کد خبر : 32565
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 121 بازدید

وحدت اصواگرا و اصلاح طلب

  امین اسدی / میرملاس نیوز :   بیش تر از دو ماه است که از انتخابات ریاست جمهوری میگذردو این آزمون الهی که به صورت یک حماسه رخ داد را پشت سر میگذاریم.   در روزهای اول سال 92 مقام معظم رهیری تاکید بر دو حماسه داشتند ، یکی از حماسه هایی که مد […]

n00071379-b

 

امین اسدی / میرملاس نیوز :

 

بیش تر از دو ماه است که از انتخابات ریاست جمهوری میگذردو این آزمون الهی که به صورت یک حماسه رخ داد را پشت سر میگذاریم.

 

در روزهای اول سال 92 مقام معظم رهیری تاکید بر دو حماسه داشتند ، یکی از حماسه هایی که مد نظر مقام معظم رهبری بود حماسه سیاسی بود که به لطف خداوند متعال و مشارکت حداکثری ملت ایران این حماسه مهم و سیاسی رقم خورد.

عامل اصلی که باعث نوشتن این مقاله شد این است که،بایستی به نکاتی متذکر شد و این نکات نشات گرفته از وحدت دو حزب تاثیر گذار در کشور ایران اسلامی است:

آن دو حزب،اصولگرا و اصلاح طلب می باشد و درجه اول باید  دعوای این دوحزب متعهد به نظام جمهوری اسلامی ایران، کنار گذاشته شود و همگی به فکر خلق حماسه ای دیگر که مد نظر رهبرمان بود یعنی حماسه اقتصادی به اتقاق نظر و اجماع برسیم. لازم به ذکر است با توجه به پتانسیل این دو حزب و برادری و هکاری میان خود مطمئنا،پیش بینی می شود حماسه دیگر را  مسئولین متعهد خلق کنند.خلق حماسه اقتصادی می تواند تشکری باشد از ملت عزیز ایران که با تمام مشکلات عدیده شان به سخنان رهبرشان لبیک گفتند و حماسه ای سیاسی را رقم زدند.

اصولگرایان و اصلاح طلبان هر دو طیف و جبهه متعهد به نظام اسلامی ایران هستند و مطیع و مرید ولایت مطلقه فقیه،پس نباید گفت که یکی از این دو طیف مخالف اصول و ارزش های نظام اسلامی ایران است زیرا ،زمانی که این دو جریان سیاسی در مسند ریاست جمهوری یا مسند دیگری بودند ثابت کردند که نقاط قوت و نقاط ضعفی داشتند و باید از این تجارب گذشته استفاده کنند و دست به دست هم دهند که نقاط ضعف را از بین ببرند و تبدیل به نقاط قوت کنند و نقاط قوت خود را تقویت کنند که مقابل مشکلات بین الملل و اقتصادی و … بیاستند و برطرف کنند.

برخی از اصلاح طلبان و اصولگرایان که دست به یقه یکدیگر شدند از یکدیگر بگذرند،رسانه های اصولگرا و اصلاح طلب دست به تخریب و تهمت به همدیگر نزنند، و به فکر همکاری بادولت جدید باشند و معنای واقعی اعتدال را تبیین کنند تا به پیشرفت و چشم انداز برنامه ریزی شده برسیم ، این وحدت و همدلی سبب میشود که آرامش سیاسی به جامعه اسلامی ایران بازگردد.بیایم ادعای اصولگرایی و اصلاح طلبی را کنار بگزاریم و از این اختلافات بگذریم و به فکر پیشرفت کشور عزیزمان از همه لحاظ بالاخص از لحاظ اقتصادی باشیم.

پس اصلاح طلب بعلاوه اصولگرا یا بالعکس برابر با آسایش ملت ایران از لحاظ سیاسی و هم از لحاظ اقتصادی و فرهنگی و… .اگر بخواهیم برای این اجماع نامی انتخاب کنیم آن نام وحدت احزاب پایبند به ارزش ها و ولایت فقیهمی باشد.
انشاالله
وَاعتَصِمُوا بِحَبلِ اللَّهِ جَمِيعاً و لاتَفَرَّقُوا

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

آفرين بر شما آقاي اسدي . خلاصه . مختصر . مفيد .
ميرملاس به اينطور مقاله هاي مثبت نياز داره .

[پاسخ]

اصولاح طلب گرا در گفته :

به همین سادگی!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :