کد خبر : 33036
تاریخ انتشار : ۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۰:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 268 بازدید

مطهری: شنیده ام رحیمی بازداشت شده است !

  نماینده مردم تهران گفت: شنیده ام آقای رحیمی معاون اول دولت دهم بازداشت شده است. میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی: علی مطهری در جمع خبرنگاران پارلمانی گفت: هم دولت می‌تواند شاکی تخلف 16 میلیارد تومانی دولت قبل باشد و هم دادستان به عنوان مدعی‌العموم می‌تواند شکایت کند منتهی باید دید این تخلف قطعی است یا […]

46377_271

 

نماینده مردم تهران گفت: شنیده ام آقای رحیمی معاون اول دولت دهم بازداشت شده است.

میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی: علی مطهری در جمع خبرنگاران پارلمانی گفت: هم دولت می‌تواند شاکی تخلف 16 میلیارد تومانی دولت قبل باشد و هم دادستان به عنوان مدعی‌العموم می‌تواند شکایت کند منتهی باید دید این تخلف قطعی است یا خیر.

 این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: تخلف مالی در روزهای آخر دولت و واریز 16 میلیارد تومان به یک حساب مشخص موضوع مستقلی است که اگر صحت داشته باشد باید در محاکم قضایی رسیدگی شود.

 وی با اشاره به انتشار خبر بازداشت معاون اول دولت دهم گفت: بنده هم اخباری دال بر بازداشت رحیمی شنیده‌ام.

 مطهری از انتصاب احتمالی مجید انصاری به عنوان معاون پارلمانی رییس جمهور استقبال کرد و افزود: ایشان تجربه خوبی در نمایندگی مجلس دارد و در کمیسیون برنامه و بودجه عضویت داشته و قدرت خوبی برای دفاع از لوایح دولت دارد و در خصوص طرح‌های مجلس نیز می‌تواند به خوبی اظهارنظر کند.

 وی افزود: ایشان انسان منطقی، ‌معتدل و معقولی است البته شاید در ابتدا برخی نمایندگان به دلیل اصلاح‌طلب بودن ایشان، رضایت نداشته باشند ولی معتقدم ایشان در عمل می‌تواند نمایندگان را جذب کند.

 نماینده مردم تهران با اشاره به احتمال انتصاب اولین سخنگوی زن در وزارت امور خارجه گفت: این کار بستگی به توانایی فرد مورد نظر دارد اگر خانمی که برای این پست پیش‌بینی شده است توانمند باشد می‌تواند آثار خوبی داشته باشد مخصوصا وقتی که از خانمی با پوشش اسلامی استفاده شود.

وی افزود: این مساله نوعی ترویج موضوع حجاب است که برای کشور مفید است. اما اگر صرفا به خاطر تظاهر به استفاده از خانم‌ها و نمایشی تبلیغاتی باشد کار خوبی نیست.

 مطهری ادامه داد: اگر افرادی که برای پست سخنگویی مطرح هستند همه در یک سطح باشند و یکی از آنان خانم باشد و بنابر مصالحی مثلا تبلیغ اینکه در جمهوری اسلامی خانم‌ها هم مناصب بالای دولتی را بر عهده بگیرند،‌ کار خوبی است. به هر حال انتخاب خانم ضعیف و ناتوان آن هم برای نمایش،‌ کار خوبی نیست.

 وی با اشاره به گزینه احتمالی سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: بنده هم شنیده‌ام خانمی به نام افخم برای این منصب انتخاب خواهد شد ولی ایشان را نمی شناسم.

 وی با اشاره به اخباری دال بر انتصاب اولین سفیر زن جمهوری اسلامی ایران گفت: این انتصاب هم بستگی به توانایی‌های فرد مورد نظر دارد اگر واقعا سلسله مراتب طی شود و فردی توانمند باشد می‌تواند برای کشور مفید باشد اما اگر صرفا بخواهیم از یک زن استفاده کنیم،‌کار خوبی نیست.

 وی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده شنود از دفتر کارش گفت: از زمان آقای مصلحی به بنده قول‌هایی دادند که هنوز عملی نشده است و هنوز هیچ اطلاعات تازه به بنده نداده‌اند.

 وی افزود: ما منتظریم و باید معلوم شود این‌ها چه کسانی بودند و انگیزه‌شان چه بود و از کجا دستور می‌گرفتند.

 مطهری در پاسخ به این پرسش که تعدادی از نمایندگان فراکسیون اصولگرایان معتقدند عملکرد دولت با شعار اعتدال‌گرایی همخوانی ندارد، گفت: اگر منظور شما پیشنهاد روزنامه شرق است این مساله ربطی به دولت ندارد و نمایندگان در همه امور اجرایی نباید دخالت کنند. اینکه نمایندگان بخواهند درباره همه انتصاب‌ها نظر دهند کار دستی نیست.

 این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: اما اگر فرد متخلفی در یک پست دولتی قرار داده شود این مساله اشکال دارد و مجلس می‌تواند اعتراض کند اما اگر دخالت نمایندگان به خاطر گرایش‌های سیاسی افراد قصد دخالت در امور اجرایی باشد قابل قبول نیست.

 مطهری متذکر شد: به هر حال 95 درصد حامیان دولت آقای روحانی اصلاح‌طلب بودند نمی‌توانیم به دولت ایشان الزام کنیم فقط از اصولگرایان در مناصب دولتی استفاده کنند.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

مطهری در مدت کمی ثابت کرده نه تنها از هیچ قدرت سیاسی نمی ترسد بلکه ظاهرا از خدا هم نمی ترسد که به دروغ آبروی شخصی را میبرد.این خبر از بیخ دروغ است و تکذیب شد این ادامه تخریبهای باند توکلی علی دولت احمدی نژاد است.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :