کد خبر : 32536
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 358 بازدید

قصه تلخ رسیدگی به دختر 3 ساله در بیمارستان خرم آباد

  خانواده یک کودک سه ساله نسبت به برخورد نامناسب و دیرهنگام بیمارستان خصوصی شهرستان خرم‌آباد در رسیدگی به دختر خردسال خود گلایه‌مند هستند. به گزارش میرملاس نیوز ، پدر ترنم سه ساله در گفت‌وگو  با فارس گفت: روز شنبه دخترم از صندلی افتاد و از ناحیه سر ضربه خورد که او را به سرعت […]

IMG12510230

 

خانواده یک کودک سه ساله نسبت به برخورد نامناسب و دیرهنگام بیمارستان خصوصی شهرستان خرم‌آباد در رسیدگی به دختر خردسال خود گلایه‌مند هستند.

به گزارش میرملاس نیوز ، پدر ترنم سه ساله در گفت‌وگو  با فارس گفت: روز شنبه دخترم از صندلی افتاد و از ناحیه سر ضربه خورد که او را به سرعت به بیمارستان شفا انتقال دادیم.

وی افزود: ساعت 9 شب وارد بیمارستان شدیم که بلافاصله مبلغ دویست هزار تومان پول می‌خواستند و بعد از یک ساعت معطلی پول را واریز کردیم.

پدر ترنم اظهار داشت: پس از گرفتن سی تی اسکن پزشک اورژانس گفت دختر شما ضربه مغزی شده و باید جراح مغز و اعصاب آن را ببیند که بنا شد، همان شب جراح مغز و اعصاب بیاید و دخترم را ویزیت کند، اما متاسفانه نیامد و اعلام کردند که پزشک فردا صبح به بیمارستان خواهد آمد.

وی ادامه داد: فردای همان روز یعنی یکشنبه هم جراح مغز و اعصاب که می‌بایست صبح دخترم را معاینه کند، تا ساعت چهار بعد از ظهر با کلی رایزنی و داد و بیداد و با مراجعه به حراست بیمارستان و رئیس بیمارستان، بدون روپوش و با حالتی خسته به بیمارستان آمد که من ناراحت شدم و گفتم بعد از 20 ساعت باید یک بیمار ضربه مغزی را ببینید؟ اما ایشان گفت، شیفت من نبوده و من با اصرار رئیس حراست بیمارستان آمدم.

پدر این بیمار تصریح کرد: این جراح مغز اعصاب گفت ما باید حداقل برای دو ساعت به این بیمارستان بیایم و برای این‌گونه کارها نمی‌توانیم بیایم.

وی افزود: ترنم در طول یک شبی که در این بیمارستان بستری بود، بیش از 50 بار استفراغ کرده و دیگر از لحاظ جسمانی توانی خود را از دست داده بود و در این 20 ساعت تنها یک سرم برایش تزریق شد.

پدر ترنم خاطرنشان کرد: این بیمارستان با توجه به اینکه خصوصی است، باید امکانات آن از سایر بیمارستان‌ها بیشتر باشد، اما متاسفانه رسیدگی درستی به وضعیت بیمار نشد و مجبور شدیم دخترم را به بیمارستان دیگری منتقل کنیم.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ضرونی در گفته :

واقعا جای تاسف داره

[پاسخ]

بیرانوند در گفته :

خدا لعنت کند افراد بی مسئولیتی که جان انسان برایشان ارزش ندارد.خداوند ترنم را شفا دهد

[پاسخ]

بيدار در گفته :

وجدان تنها محكمه ايست كه احتاج به قاضي ندارد

[پاسخ]

دوست اشنا در گفته :

در ظاهر مسلمانيم ولي در باطن بي رحم و خشن دل سخت بد نيست بدانيم پول همه چيز نيست بقو ل سعدي لباس نشانه آ دميت نيست

[پاسخ]

فقط میشه براشون متاسف شد. خدا از ادمای بی وجدان نگذره

[پاسخ]

نادرعلی نژادیان در گفته :

بعضی از پزشکان محترم دیگه از لحاظ مالی انقدر فربه شده اند که گوششان بدهکار کسی نیست این اقا هم اگه می رفت در مطب و زیر میزی دندانگیری تقدیم متخصص مغز واعصاب می کرد مطمئنا خیلی سریع از خواب بیدار می شد دیگه از مردی ومردانگی چیزی نمونده

[پاسخ]

به نظر من بیمارستان شفا بدترین بیمارستان است واصلا” به فکر مریض نیستند وفقط پول رامیشناسند وهرکسی رفته اونجا شفا نیافته است

[پاسخ]

شیلان در گفته :

خرم آباد را باید “رم، شهر بی حفاظ” نامید. باور کنید این عین واقعیته. پارتی بازی و آشنامداری در همه اداره ها و حتی بیمارستانها حرف اول رو میزنه. جوانهای این شهر افسرده شده اند. تنها قانونی که بر این شهر حاکم است، “بی قانونی” و “پارتی بازی” است. همه هم تقصیر را به گردن دیگری می اندازند اما خودشون اولین کسی خواهند بود که اگر لازم باشد، “آشنا و فامیل” خودشان را به هر آدم شایسته ای ترجیح میدهند.

[پاسخ]

سامان یاراحمدی در گفته :

با سلام خدمت ریاست بیمارستان،این بیمارستان فقط میشه گفت از لحاظ حراست عالیه وگرنه دکترا بیخیال برخلاف پولی که میگیرن افتضاحه….

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :