کد خبر : 32420
تاریخ انتشار : ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 412 بازدید

گزینه ی جانشینی محمدزاده در وزارت ارشاد کیست ؟

    بنا بر آخرین اخبار دریافتی، احتمال انتصاب  حسین انتظامی به عنوا ن معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تقریباً قطعی شده است. حسین انتظامی هم اکنون نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات و مشاور علی لاریجانی است. وی مدیرمسوول خبرگزاری خبرآنلاین نزدیک به علی لاریجانی و حامی جدی روحانی در […]

IMG16115980

 

 

بنا بر آخرین اخبار دریافتی، احتمال انتصاب  حسین انتظامی به عنوا ن معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تقریباً قطعی شده است.

حسین انتظامی هم اکنون نماینده مدیران مسئول در هیأت نظارت بر مطبوعات و مشاور علی لاریجانی است. وی مدیرمسوول خبرگزاری خبرآنلاین نزدیک به علی لاریجانی و حامی جدی روحانی در میان سایتهای خبری است که محل انتشار تحلیل های کینه توزانه نسبت به اصولگرایانی چون حدادعادل و زاکانی است.

وی از بنيانگذاران روزنامه جام جم در دوران رياست لاريجاني بر صدا و سيماست که با آمدن ضرغامي به رسانه ملي اين روزنامه پرتيراژ را ترک کردند.

انتظامي سپس با لاريجاني به شوراي امنيت ملي رفت و سخنگوي اين شورا بود تا اينکه محمد باقر قاليباف ترجيح داد از انتظامي و تيم همراه وي براي اداره روزنامه همشهري بهره گيرد لذا با خداحافظي محمدرضا زائري از همشهري، انتظامي از جام جم به همشهري آمده و تغييرات گسترده اي را در اين روزنامه آغاز کرد.

پس از مديريت دو ساله انتظامي بر همشهري و اختلافات بوجود آمده بين قاليباف و انتظامي که کماکان سعي مي کرد به جريانات سياسي قبلي خود وفادار بماند باعث شد قاليباف پس از انتخاب مجدد خود به عنوان شهردار تهران چهره اي نزديک تر به خود يعني علي اصغر محکي که از مديران وي در نيروي انتظامي به شمار مي آمد را راهي همشهري کند و لذا پس از مدتي سردبيري محکي در همشهري وي را جايگزين انتظامي نمود.

پس از کنار گذاشته شدن انتظامي از همشهري که مقارن با رياست لاريجاني بر مجلس هشتم بود، از وي به عنوان يکي از مديران لاريجاني در مجلس نام برده مي شد اما گويا انتظامي و تيم همراه وي ترجيح دادند پس از همشهري فعاليت خود براي جريان مطبوعشان را باز هم در قالب رسانه ادامه دهند.

وی در سال ۸۹ برای بار چهارم به عنوان نماینده مدیران مسؤول در هیئت نظارت بر مطبوعات انتخاب شد.

معاون مطبوعاتی فعلی وزارت ارشاد محمدجعفر محمدزاده است.

 

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

امیری در گفته :

حیف شد یک نیروی خدمتگزار و بیشتر از همه یک نیروی هم شهری ولر از معاونت کنار گذاشته شود.امیدوارم اقای محمد زاده در پست جدیدی که میگیرد موفق وهم چنان مایه افتخار شهرستان باشد

[پاسخ]

محمدزاده مرد با درایتی است موفق باشد

[پاسخ]

یک همشهری در گفته :

جناب آقای محمدزاده شخصیتی بسیار شریف وپاکدست ومدیری لایق وبا وسعت نظر است امیدوارم شاهد موفقیت بیشتر ایشان باشیم .

[پاسخ]

نورعلی ازسنندج در گفته :

ازآنجا که دکتر محمد جعفر محمدزاده درتمام عرصه های خدمت شایستگی ولیاقت خودرا نشان داده است یقینا درهر

گوشه ای ایران اسلامی باشد میدرخشد و هچون گذشته باعث سربلندی تک به تک هم استانی ها وهمشهریهایش

خواهد شد اما قطعا اگرخدایی ناکرده از ایشان در جای متناسب با تدبیر وتجربه وشایستگیش استفاده نشود این مردم

هستندکه متضرر خاهند شد نه ایشان . انشاء اله پیروز سربلند باشند

[پاسخ]

هدایتی در گفته :

محمدزاده هرجاباشد برایش مهم نیست همیشه میدرخشد چون هدفش خدمت است

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

بنده ایشان را خوب میشناسم و اینطور هم نیست ایشان به در مسئولیتهای بزرگ نمی خورد وبهتراست که به آموزش وپرورش برگردد وخودش را گم نکند

[پاسخ]

لعنت بر شيطون در گفته :

سلام به همه همشهري هاي عزيز .
آقاي ناشناس يه كم فكر كن رو حرفات . رنگ و بوي خدايي نداره . نكنه گول خرده باشي و دورت بزننن؟
كي گم كرده خودشو؟؟؟
آقاي محمدزاده رو كه همه ميشناسن .اوني كه خودش رو گم كرده كسيه كه اسمش انقدر خار و ذليلش كرده كه حتي جرات نداره خودش رو معرفي كنه . خودت به خودت مي گي ناشناس ببين بقيه چي حسابت مي كنن .
بميرم كه حتي خودت رو هم نشناختي هنوز …
هم من ميدونم و هم خود شما از عمق وجودت اعتقاد داري كه محمدزاده مرد است و دليل بدگويي به محمدزاده و امثال محمدزاده ها نامردي.البته دور از محضر شما!!
. دشمني بايد دليل داشته باشه . نميشه به گرد پاي كسي نرسيد و حسادت كرد و بد گفت
. ملاك براي شناخت افراد انصاف و انسانيت است .
واي بر ما كه دور ارزشها و انسانيت ها رو خط قرمز كشيديم و دور خودمون رو حصار كشيديم كه نكنه يه وقتي جز خوبها بحساب بياييم …
لمس كن خوب بودن رو، حس كن قدرشناس بودن رو،درك كن مهرباني رو اون وقت خواهي ديدي كه دنيا اون دنيايي نيست كه تو براي خودت ساختي . دنيا پر از زيبايي هاست تو چشمهايت را باز كن حتما خواهي ديد آقاي ناشناس .
من اسم شما رو ميذارم پسر شجاع چون اون هم مثل شما بود انقدر شجاع كه هر موقع اون دوتا بدجنس مي خواستن فريبش بدن دستشون رو ميخوند و شما هم از امروز قراره گول حرفها و فريبها رو نخوري و بشي پسر شجاع …
به اميد روزي كه اين عادت بد و تنگ نظري از بين همه ما و هم زبونها و هم شهريامون برچيده بشه و جاش رو به محبت و مرام و مردونگي بده …
يا علي بزرگوار

[پاسخ]

رشیدیان در گفته :

خبر موثق دارم که جنتی از محمدزاده خواسته که اورا در مسولیت وزارت ارشا کمک کند.وقرار است ظرف دو سه روز آینده قطعی شود.به نظرم رفتن ایشان به یک معاونت جدید یا سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران هم منتفی نیست. کاش این همشهری که خود را ناشناس معرفی کرده از سرحق وعدل سخن می گفت نه بغض نهفته ای که سالهاست کوهدشت را می آزارد .خدمات محمدزاده به فرهنگ کشور ولرستان و کوهدشت بر کسی پوشیده نیست.امیدوارم فرزندان لرستان همیشه سر افراز باشند.محمدزاده آدم با تجربه ایست که مسولیت های بزرگتر را هم تجربه کرده است.

[پاسخ]

لعنت بر شيطون در گفته :

ناراحت نشو برادر .ناشناس به من قول داده كه ديگه تكرار نكنه . روشنش كردم اساسي . قرار شده انقدر خوب بشه كه ديگه از اين به بعد روش بشه اسم خودش رو بياره و خودش رو بشناسه و ايشالا روزي برسه كه همشهري هاش مثل آقاي محمدزاده بهش افتخار كنن .
البته مسئول كانون كوهدشت جز مديرتهاي ارشد بحساب نمي آد !!!!
ايشون معاون ديوان نبودند . مدير كل امور بين الملل و روابط عمومي بودند .

[پاسخ]

سوخته در گفته :

دلم نمياد ادامه ندم بحث رو …
يادتونه يه روز يه بنده خدايي نوشته بود چرا لرها رئيس جمهور نمي شوند ؟؟؟؟
اون مطلب مي تونست تلنگري باشه براي همه ما . مي تونست نقطه اي باشه براي به فكر رفتن ماها براي ايجاد اتحاد و همبستگي بيشتر و ايجاد موج مثبتي در راستاي تقويت روحيه تعامل و همكاري .
چند تا مطلب رو تو محيط اين سايت ديدم كه برام واقعا آزار دهنده و تاسف آوره و ناجور داغونم كرده كه براتون ميگم شايد اون دوستمون هم به جوابش برسه كه چرا لرها …
هركسي حداقل هفته اي يكبار ميرملاس رو يه نگاهي كرده باشه ميبينه كه مطالب اينچنيني و مطالبي كه براي سرنوشت شهر مهمه اصلا طرفداري نداره و كمتر كسي روي اينطور اخبار و مطاالب نظر ميده . عوضش تا دلت بخواد تو مسائل پيش پا افتاده و جزئي كساني رو داريم كه دائيه صاحب نظر بودن دارن .
به آمار بازديد اين مطلب يه نگاه بندازين .تا الان بيشتر از 280 بازديد داشته اما كمتر از تعداد انگشتان يك دست در اين رابطه نظر دادن و از بين اين نفرات يك نفر پيدا شده كه عقده هاي سالها حقارت رو با چند تا كلمه و بطور ناشناس ريخته بيرون و اينطور خودش رو خالي كرده كه يه وقت سكته نزنه . به قول معروف زبونش برا چند ثانيه شده بادبزن دلش . اينجا جا داره از آقاي محمدزاده تشكر وافر داشته باشم كه باعث شادي اين دوستمون شدن !!!!
آقاي محمدزاده عزيز . بركسي پوشيده نيست كه شما و امثال حضرتعالي كه تعداد انگشت شماري هستيد با تكيه بر لياقت و شايستگيتون و به پشتوانه عملكرد روشن و شفافتون مسير پيشرفت رو با در نظر گرفتن رضاي خدا نه رضاي دوست و اقوام و اطرافيان و تير و طايفه و خلق خدا طي نموديد . براي من كه دور از شما هستم همين كافيه كه وقتي از تلوزيون ببينمتون اشك شوق در چشمهام جمع بشه و دعا كنم كه خدا روز به روز عزتتون بده و پايدار و برقرار باشيد تا خاري باشيد تو چشم كساني كه نمي تونن سالم كار كردن بدون لابي گري و بدون پارتي بازي رو ببينن .
شما هرجا كه بودي از خودت جز خوبي به جا نذاشتي و هرجايي كه اسمتون آمده هميشه بعنوان انساني كامل و خداترس ازتون ياد كردن .كم ديدمتون اما زياد قبولتون دارم . اونقدر زياد كه دلم ميسوزه كسي نديده و نشناخته و از روي عقده در موردتون قضاوت كنه و نظر بده .
چند وقت پيش يكي از همين ناشناسها هم بجاي تبريك به آقاي پيريايي به مناسبت اخذ نشان سازندگي فيلش ياد هندستون كرده بود و يواشكي چندتا كلمه نوشته بود و به خيال خودش تير آخر رو رها كرده و ناگفته هايي رو گفته بودغافل از اينكه خودش رو خراب كرده و يه لكه سياه ديگه روي دلش خورده بود . كسي نبود يه تذكري بده كه عمو جان، آقاي پيريايي در اين كشور خواهان زياد داره و در هر استاني كار كرده بعد از رفتنش نبودش ملموس بوده .در خيلي از نقاط اين كشور آرزوي حضور پيريايي ها و محمدزاده ها رو بعنوان مديرانشون دارن . اي كاش لحظه اي اين لجاجت هاي بچه گانه كنار گذاشته مي شد و بخل و حسد از بينمون برچيده مي شد .
به اين عزيز و بقيه رفقاي ناشناس خودم سفارش مي كنم يكبار بطور ناشناس به كسي تبريك بگن ببينن چه لذتي داره نه اينكه براي گفتن تبريك كپي شناسنامه بذارن و براي توهين بشن يك نقطه
بياييد برادر باشيم . بياييد شيعه علي(ع) باشيم . حرفهايي علي براي راهنمايي من و تو بود، حرفهايي براي تاريخ نه به چند مستمع در مسجد كوفه .

[پاسخ]

جناب اقای هفت اقلیم همه ما میدانیم که اقای محمدزاده با واسطه اقای پیریایی که از نزدیکان رحیمی معاون اول دولت دهم بود به این جایگاه رسیدند که هرچه باشد برای کوهدشت افتخاریست ارزشمند

[پاسخ]

آقاي احمدي عزيز بر منكرش لعنت . حالا ببين چقدر خوبه كارگروهي رو بدور از تعصب و خودخواهي و تك روي دنبال كنيه آدم . نتيجه اش ميشه اينكه گروه رشد مي كنه و هركدوم از افرادش اينطور رشد مي كنن كه ميبينيد و باعث سرافرازي امثال من و شما ميشن مخصوصا اگه زير دست انسان بزرگ و معلم ارزشمندي مثل آقاي پيريايي تعليم هاي اوليه رو ديده باشن .
بنظرت چرا اسم پيريايي به مزاج خيلي آدمهاي معلوم الحال خوش نمياد آقاي احمدي ؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :