کد خبر : 329
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۳۹۰ - ۰۱:۴۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 469 بازدید

رکوردی شگفت انگیز برای میرملاس نیوز

یکشنبه نهم بهمن ماه 1390 باز رکوردی جدید بین سایت های استان لرستان ثبت شد در طول 24 ساعت تعداد 11,863 بازدید از سایت خبری تحلیلی میرملاس نیوز صورت گرفت که در میان سایت های استان و شاید حتی…

رکوردی شگفت انگیز برای میرملاس نیوز

11863 بازدید در طول یک روز از سایت میرملاس

یکشنبه نهم بهمن ماه 1390 باز رکوردی جدید بین سایت های استان لرستان ثبت شد در طول 24 ساعت تعداد 11,863 بازدید از سایت خبری تحلیلی میرملاس نیوز صورت گرفت که در میان سایت های استان و شاید حتی غرب کشور بی نظیر بوده است .

پایگاه خبری تحلیلی میرملاس نیوز با هدف اطلاع‌رسانی مناسب و ایجاد فضایی پر از اعتماد در فضای مجازی استان تیر ماه ۱۳۹۰ به صورت آزمایشی شروع بکار و در جمعه هفتم  بهمن ماه ۱۳۹۰ فعالیت خود را بصورت حرفه ای آغاز نمود. خوشبختانه در این مدت کوتاه توانسته ایم در میان مخاطبان جایگاه مناسبی را پیدا کنیم ، بازدید های بیشماری که از سایت می شود و همچنین رکورد بی سابقه ی یکشنبه نهم بهمن ماه 1390 به تعداد 11,863 بازدید که در طول 24 ساعت از میرملاس نیوز صورت گرفت مهر تاییدی بر این ادعاست که میرملاس نیوز هم اکنون پربازدیدترین سایت استان میباشد.
در این پایگاه که مهم‌ترین رسالت خود را اطلاع رسانی بدون جهت‌گیری و تبدیل شدن به یک مرجع اطلاع‌رسانی در سطح استان می‌داند، فضایی برای  اطلاع رسانی مناسب و معرفی کاندیداهای محترم انتخابات مجلس نهم در نظر گرفته شده است و همچنین امکان فعالیت به عنوان خبرنگار افتخاری نیز وجود دارد. امیدواریم ضمن جریان اطلاع رسانی مناسب و بدون جهت گیری بتوانیم شور و حال انتخابات را بیشتر کرده و به شرکت افراد بیشتر در انتخابات و انتخاب آگاهانه کمک کنیم.

امیدواریم که همشهریان عزیزی که صاحب کسب و کاری هستند از طریق درج آگهی در میرملاس نیوز هم بتوانند کسب و کار و تجارت خود را به واسطه ی بازدید های گسترده ی مخاطبان هم استانی و بلاخص همشهریان کوهدشتی معرفی نمایند و هم در ماندگاری این رسانه ی نوپا که هدفی جز سربلندی همشهریان عزیز را ندارد سهیم باشند.

 

 امین آزادیخت / بهمن 1390

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

درستي در گفته :

سلام.
شما مگه آمار بازديد از سايتهاي ديگه استاني رو داريد كه چنين ادعايي ميكنيد؟
براي خود من جاي سوال داره.

[پاسخ]

محمد سلطانی در گفته :

سلام جناب آقای آزادیخت شما فقط در این ایام انتخابات اینقدر بازیدکننده دارید. مردم کوهدشت سیاسی هستند پس این دلیل نمیشه ،در ضمن کار شما از جنبه کیفی در مرتبه پایینی قرار دارد

[پاسخ]

امین آزادبخت پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۰ بهمن , ۱۳۹۰ ۱۴:۴۸:

سلام برادر محمد سلطانی
از شما که ادعای هنرمندی دارین واقعا بعیده !!!
متاسفانه یکی از فرهنگ های غلط جامعه ی کوهدشت باعث میشه تا یکی پیدا میشه کار مثبتی را انجام بده و در مسیر پیشرفت قرار میگیره همه سعی میکنیم اونو یه جورایی تخریب کنیم .
از شما تشکر میکنم به خاطر تشویق و دلگرمیتان برای ادامه این راه …!!!!

[پاسخ]

سینما پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۰ بهمن , ۱۳۹۰ ۲۳:۳۰:

آقای سلطانی درست فرمودند. آقای آزادبخت شما چقدر در مقابل نظرات بی تاب هستید؟!!!!
اتفاقا از شما بعیده

[پاسخ]

ali پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۱ بهمن , ۱۳۹۰ ۰۳:۲۸:

خسته نباشید میگم امین جان سعی کن بی طرفیتو حفظ کنی برادر ایشالا سایت بعد از انتخابات هم اینطور فعال و پربیننده باشه موفق باشی.

[پاسخ]

ali پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۱ بهمن , ۱۳۹۰ ۰۳:۳۰:

البته امین جان جواب انتقادها رو منطقی بدید بهتره باز هم آرزوی موفقیت دارم براتون

[پاسخ]

میثم کاظمی فرد در گفته :

تبریک میگم امین جان
ایشالله رکورد های بهتری هم خواهیم دید

[پاسخ]

حسین در گفته :

با سلام و خسته نباشید به آقای ازادبخت
واقعن بدون تعارف میگم من به شخصه از سایتتون خیلی راضی ام. دست مریضاد
آقای ازادبخت شما به کارتون ادامه بدید و به ادعاهای مغرضانه توجهی نکنید مطمئنن موفق خواهی شد
شما نمی بازید چون مامور به تکلیفید نه نتیجه

[پاسخ]

محمدحسین در گفته :

واقعا امامی یک نیروی مردمی و ولایتی هست وگذشت زمان ثابت کرده وبدون هیچ شکی نماینده مردم میشه

[پاسخ]

ali پاسخ در تاريخ سه شنبه ۱۱ بهمن , ۱۳۹۰ ۰۳:۲۹:

چه کرده برات برادر چه کرد برای این شهر عزیز با کدوم منطق و دلیل نماینده مردمه؟

[پاسخ]

محمدسلطانی در گفته :

ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم جامه‌ی کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
عیب درویش و توانگر به کم و بیش بد است کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم
رقم مغلطه بر دفتر دانش نزنیم سِرّ حق بر ورق شعبده ملحق نکنیم

دوست عزیز جناب آقای آزادبخت
باسلام

باتمام احترامی که نسبت به شما دارم اما متوجه شدم که شما پذیرای نقد وانتقاد نیستید. بلکه بیشتر باجملاتی از نوع تحسین برانگیز وکارشما خیلی خوب است وفلان و……..خوشحال می شوید اما باید بدانیم تمام داننشمندان،هنرمندان،ونویسندگان در تمامی حوزه ها در ابتدای کار وحتی در انتهای راه نیز با انتقاد مواجه بوده اند واساسا در دامان چنین نقدهایی است که جایگاه رشد واعتلای بشر بدین جا رسیده است واگر نقد نبود ما به صورت جوامع بدوی باقی می ماندیم.آقای آزادبخت شما درابتدای راه هستید از شما که با رسانه ها و فعالیتهای فرهنگی در ارتباط هستید انتظار می رود متفاوت از عوام بیندیشید ومنتقدان خود را حسود نبینید بلکه آنها را از دوستان خود بدانید که عیب راه ولازمه توفیق شمارا می گویند وگرنه با تعریف وتمجید شما به توفیقی نخواهید رسید.دوست عزیز نیاز واقتضای کنونی جامعه ما(شهر کوهدشت) درج چنین مطالب وعکس های نمایندگان وکارونهای آنها ،خودروهایشان نیست بلکه از بین بردن وتشویق مردم در جهت تغیر اندیشه ونگاهشان نسبت به انتخابات است. شاید در این ایام آمار بازید کنندگان شما بالا باشد اما بعد از انتخابات در واقع آنها نیاز ی نمی بینند که به شما مراجعه کند ودر واقع شما که در این عرصه تلاش میکنید بدون کوچکتریت تغیری در فرهنگ ،اعتقاد وعقاید مردم فراموش میشوید آقا امین من که یکی از مشوقان شما در هنر عکاسی هستم دوست دارم که شما مثل عوام فکر نکنید بلکه از انتقاد خوشحال شوید. از صاحبنظران سیاسی ادبی وهنری استفاده کنید.ومطالبات مردم را با بهترین وجه منعکس کنید
اما از آنجاییکه فرمودید ما ادعای هنرمندی داریم .باید عرض کنم بنده هیچ گاه چنین ادعایی نکرده وخودم را هنرجو وسالکی می بینم که بسیار نوسفر ولازمه پیشرفت خودم را در نقد وانتقاد صاحبنظران میدانم

ازمالک عالم امکان سربلندی وپیشرفت شما را خواستارم

[پاسخ]

مريم در گفته :

اقاي ازادبخت شما كه تونستيت تو اين مدت كوتاه اين موفقعيت بزرگ كسب كنيد پس جاي پيشرفت داريد به اميد اون روز

[پاسخ]

ع بازوند در گفته :

من می خواهم ازافرادی که می گوینددردیدارحاج ملکشاهی ازدوراهی بازوندکسی ازاین روستا داخل جمعیت نبوده سوال کنم که خانمهاکه بیش ازسیصدنفربودندمال کدام منطقه بودند.عزیزان دروغ وشایعه دروغ دیگرفایده ندارد.به تقلب دلخوش بودیدکه ان هم باتمهدات لازم جلویش گرفته شده .به امیدخدادراینده می بینید.حاج ملکشاهی بیش ازارا.کل مناظق رادارد.پس ازاین بشترخودتان رادروغگونکنید.بای خودتان هم ثابت شده قبادی رای ندارد صبرداشته باشید سحرنزدیک است.

[پاسخ]

قطره ای ازاقیانوس در گفته :

اقای حاج ملکشاهی عزیز خداوند به شما چنان عنایتی داردکه دل این مردم فهیم چنان وجودشمارادرخودجای داده که به هیج وجه حاضرنیستندحتی اسم کاندیددیگری رابرزبان بیاورند.بافضل خداباحداقل هفتادهزاررای پیروزید.تاحالا هرکاری که برای تخریب شما انجام گرفته نتیجه عکس داده .ازاین به بعدهم خداوهم مردم دانا یارویاورتواند.

[پاسخ]

علی نوروزی در گفته :

اقای ازابخت مرد مردونه بیطرف باش

[پاسخ]

ali پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۷ بهمن , ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴:

مطمئن باشیددرانجام رسالتمان که همانا اطلاع رسانی است بی طرفی خودمان راکاملن حفظ خواهیم نمود.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :