرپرست وزارت علوم گفت:‌ بنده از سوی حجت‌آلاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئيس‌جمهور به عنوان سرپرست وزارت علوم منصوب شده‌ام.  وی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا شما به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت علوم، […]

139112210002744

 

میرملاس نیوز/سرویس سیاسی: جعفر توفیقی  با تاييد انتصابش از سوي دكتر روحاني به عنوان سرپرست وزارت علوم گفت:‌ بنده از سوی حجت‌آلاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئيس‌جمهور به عنوان سرپرست وزارت علوم منصوب شده‌ام.

CrThumb.aspx
 
وی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در پاسخ به این سوال که آیا شما به عنوان وزیر پیشنهادی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به مجلس نیز معرفی خواهید شد، تصریح کرد:‌ رئیس‌جمهور درباره این موضوع فعلا با بنده صحبتی نکرده است.  
 
گفتنی‌ است حجت‌الاسلام والمسلمین دكتر روحاني رئيس‌جمهور برای تصدی پست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری “جعفر میلی منفرد” را انتخاب و به مجلس معرفي کرده بود که وی روز پنج‌شنبه در مجلس شورای اسلامی نتوانست از نمایندگان ملت رای اعتماد بگیرد و به همین منظور رئيس‌جمهور جعفر توفیقی را برای سرپرستی این وزارتخانه برگزید.  

رحیم عبادی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش منصوب شد

A0015407

 عبادی معاون پرورشی زمان وزارت حسین مظفر ساعاتی پیش با حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان به منظور تصدی سرپرستی وزارت آموزش و پرورش دیدار و گفت‌وگو کرد.
شنیده‌ها از این جلسه حاکی از آن است که رحیم عبادی صرفا به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش منصوب شده و قرار است طی مدت مسئولیت خود اقدام به تغییر بیشتر معاونین و مدیران این وزارتخانه کند.

صالحي اميري سرپرست وزارت ورزش شد

4688_241

سيدرضا صالحي اميري طي حکمي از سوي رييس جمهور به عنوان سرپرست وزارت ورزش و جوانان منصوب شد.
مسعود سلطاني فر به عنوان گزينه پيشنهادي وزارت ورزش موفق به کسب راي اعتماد از سوي مجلس شوراي اسلامي نشد.
سيد رضا صالحي اميري پيش از اين معاون پژوهش‌هاي فرهنگي و اجتماعي مرکز تحقيقات استراتژيک مجمع تشخيص مصلحت نظام بود.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :