کد خبر : 32828
تاریخ انتشار : ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۲:۱۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 123 بازدید

میراث فرهنگی لرستان بدون صاحب است

    نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: میراث فرهنگی لرستان، میراثی بدون صاحب شده است. ابراهیم آقامحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با انتقاد شدید از مسئولان سازمان میراث فرهنگی گفت: در طول دوره‌های مختلف و طیف‌های سیاسی که رئیس جمهور بوده‌اند، متاسفانه هیچ‌کدام گامی در خور میراث فرهنگی […]

n00113679-b
 
 
نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: میراث فرهنگی لرستان، میراثی بدون صاحب شده است.
ابراهیم آقامحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با انتقاد شدید از مسئولان سازمان میراث فرهنگی گفت: در طول دوره‌های مختلف و طیف‌های سیاسی که رئیس جمهور بوده‌اند، متاسفانه هیچ‌کدام گامی در خور میراث فرهنگی لرستان بر نداشته‌اند.

وی افزود: همیشه کمترین توجه به میراث فرهنگی لرستان شده است.

آقامحمدی تصریح کرد: مسئولین میراث فرهنگی لرستان کسانی بوده‌اند که گوش به فرمان استاندار بوده و هیچ‌کدام نتوانسته اقدام مثبتی در این زمینه انجام دهند.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: در زمان استاندار فعلی طی این سه سال چهار مسئول برای میراث فرهنگی لرستان منصوب شده که هیچ‌کدام شناختی از میراث فرهنگی لرستان نداشته‌اند و این بزرگترین ضربه را به میراث فرهنگی لرستان زده است.

وی افزود: امروز دوباره شایعه سرپرستی میراث فرهنگی به گوش می‌رسد که کسی بدون کوچک‌ترین تجربه می‌خواهد سکاندار این میراث گران‌بها باشد.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: میراث فرهنگی یک ارث بلا وارث است.

آقامحمدی یادآور شد: میراث فرهنگی لرستان و قدمت این میراث یک گنج بی‌نظیری است که کمتر جایی در کشور این‌گونه است.

وی به غارکوگان اشاره کرد و گفت: در نشستی که با استاندار لرستان داشته‌ام، در خصوص راه‌دسترسی غارکوگان مطالبی را بیان کردم که متاسفانه حتی استاندار شناختی در این خصوص نداشته و اعلام کرد که از طریق راه سد بختیاری راه‌دسترسی به این غار امکان‌پذیر است، این در حالی است که این راه هیچ ارتباطی با غارکوگان ندارد.

آقامحمدی خاطرنشان کرد: ما اعتراض‌مان به این است که افرادی در این مسئولیت قرار می‌گیرند ارزشی برای این میراث نیاکان ما قائل نیستند.

وی افزود: امروز وضعیت میراث فرهنگی لرستان نگران کننده است که امیدواریم در این دولت توجه جدی به این مسئله شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

دوست بايد آينه دوست باشد در گفته :

از كرامات نماينده ما اين است
شيره را خورد و گفت شيرين است .
اين موضوعي كه جنابععالي به اون اشاره كرديد اظهر من الشمس است . لطفا بجاي طرح سوال به فكر رفع آن و جوابگويي به مردم مظلوم لرستان باشيد .

آقاي نماينده نظرتون چيه بگييم نماينده هاي استان قم يا استان تهران يا استان يزد بيان يه فكري به حال اين معظل لا ينحل بكنند ؟؟؟؟
مرد حسابي راي آوردي كه اينطور مشكلات رو با تدبير و تعامل حل كني .
اگه ميبيني مشكلي هست مي توني بندازي گردن اون يكي نماينده …
يه جورايي صاحب اون ميراث حضرتعالي هستيد آقاي نماينده .
نماينده فقط براي دخالت در كار استاندار و فرماندار و گرفتن
عيب و ايراد نيست نماينده يعني نماينده مردم در همه زمينه ها .
خدايي نكرده نميخوام به شما و كس ديگه اي توهين بشه اما :
هركجا دارد وكيلي آن حوزه را آباد كرد
جز لرستان كه وكيلش روي دستش باد كرد

[پاسخ]

دانشگاهی در گفته :

با سلام به محضر مبارک جناب آقای دکتر آقا محمدی

برای اولین بار است که یک نماینده عالمانه با افکارش به تعمق می نشیند وبه فکر صنعت نوپای گردشگری که در اکثر کشورهای دنیا درردیف دوم ودر رقابت با صنعت تکنولوژی وارز آوری رقابت می کند که می تواند به عنوان چهارمین فعالیت اصلی اقتصادی تذکر می دهد وطرح این موضوع راباید ازتدبیر ومهندسی خاص فکری این وکیل مردمی دانست .حال جناب آقای دکترشروع خوب شمابه همراه برنامه ی درست در انتخاب گزینه متخصص درعرصه ی فعالیت میتواند ازانتخاب گزینه های مشابه دور ه های گذشته ممانعت بعمل آورده ،وگردشگری لرستان با یک برنا مه ی جامع و از پیش تعیین شده می تواند به توسعه اقتصادی لرستان کمک واین استان را به مقصد گردشگری تبدیل کندو…….

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :