کد خبر : 32666
تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 114 بازدید

بيمارستان صحرايي در مناطق محروم دلفان برپا می شود

    رئيس شبكه بهداشت و درمان شهرستان دلفان گفت: بيمارستان صحرايي در راستای محروميت زدايي، ارائه خدمات بهداشتي درماني مطلوب و حل مشکلات مردم مناطق محروم شهرستان دلفان از 16 تا 19 شهريورماه سالجاري برپا مي شود. مهر، نورالدين ويسي عصر چهارشنبه در جلسه برنامه ريزي راه اندازی بيمارستان صحرايي اظهار داشت: اين اقدام […]

IMG12281752

 

 

رئيس شبكه بهداشت و درمان شهرستان دلفان گفت: بيمارستان صحرايي در راستای محروميت زدايي، ارائه خدمات بهداشتي درماني مطلوب و حل مشکلات مردم مناطق محروم شهرستان دلفان از 16 تا 19 شهريورماه سالجاري برپا مي شود.

مهر، نورالدين ويسي عصر چهارشنبه در جلسه برنامه ريزي راه اندازی بيمارستان صحرايي اظهار داشت: اين اقدام با همكاري قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء، بسيج جامعه پزشكي و توسط شبكه بهداشت و درمان اين شهرستان انجام ی شود.

وی افزود: در اين بيمارستان كه به مركزيت “فرهاد آباد ميربگ” اين شهرستان داير مي شود اتاق عمل جراحی، بخش‌های ICU، بستری و درمانگاه‌های تخصصی در رشته‌های جراحی عمومی، اورولوژی، قلب، اطفال و نوزادان، جراحی زنان و زایمان و داخلی در آن پيش بيني شده است.

رئيس شبكه بهداشت و درمان شهرستان دلفان با تاكيد بر اينكه اين اقدام مي تواند خدمات ویژه‌ای را به مردم محروم این منطقه ارائه کند اظهار داشت: تمام فعالیت‌ها و خدمات درمانی این مركز در اين مدت به صورت رایگان ارائه می‌شود.

ویسی با اشاره به اينكه اين بيمارستان براي دومين بار است كه در مناطق محروم شهرستان دلفان راه اندازي مي شود افزود: با توجه به تجربيات و انجام اقدامات موفق صورت گرفته توسط همكاران ما در بيمارستان صحرايي شهيد وليان كه در بخش كاكاوند داير شده بود اميدواريم با همكاري تمامي دستگاه هاي متولي براي بار دوم نيز شاهد این تجربه موفق باشیم.

بنابر این گزارش شهرستان دلفان يكي از شهرستانهاي محروم استان لرستان است كه با 145 هزار نفر جمعيت در شمال غربي لرستان و در همسایگی استانهاي همدان و كرمانشاه قرار گرفته است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

از کلیه دست اندر کاران بخصوص بسیج جامعه پزشکی دلفان وشبکه بهداشت ودر مان شهر ستان که در سال90 در منطقه کاکاوند با بر پایی بیمار ستان صحرایی خدمات ارزشمندی را ارائه نمودندتشکر مینمایم.امیدواریم سایر مسئولین نیز در جهت مرتفع نمودن مشکلات این شهر ستان محروم تلاش وافر نمایند

[پاسخ]

لیثی حبیبی - م. تلنگر در گفته :

سلام دوست عزیز، و ممنونم که به وبلاگم سر زدید و اطلاع رسانی کردید.
پیروز و شاد باشید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :