کد خبر : 32798
تاریخ انتشار : ۳ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 43 بازدید

استاندار لرستان:55 محموله قاچاق گندم در مبادی استان توقیف شده است

  استاندار لرستان بر برخورد قاطع و بازدارنده با افراد متخلف در زمینه خروج قاچاق و غیرقانونی گندم تولیدی از استان به دیگر مناطق کشور تاکید کرد.  به گزارش میرملاس نیوز به فقل از ایسنا، حبیب‎الله دهمرده در ستاد تنظیم بازار استان، افزود: دراین زمینه ضروری است علاوه بر برخورد قاطع با شرکت‎های حمل و […]

 

استاندار لرستان بر برخورد قاطع و بازدارنده با افراد متخلف در زمینه خروج قاچاق و غیرقانونی گندم تولیدی از استان به دیگر مناطق کشور تاکید کرد.

 به گزارش میرملاس نیوز به فقل از ایسنا، حبیب‎الله دهمرده در ستاد تنظیم بازار استان، افزود: دراین زمینه ضروری است علاوه بر برخورد قاطع با شرکتهای حمل و نقل و باربری کالا، برخوردهای قانونی و جریمههای بازدارنده در خصوص رانندگان خودروهای حملکننده گندم قاچاق نیز اعمال شود.

وی اظهار کرد: ضبط بار و توقیف خودرو برای یک دوره زمانی مشخص علاوه بر پرداخت جریمه قانونی، به عنوان یک عامل بازدارنده موجب عدم مشارکت و همکاری رانندگان خودروهای سنگین در بحث قاچاق گندم خواهد شد.

دکتر دهمرده تصریح کرد: نباید اجازه دارد عده ای سودجو و فرصت‎طلب به منظور تامین منافع و مطامع شخصی خود، رفاه و آسایش مردم را دچار مخاطره کنند.

استاندار خاطرنشان کرد: براساس گزارش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، 55 محموله قاچاق گندم با همکاری نیروی انتظامی در مبادی خروجی استان توقیف شده است.

وی افزود: بر اساس این گزارشات، پروانه فعالیت 13 شرکت حمل و نقل و باربری متخلف نیز که اقدام به صدور مجوز حمل و بارنامه برای خروج گندم از استان کردهاند نیز باطل شده است.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

این حرفها که سرمایه نمیخواد مثل طرحهای عمرانی بیشتر مصاحبه کن جناب دهمرده

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :