کد خبر : 32894
تاریخ انتشار : ۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 329 بازدید

مراسم تودیع و معارفه مدیر‌کل تبلیغات اسلامی لرستان برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان با حضورنماینده ولی فقیه در لرستان و حجت الاسلام حسین روحانی‌نژاد معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل ایلنا، در این مراسم حجت الاسلام سید احمد میر عمادی، نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه شهرستان خرم […]

مراسم تودیع و معارفه مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان با حضورنماینده ولی فقیه در لرستان و حجت الاسلام حسین روحانی‌نژاد معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل ایلنا، در این مراسم حجت الاسلام سید احمد میر عمادی، نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه شهرستان خرم آباد ضمن تقدیر از زحمات حجت الاسلام خادمی، مدیر سابق تبلیغات اسلامی لرستان گفت: نگاه مثبت، ارزشی و ابزاری یکی از نگرش‌های موجود در زمینه مدیریت است.
وی با اشاره به نوع نگاه به مدیریت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، افزود: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نگاه به مدیریت یک نوع نگاه خدمتگذاری، روشن و شفاف است که در سایر کشور‌ها این نوع نگاه دیده نمی‌شود.
در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام حسین روحانی‌نژاد، معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه بهترین روش تبلغات آن است که مبتنی بر روش قرآن یعنی منطق، استدلال و مجادله احسن باشد، گفت: ما وظیفه داریم که با فراگیری تکنیک‌های تبلیغی و شناسایی تاکتیک‌های دشمن و گروه‌های الحادی که با اسلام و انقلاب زاویه دارند در جهت تبلیغات مؤثر که‌‌ همان اتکا به روش برهان و استدلال و موعظه حسنه قرآن است، گام برداریم.
معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه فرهنگ مردم لرستان با فرهنگ اسلام عجین شده‌اند، تصریح کرد: از آنجایی که مردم لرستان بسیار متمدن و با فرهنگ هستند و با نگاهی به حوزه‌های مردم‌شناسی آن می‌توان پیوند ناگسستنی فرهنگشان را با اسلام دریافت به‌طوریکه این رفتار اسلامی در تمام شئونات و مراسم آن‌ها نمود یافته است.
حجت‌الاسلام سعید مهدوی‌امین، مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی لرستان نیز در این مراسم گفت: سازمان تبلیغات اسلامی نیز در کنار سایر نهادهای فرهنگی می‌طلبد که با یاری تشکیلات مردمی و تعاملات و هم افزایی‌ها به اهداف مورد نظر دست یابد.
وی با اشاره به بیانات امام صادق (ع) که «هیچ کس از عهده سپاسگذاری نعمت ولایت و امامت اهل‌بیت (ع) برنمی‌آید»، اذعان کرد: خدمت به حکومتی که در سایه اسلام و ولایت الهی است برای بنده افتخاری‌است و خدا را بر این نعمت سپاسگزارم و امیدوارم که توفیق عمل به وظایف و انتظارات را به ما عطا فرماید.
گفتنی است، در پایان این مراسم پس از ارائه گزارش حجت الاسلام علی خادمی، مدیر کل سابق تبلیغات اسلامی لرستان با قرائت متن، حکم انتصاب مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان که از جانب سیدمهدی خاموشی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور صادر شده بود به حجت‌الاسلام سعید مهدوی‌امین به‌عنوان مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی لرستان اعطا شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

پس خادمي هم رفتني شد، معلوم نيست سمت بعدي ايشان چيست؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :