کد خبر : 32552
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 66 بازدید

دست‌نوشته رهبر معظم انقلاب خطاب به گروه جهادی یاوران +‌ عکس

      پايگاه اطلاع‌رساني khamenei.ir دست‌نوشته رهبر معظم انقلاب خطاب به گروه جهادی یاوران را منتشر کرد. به گزارش “میرملاس نیوز” به نقل از khamenei.ir تلاش‌های جهادگران در خدمت به مردم مناطق محروم كشورمان و حضور جوانان علاقمند به این فعالیت‌ها در اردوهای هجرت و جهادی همواره مورد توجه رهبر انقلاب بوده است. ایشان […]

Rahbare.M.E.F.Mosighi
 

 

 

پايگاه اطلاع‌رساني khamenei.ir دست‌نوشته رهبر معظم انقلاب خطاب به گروه جهادی یاوران را منتشر کرد.

به گزارش “میرملاس نیوز” به نقل از khamenei.ir تلاش‌های جهادگران در خدمت به مردم مناطق محروم كشورمان و حضور جوانان علاقمند به این فعالیت‌ها در اردوهای هجرت و جهادی همواره مورد توجه رهبر انقلاب بوده است.

ایشان به غیر از تأكیدهای فراوان بر مسأله‌ی بسیج سازندگی و اردوهای جهادی كه در سخنرانی‌های عمومی یا خصوصی خود ابراز داشته‌اند، در برخی موارد با اطلاع از فعالیت‌های خدمت‌رسانی جهادگران، با نوشتن یادداشتی نسبت به فعالیت آنان ابراز نظر و اعلام تشكر نموده‌اند.

یادداشت زیر كه در سال ۱۳۸۲ و خطاب به «گروه جهادی یاوران (دانشگاه علوم پزشكی بقیةالله)» نوشته شده است، یكی از این موارد است.

بسمه تعالی
از همه‌تان سپاسگزارم و شما را به خدا میسپارم. میل به خدمت به مردم و تحمل سختی‌های آن، نقطه‌ئی نورانی در باطن انسان است؛ آن را هر چه میتوانید در جان خود گسترش دهید و نگذارید آفتها: سودجوئی، خودنمایی، تنبلی و … آن را گِل‌اندود كند. نیت خود را خدائی نگهدارید و از او كمك بخواهید و از همه‌ی نیروی خود برای آن مایه بگذارید. موفق باشید.
سید علی خامنه‌ای
۸۲/۹/۱۵

 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :