کد خبر : 3301
تاریخ انتشار : ۹ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۲:۰۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 343 بازدید

با گذشت 4 روز تلاش برای یافتن پیكر غریق 13 ساله رودخانه سیمره كوهدشت همچنان ادامه دارد

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، ‘كیوان بابایی’ نوجوان 13 ساله كوهدشتی كه روز 5 فروردین ماه به همراه خانواده برای استراحت و تفریح به حاشیه رودخانه سیمره رفته بود، براثر بی احتیاطی و بلد نبودن فن شنا در داخل رودخانه غرق شد. درهمین حال و با گذشت چهار روز از این حادثه، […]

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، ‘كیوان بابایی’ نوجوان 13 ساله كوهدشتی كه روز 5 فروردین ماه به همراه خانواده برای استراحت و تفریح به حاشیه رودخانه سیمره رفته بود، براثر بی احتیاطی و بلد نبودن فن شنا در داخل رودخانه غرق شد.

درهمین حال و با گذشت چهار روز از این حادثه، به دلیل عمق زیاد رودخانه و خروشان بودن جریان آب، متاسفانه هنوز پیكر این نوجوان در داخل آب پیدا نشده است.

‘بهمن پرورش’ از غواصان بنام كشور از جمله افرادی است كه برای شركت دراین عملیات امدادی از استان كرمانشاه به منطقه اعزام شده است.

وی با 12 سال سابقه غواصی و امداد رسانی در 12 استان كشور و همچنین سابقه یافتن جان بیش از 40 غریق در 7 هزار ساعت عملیات امداد و نجات، به خبرنگارایرنا گفت: این اتفاق در بدترین زمان سال و بدترین مكان رودخانه كه محل تجمع سنگهای بزرگ و خطرناك می باشد، روی داده است.

وی افزود: به علت سرعت زیاد آب در سه روز گذشته برغم فعالیت گسترده و انجام عملیات غواصی متعدد ، متاسفانه تا كنون موفق به یافتن غریق نشده ایم.

به گفته وی، عدم آگاهی از جریان رودخانه ها در فصول مختلف سال و نا آشنایی با فن شنا، خطرات زیادی را برای افراد در زمان شنا كردن در داخل رودخانه به همراه داشته باشد. 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

محسن محمدی در گفته :

سیمره هر وقت غرش میکشد حداقل جان 4نفر را میگیرد

این برای چندمین بار است که در این منطقه افراد زیادی غرق میگردند لازم است که خانواده ها این خطرات را به فرزندان خود گوشزد کنند

توفان در گفته :

زنده باد بهمن پرورش

خسرو فتاحي در گفته :

درود بر جناب اقاي پرورش كرمانشاهي ها بخود مي بالند كه همشهري همچيني دارن

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :