کد خبر : 32794
تاریخ انتشار : ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 150 بازدید

کندی سرعت اینترنت در لرستان/ مدیر عامل مخابرات استان: مشکل کشوری است

  در حالیکه از صبح امروز شنبه مشکل کندی سرعت اینترنت در استان لرستان موجب گلایه کاربران شده است که مدیر عامل شرکت مخابرات استان کندی سرعت اینترنت را کشوری می داند. مسیب قبادیان در گفتگو مهر گفت: در حال حاضر مسیر فیبر نوری در استان مشکلی ندارد و علت کندی سرعت اینترنت به دیتای […]

IMG14373735

 

در حالیکه از صبح امروز شنبه مشکل کندی سرعت اینترنت در استان لرستان موجب گلایه کاربران شده است که مدیر عامل شرکت مخابرات استان کندی سرعت اینترنت را کشوری می داند.

مسیب قبادیان در گفتگو مهر گفت: در حال حاضر مسیر فیبر نوری در استان مشکلی ندارد و علت کندی سرعت اینترنت به دیتای بین الملل بر می گردد و در نتیجه مشکل کشوری است.

وی ادامه داد: با پیگیری هایی که از طریق شرکت ارتباطات زیرساخت استان داشتیم عنوان کردند که مشکل سراسری بوده و حتی خود تهران هم با کندی سرعت اینترنت مواجه است.

مدیر عامل شرکت مخابرات استان لرستان عنوان کرد: با توجه به اینکه فیبر نوری استان ما از سمت خوزستان می آید وقتی ترافیک بالا می رود این مسیر جوابگوی ظرفیت استانهای جنوبی نیست به همین خاطر مشکل کندی سرعت اینترنت در لرستان محسوس است.

قبادیان تصریح کرد: این در حالیست که در دیگر استانها مسیر جایگزین در چنین مواقعی پاسخگوی ترافیک بوده و برای همین تا حدودی وضعیت سرعت اینترنت مناسبت تر است.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

همشهری در گفته :

در ادامه مسابقات فوتسال جام رمضان کوهدشت اتفاق جالبی رخ داد در پایان دور گروهی این مسابقات دو تیم با دو شرایط مساوی که از بازیکنان غیر مجاز استفاده کرده بودند در حالی که باید طبق قانون کمیته انضباطی هیت فوتبال کوهدشت هر دو تیم رو مثل هم جریمه میکرد با حذف تیم شاهین قهرمان ۵ دوره گذشته این مسابقات باعث از بین بردن عدالت در فوتبال شهرمان شدند در تیم مقابل چون بردار رییس کمیته انضباطی حضور داشت با ۳ امتیاز به دور حذفی صعود کرد وتیم شاهین با ۱۰ امتیاز از صعود باز ماند این در حالی است که بازیکن غیر مجاز تیم شاهین بدون هماهنگی با تیم اقدام با ارایه کارت جعلی در مسابقات حضور داشت ولی بازیکن تیم لابی دار با اختیار تام از هیات فوتبال از بازیکن غیر مجاز خود استفاده کردند

[پاسخ]

حضرت افغانستان از ما جلوتراست

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :