کد خبر : 33018
تاریخ انتشار : ۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 346 بازدید

مناظره ای برای تثبیت/محمد جعفر محمدزاده در برابر اصحاب رسانه

به میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، «محمد جعفر محمدزاده» معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، «مصطفی کواکبیان» مدیر مسوول روزنامه مردمسالاری و «محمد صفی زاده» مدیر عامل موسسه ابرار از مهمانان مناظره این هفته تلویزیون هستند. همچنین «محمد رضا راه چمنی»، مدیر مسوول روزنامه همبستگی، «مهدی محمدی» به عنوان روزنامه نگار و «محمد کاظم […]

به میرملاس نیوز به نقل از ایرنا، «محمد جعفر محمدزاده» معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، «مصطفی کواکبیان» مدیر مسوول روزنامه مردمسالاری و «محمد صفی زاده» مدیر عامل موسسه ابرار از مهمانان مناظره این هفته تلویزیون هستند. 
همچنین «محمد رضا راه چمنی»، مدیر مسوول روزنامه همبستگی، «مهدی محمدی» به عنوان روزنامه نگار و «محمد کاظم انبارلویی» سردبیر روزنامه رسالت نیز در این مناظره حضور دارند. 
برنامه «مناظره» به تهیه کنندگی سعید نبی و اجرای مرتضی حیدری روزهای جمعه ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه تا ۱۹ از شبکه یک سیما پخش می شود. 
هفته گذشته این برنامه به مناظره درباره جایگاه احزاب در ایران اختصاص داشت که به دلیل بازگویی صریح شرایط و وضعیت کنونی احزاب در کشور مورد اقبال مردم قرار گرفت. 
این برنامه هر هفته قصد دارد یکی از مسایل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی کشور را با حضور منتقدان و صاحب نظران به بوته نقد و بررسی بگذارد. 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

خبرنگار لرستانی؟ اگر بنا باشد مانور ندهیم پس چکار کنیم..آقای آزادبخت راجع به همه چیز مانور میدهد میر ملاس هم عمومی وهم جامع است

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :