کد خبر : 32844
تاریخ انتشار : ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۸
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 311 بازدید

عضو شورای شهر خرم آباد و شهردار کوهدشت : عقب‎ ماندگی عمرانی خرم‎آباد ناشی از عدم ثبات مدیریتی است

    عضو شورای اسلامی خرم‎آباد گفت: وظیفه شهرداری آموزش همشهریان برای بالا بردن همکاری آن‎ها است. محمد حسین‎پور در گفت‎وگو با  ایسنا، با بیان این مطلب افزود:با توجه به آیات قرآن کریم که مردم را به مشورت کردن با هم سفارش کرده باید از تجربیات نخبگان و اعضای دوره‎های قبلی شورا استفاده کرد تا […]

15-400x300
 
 
عضو شورای اسلامی خرم‎آباد گفت: وظیفه شهرداری آموزش همشهریان برای بالا بردن همکاری آن‎ها است.
محمد حسین‎پور در گفت‎وگو با  ایسنا، با بیان این مطلب افزود:با توجه به آیات قرآن کریم که مردم را به مشورت کردن با هم سفارش کرده باید از تجربیات نخبگان و اعضای دوره‎های قبلی شورا استفاده کرد تا برآیند کاری مثبتی بعد از ۴ سال به مردم ارائه دهیم.

وی با اشاره به اینکه همه ما در صحن پیشگاه خداوند متعال مسوولیم ادامه داد: باید دید سنتی را نسبت به شهرداری عوض کرد و وظیفه شهرداری آموزش همشهریان برای بالا بردن همکاری آن‎ها است.

حسین‎پور اضافه کرد: مردم نباید احساس کنند که شهرداری از آن‎ها جداست باید روابط عمومی و اطلاع‎رسانی به مردم را افزایش داد.

عضو شورای اسلامی خرم‎آباد تصریح کرد: مدیریت شهرداری، مدیریت بحران بوده و باید خدمات و برنامه‎ها را مدیریت کرد.

وی بیان کرد: باید واقعیت‎ها را پذیرفت، خرم‎آباد از نظر عمرانی عقب‎ مانده و علت آن‎ هم عدم ثبات مدیریتی است.

حسین‎پور اظهار کرد: برای شهروندان شفاف‎سازی و رعایت جانب عدل در خدمت‎دهی لازم و ضروری است.

عضو شورای اسلامی خرم‎آباد با اشاره به این‎که ساخت‎وسازها را باید آسیب‎شناسی کرد تا حاشیه‎سازی‎ها متوقف شود، خاطرنشان کرد: باید روند دادن پروانه‎ها تسهیل شود تا مردم به پای کار بیایند.

 
 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

جناب شهردار کوهدشت ! شما دیگه چرا؟ شما اگه از ثبات مدیریتی چیزی می دونستید که وضع شهر کوهدشت اینقدر اسفناک نبود.

واقعا مدیری. تو که دم از مدیریت میزنی در ماه چند روز در شهرداری هستی (۳ ساعت) هستی . چکار کردی برا کوهدشت . چاله هاش بیشتر کردی از موقعی که شما آمدید میدان قدس درست نشده . الکی چرا خودتان را مدیر و بقیه را نادان … میدانید

ناشناس در گفته :

سالهاپیش نماینده کوهدشت گفته بود: درست است نماینده ی کوهدشتم اما برای خرم آباد کار می کنم
الله اعلم راست باشد یا دروغ
اما مصداق امروز ما و شهردار ماست

وای به حال مرکز استان که شما عضو شورا شهرش میشی

كوهدشتي در گفته :

از مصیبهای شهر ما این است که هر آدم ناشی و بی تجربه ای زمام شهر را در دست می گیرد و بعد از چند صباحی هم برای پاک کردن گندکاریهای خود شروع به سخنرانی می کند. آقای حسین پور شما در دوره شهرداری تان در کوهدشت جز پول گرفتن برای نصب بنر، نمایشگاه کتاب و … چه کار مثبتی در کوهدشت انجام داده اید؟! تقصیر شما نیست از ماست که بر ماست وقتی شهری شهردارش چون تویی باشد ثمره اش همین وضعیت اسفناک است که در معابر و کوچه بازار می بینیم.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :