کد خبر : 32536
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 357 بازدید

قصه تلخ رسیدگی به دختر 3 ساله در بیمارستان خرم آباد

  خانواده یک کودک سه ساله نسبت به برخورد نامناسب و دیرهنگام بیمارستان خصوصی شهرستان خرم‌آباد در رسیدگی به دختر خردسال خود گلایه‌مند هستند. به گزارش میرملاس نیوز ، پدر ترنم سه ساله در گفت‌وگو  با فارس گفت: روز شنبه دخترم از صندلی افتاد و از ناحیه سر ضربه خورد که او را به سرعت […]

IMG12510230

 

خانواده یک کودک سه ساله نسبت به برخورد نامناسب و دیرهنگام بیمارستان خصوصی شهرستان خرم‌آباد در رسیدگی به دختر خردسال خود گلایه‌مند هستند.

به گزارش میرملاس نیوز ، پدر ترنم سه ساله در گفت‌وگو  با فارس گفت: روز شنبه دخترم از صندلی افتاد و از ناحیه سر ضربه خورد که او را به سرعت به بیمارستان شفا انتقال دادیم.

وی افزود: ساعت 9 شب وارد بیمارستان شدیم که بلافاصله مبلغ دویست هزار تومان پول می‌خواستند و بعد از یک ساعت معطلی پول را واریز کردیم.

پدر ترنم اظهار داشت: پس از گرفتن سی تی اسکن پزشک اورژانس گفت دختر شما ضربه مغزی شده و باید جراح مغز و اعصاب آن را ببیند که بنا شد، همان شب جراح مغز و اعصاب بیاید و دخترم را ویزیت کند، اما متاسفانه نیامد و اعلام کردند که پزشک فردا صبح به بیمارستان خواهد آمد.

وی ادامه داد: فردای همان روز یعنی یکشنبه هم جراح مغز و اعصاب که می‌بایست صبح دخترم را معاینه کند، تا ساعت چهار بعد از ظهر با کلی رایزنی و داد و بیداد و با مراجعه به حراست بیمارستان و رئیس بیمارستان، بدون روپوش و با حالتی خسته به بیمارستان آمد که من ناراحت شدم و گفتم بعد از 20 ساعت باید یک بیمار ضربه مغزی را ببینید؟ اما ایشان گفت، شیفت من نبوده و من با اصرار رئیس حراست بیمارستان آمدم.

پدر این بیمار تصریح کرد: این جراح مغز اعصاب گفت ما باید حداقل برای دو ساعت به این بیمارستان بیایم و برای این‌گونه کارها نمی‌توانیم بیایم.

وی افزود: ترنم در طول یک شبی که در این بیمارستان بستری بود، بیش از 50 بار استفراغ کرده و دیگر از لحاظ جسمانی توانی خود را از دست داده بود و در این 20 ساعت تنها یک سرم برایش تزریق شد.

پدر ترنم خاطرنشان کرد: این بیمارستان با توجه به اینکه خصوصی است، باید امکانات آن از سایر بیمارستان‌ها بیشتر باشد، اما متاسفانه رسیدگی درستی به وضعیت بیمار نشد و مجبور شدیم دخترم را به بیمارستان دیگری منتقل کنیم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ضرونی در گفته :

واقعا جای تاسف داره

بیرانوند در گفته :

خدا لعنت کند افراد بی مسئولیتی که جان انسان برایشان ارزش ندارد.خداوند ترنم را شفا دهد

بيدار در گفته :

وجدان تنها محكمه ايست كه احتاج به قاضي ندارد

دوست اشنا در گفته :

در ظاهر مسلمانيم ولي در باطن بي رحم و خشن دل سخت بد نيست بدانيم پول همه چيز نيست بقو ل سعدي لباس نشانه آ دميت نيست

فقط میشه براشون متاسف شد. خدا از ادمای بی وجدان نگذره

نادرعلی نژادیان در گفته :

بعضی از پزشکان محترم دیگه از لحاظ مالی انقدر فربه شده اند که گوششان بدهکار کسی نیست این اقا هم اگه می رفت در مطب و زیر میزی دندانگیری تقدیم متخصص مغز واعصاب می کرد مطمئنا خیلی سریع از خواب بیدار می شد دیگه از مردی ومردانگی چیزی نمونده

به نظر من بیمارستان شفا بدترین بیمارستان است واصلا” به فکر مریض نیستند وفقط پول رامیشناسند وهرکسی رفته اونجا شفا نیافته است

شیلان در گفته :

خرم آباد را باید “رم، شهر بی حفاظ” نامید. باور کنید این عین واقعیته. پارتی بازی و آشنامداری در همه اداره ها و حتی بیمارستانها حرف اول رو میزنه. جوانهای این شهر افسرده شده اند. تنها قانونی که بر این شهر حاکم است، “بی قانونی” و “پارتی بازی” است. همه هم تقصیر را به گردن دیگری می اندازند اما خودشون اولین کسی خواهند بود که اگر لازم باشد، “آشنا و فامیل” خودشان را به هر آدم شایسته ای ترجیح میدهند.

سامان یاراحمدی در گفته :

با سلام خدمت ریاست بیمارستان،این بیمارستان فقط میشه گفت از لحاظ حراست عالیه وگرنه دکترا بیخیال برخلاف پولی که میگیرن افتضاحه….

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :