کد خبر : 32533
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 98 بازدید

شهرام ناظری در کرمانشاه کنسرت برگزار می کند

 رییس انجمن موسیقی استان کرمانشاه گفت : تمامی اقدامات اولیه انجام این مهم از جمله هماهنگی با مسوولان استان، اخذ مجوز، لحاظ مسائل امنیتی و رایزنی با استاد ناظری انجام شده است. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا ، متقی فر با بیان اینکه انجمن موسیقی و مسوولان استان بر اجرای این کنسرت اهتمام […]

 رییس انجمن موسیقی استان کرمانشاه گفت : تمامی اقدامات اولیه انجام این مهم از جمله هماهنگی با مسوولان استان، اخذ مجوز، لحاظ مسائل امنیتی و رایزنی با استاد ناظری انجام شده است.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا ، متقی فر با بیان اینکه انجمن موسیقی و مسوولان استان بر اجرای این کنسرت اهتمام دارند، گفت: چنانچه اجرای آن قطعی شود، به عموم اطلاع رسانی خواهد شد.

وی افزود: در ابتدا، نگرانی هایی از لحاظ شیوه اجرا وجود داشت که خوشبختانه این مسئله مرتفع شد. 

رییس انجمن موسیقی استان کرمانشاه گفت: با استاد ناظری که خود نیز اهل استان کرمانشاه هستند در این زمینه صحبت شده و ایشان رضایت قلبی خود را برای تحقق این مهم اعلام کرده اند.

وی مکان اجرای این کنسرت در صورت قطعی شدن را ورزشگاه امام خمینی (ره) کرمانشاه اعلام و تصریح کرد: اینکه بلیط های این کنسرت چه زمانی و در چه محل هایی به فروش می رسد متعاقبا اعلام می شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :