کد خبر : 33108
تاریخ انتشار : ۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 3,227 بازدید

امیر “احمد گراوند” :مرزبانی ایران از موفق ترین پلیس های جهان است

  جانشين فرمانده مرزباني نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران گفت: امنيت توليد اجتماعي است كه همه بايد در برقراري آن مشاركت داشته باشند و اين امر در كشور ما محقق شده بطوري كه مرزباني ايران به عنوان يكي از موفقترين پليسهاي جهان به شمار مي رود. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا ، […]

 

جانشين فرمانده مرزباني نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران گفت: امنيت توليد اجتماعي است كه همه بايد در برقراري آن مشاركت داشته باشند و اين امر در كشور ما محقق شده بطوري كه مرزباني ايران به عنوان يكي از موفقترين پليسهاي جهان به شمار مي رود.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایرنا ، سردار احمد گراوند در مراسم معرفي فرمانده جديد مرزباني خراسان شمالي در بجنورد افزود: جمهوري اسلامي ايران از لحاظ امنيتي همانند نگيني در منطقه مي درخشد، دستاوردي كه حاصل همكاري مردم و تقديم خون پاك شهدا در برقراري امنيت در كشور است. 
وي گفت: جمهوري اسلامي ايران هشت هزار و ۷۵۴ كيلومتر مرز مشترك با ۱۵ كشور دارد. 
جانشين فرمانده مرزباني نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران ادامه داد: اين امنيت پايدار در حالي است كه ديگر كشورهاي داراي مرز مشترك با ما عمدتا سياستهاي آمريكا را دنبال مي كنند. 
وي افزود: با وجود اين همه نيروهاي فرامنطقه اي در اطراف، فعاليت گروهكها عليه ما تشديد مي شود بطوري كه از ابتداي امسال تقريبا روزانه يك درگيري مسلحانه مرزي داشته ايم. 
سردار گراوند گفت: بسياري از اين گروهكها حقوق مي گيرند تا عليه ما ناامني ايجاد كنند و جمهوري اسلامي ايران به دنبال كشورگشايي نيست اما دفاع از كشور از اصول نظام است. 
وي افزود: روزانه از مرز افغانستان و پاكستان به سمت مرزهاي كشورمان تيراندازي و مواد مخدر وارد مي شود و دشمنان از قاچاقچيان پشتيباني مي كنند. 
جانشين فرمانده مرزباني در ادامه به كشفيات مواد مخدر توسط اين نيرو از ابتداي امسال اشاره و بيان كرد: تاكنون بيش از ۴۰ تن انواع مواد مخدر در نقطه صفر مرزي از سوي مرزبانان كشف شده است. 
وي با اشاره به نبود مشكل خاص در مرزهاي كشور گفت: اين فرماندهي در پي آن است كه با جذب اعتبارات بيشتر كنترل مرزها را به حد قابل قبولي برساند. 
سردار گراوند افزود: اكنون كنترل مرزها به بيش از ۷۰ درصد رسيده حال آنكه روزي كه هنگ مرزي از انتظامي جدا شد كمتر از نصف اين رقم بود. 
وي گفت: اكنون برخي از مرزهاي كشور در جنوب از جمله منطقه مرزي دشت آزادگان تحت كنترل ارتش و مرزهاي شرق و غرب تحت كنترل سپاه پاسداران است. 
او افزود: در استان سيستان و بلوچستان هم مرزها تحت كنترل مرزباني است و سپاه پاسداران انقلاب اسلامي از مرزباني پشتيباني مي كند. 
وي افزود: با اين وجود تسلط اطلاعاتي و عملياتي در مرزهاي كشور وجود دارد. 
جانشين فرمانده مرزباني با اشاره به اينكه سال ۸۶ تخصيص اعتبار براي انسداد مرزها توسط مجلس تصويب شد نيز گفت: تاكنون به امر انسداد مرزهاي كشور توجه ويژه اي شده است. 
وي افزود: اكنون برخي از مرزهاي مشترك ما با ديگر كشورها به صورت يك طرفه از سوي مرزبانان ما كنترل مي شود. 
او به تقويت امكانات فرماندهي مرزباني نيز اشاره و بيان كرد: ستاد كل در پي آن است امكانات مرزباني از جمله استفاده از دستگاههاي روز را افزايش دهد و در دو سال اخير توجه به اين بخش آغاز شده است. 
سردار گراوند پيگيري ايجاد مجتمعهاي رفاهي براي پرسنل مرزباني در شهرها و بخشهاي مرزي را از ديگر اقدامات اين فرماندهي برشمرد. 
وي در خصوص وضعيت مرزباني خراسان شمالي نيز گفت: اين استان داراي ۳۰۱ كيلومتر مرز مشترك با كشور تركمنستان است و به رغم اين كه منطقه آرام به شمار مي رود ولي از امكانات محروم است. 
سردار گراوند افزود: در سفر اخير رهبر معظم انقلاب به اين استان براي تقويت مرزباني خراسان شمالي مصوبات خوبي منظور شده كه اجراي آن جزو اولويت كار فرماندهي مرزباني است. 
در اين مراسم سرهنگ قربانعلي داوطلببه عنوان فرمانده جديد مرزباني خراسان شمالي معرفي و از خدمات فرمانده سابق اين مرزباني تقدير شد.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سعیدگراوندکلسرخی در گفته :

خداوند سردار خستگی ناپذیر شجاع و دلاورمرد حاج احمد گراوند پرورش یافته وبزرگ شده خاک پاک غیورمردان “روستای کلسرخ ” که سالهاست با اقتدار و نیک نامی همچو نگینی میدرخشد و خالصانه و صادقانه با شجاعت و شهامت خدمت میکند را همیشه محفوظ و سزبلند وسعادتمند فرماید

[پاسخ]

مبین در گفته :

ارزوی موفقیت دارم برای سردار گراوند

[پاسخ]

ق امرایی در گفته :

آفرین میرملاس تا الان خبر نداشتم همچین دلاور مردانی از کوهدشتمان در سطح اول مملکت خدمت میکنند خدا وند حفظشان کند
امرایی از چقابل

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

درود بر سردار گراوند عزيز ودوست داشتني

[پاسخ]

محمدی ازکوهدشت پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱۱ شهریور , ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳:

سلام ودرود خداوندبراین رادمرد بزرگ لرستان ،سردار سرافرازسپاه اسلام امیرحاج احمدگراوند
،براستی شنیدن نام ایشان چه زیبا و افتخار آفرین است ،علت آنهم خدمت صادقانه وبدون ریا برای
حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .انشاالله درزیر سایه حضرت ولی عصر تاضحورش.
موفق،موید،ودرپناه حق زنده،وسرافراز باشند

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۱ آذر , ۱۳۹۵ ۲۱:۳۷:

باسلام نوم ابولفظل سی سردار گراوند

[پاسخ]

ازپدرم به یاد دارم که اجدادما حدود200سال پیش ساکن کلسرخ بوده ایم،وبه نورآبادکوچ نموده اند،بی شک در توالی وراثت ،مایه غرور وفخر ماهست وجود چنین عزیزانی ،امیدوارم سردار در خدمت به هم استانی هایمان الخص زادگاهش کوشا ودلسوزباشد.

[پاسخ]

هم ولایتی در گفته :

سلام و درود بر امیر سرافراز سپاه اسلام ، احمدخان گراوند ، خداوند انشاالله سایه ایشان را مستدام بدارد.

[پاسخ]

ناشناس - تهران در گفته :

سلام بر مرد غیور ایران- لرستان – کوهدشت ، کسی که مظهر واقعی مردانگی و پاکی است ، سردار گراوند همه ی ایران به شما افتخار می کنند و بخصوص همشهری هایتان هر چند من لرستانی نیستم ولی شما افتخار همه ی مردم ایران هستید . واقعاً جمله ای پیدا نمیشود که شما و مردانگی هایتان را توصیف کند امیدوارم همیشه سربلند و پایدار و سلامت باشید ای افتخار هر ایرانی .

[پاسخ]

شیرمرد در گفته :

درود بر همه لرستانیهای عزیز علی الخصوص امیر سربلند ایران زمین حاج احمد نوه شاه علی اکبرخان ،خاطره ای از امیر برای وصف بزرگی و عدالت ایشان : روزی در خدمت ایشان بودیم فرمودند با این که پدرم به درجات و القاب و عناوین من نرسیده اند ولی ایشان از من خیلی بهتر بوده و هستند علت را جویا شدیم فرمودند برای بزرگی پدرم مثالی میزنم ، در عهد قدیم و در سال بسیار سخت و خشکسالی ، پدرم به همراه چند نفر دیگر برای خرید مایحتاج ایل ، به خرید میروند و در بین راه در یک روز گرم و تابستانی و خسته و گرسنه به منطقه عشایری میرسند که همراهان ناگهان شروع به درست کردن اتش نموده وقتی پدر گرامی سردار علت اتش درست کردن را جویا میشوند همراهان اعلام میدارند که گوسفندی را دزدیده و قصد کباب کردن دارند که پدر گرامیشان به شدت با همراهان برخورد نموده و علی رغم گرسنگی و خستگی شدید لب به ان کباب نمیزنند و صرفا به خوردن تکه نانی قناعت میکنند ….سردار بارها تاکید کردند کار پدرشان بسیار باارزش بوده است و تمام القاب و عناوین و درجات من ارزش کمتری از کار پدرم دارند و سپس گفتند چه بسا اگر من در ان موقعیت بودم شاید با ان همه خستگی و گرسنگی شدید از ان کباب میخوردم ……خداوند پدر گرامی ایشان را قرین رحمت خود قرار دهند .امین

[پاسخ]

حسین رمضانی در گفته :

درودبرامیرسرافرازاسلام

[پاسخ]

مردي از ديار كاكاوند هرسين در گفته :

درود خدا بر بزرگ مرد لرستان

[پاسخ]

ابراهیم در گفته :

سلام بر بزرگ مرد ایران زمین امیر احمد گراوند.امید است که در سایه الطاف الهی سلامت و پیروز باشید

[پاسخ]

علی در گفته :

به نظرمن ارتش خیلی بهترازمرزبانی مرزروکنترل میکنه.

[پاسخ]

احمدگراوند در گفته :

سلام سرداردرودبرشرف ایران زمین کوهدشت

[پاسخ]

بلوران در گفته :

سلام و درود فراوان برسردار رشیدوباغیرت کوهدشتی جمهوری اسلامی ایران

[پاسخ]

باسلام ، من سال 78 سرباز ايشان بودم در شهر ايلام ،در طول خدمتم شخصي به اقتدار و بزرگواري ايشان نديدم دوستمي دارم ايشان را

[پاسخ]

فرید گراوند در گفته :

سلام سردار با آرزوی قبولی طاعات و عبادت از شما کمال تشکر موفقیت در تمام مراحل زندگی را از درگاه خداوند خواستاری.

[پاسخ]

رضاآدينه وند-گراب در گفته :

سلام برسردارسرفراز.ازاينكه عظمت سردار راميبينم بخودميبالم كه بنده نيزيك لرهستم

[پاسخ]

گراوندهای دورود در گفته :

سلام.
ما گراوندهای ساکن دورود علیرغم آنکه بالای دویست ساله اجدادمان از سرطرهان ورومشکان به منطقه پاپی مهاجرت کردند اما نسل به نسل همچنان
به تاریخ وپیشینیه پرافتخار طایفه سرافرازمان مفتخریم وهمیشه هم ضمن زندگی مسالمت آمیزباسایرطوایف واقوام هم منطقه ای خود هرگز وهیچگاه رسوم,سنن,آداب وسایرپارامترهای مثبت طایفه ی غیرتمندگراوند رافراموش نکرده ایم و تاریخ درخشان آبا واجدادمان از زبان طوایف همجوارمان شنیدنیست نه از زبان خودمان .وهمیشه مردان مردی مانند سردار غیرتمند احمدگراوند تحویل اجتماع داده ایم گاهی اوقات مانند سرهنگ حاج کاظم میرزایی وگاه مردانی بی نشان نظامی مانند پدر سردار گراوند,,,لذا ارزوی موفقیت وسربلندی این فرزند دلیر ایلمان جهت خدمت به همه هموطنانمان راخواستاریم…

[پاسخ]

سلام و درود خداوند بر امیر بزرگوار و جان بر کفان مرز و بوم همیشگی سر افراز جمهوری اسلامی ایران
با احترام به خدمت امیر بزرگوار , احتراما با توجه به اینکه اینجانب علاقه بسیارزیادی نسبت به خدمت در مرزبانی جمهوری اسلامی ایران دارم اما متاسفانه به دلیل اینکه در رسته انتظامی ثبت نام کرده بودم ونامه ای که امیر ذوالفقاری نسبت به ارسال پرونده اینجانب از انتظامی داشتند اما هیچگونه موافقتی انجام نگرفت لذا خواهشمندم راهی را به ما نشان دهید.

[پاسخ]

سلام و درود بر امیر بزرگوار جانشین محترم مرزبانی
احترامابه استحضار امیر بزرگوار میرسانم طی چندین باری که درخواست ملاقات با جنابعالی داشتم اما جز یکبار موافقت نگردید که متاسفانه با امیر بزرگوار ملاقات نکردم.

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

سلام برسردارعزیز ا

[پاسخ]

محمد نریمانی در گفته :

سلام وعرض ادب خدمت تمامی برادران گراوندماگراوند های پسیل افتخارمیکنیم وبخود میبالیم که همچون برادری داریم وارزوی موفقیت داریم همچنین خانواده های بزرگی دردورود برای بزرگی طایفه گراوند تلاش مضاعف دارن که لازم دانستم تشکر کنم ازجمله خانواده بزرگ نریمانی که توانسته شیرمردانی را برایه طایفه پرورش دهدندوباافتخاروسربلندی ازطایفه یاد می کنندوخانواده میرزای خانواده زارعی وهمه احالی گراوند(گراوند قلب تپنده زمین)

[پاسخ]

عیسی گراوند در گفته :

سلام بر تیمسار رشید اسلام حاج احمد گراوند …

[پاسخ]

هادی زنگنه از ملایر در گفته :

باسلام خدمت تمام لرهای با غیرت مخصوصا سردار رشید اسلام حاج احمد گراون
از خداوند متعال توفیقات روز افزون شما را دارم و انشالله در راه امنیت و ارامش مردم ایران موفق باشی
یا علی.

[پاسخ]

ميترا موسي پور آدينه وند در گفته :

درود بر بزرگ مرد سرزمين من طرهان كوهدشت لرستان ايران، من ميترا موسي پور خواهر زاده خانواده گراوند خدارا هزاران بار شاكرم و به خودم از اعماق وجودم مي بألم دايي جان همين جا دستان متبركتت را مي بوسم از خداوند منان خواستارم هميشه سرت بلند و قامتت رأست و حافظ و نگهدارت باشد . باشد كه ايرانم به تو نيازمند است باش تا سرزمينم به تو ببالد بدرود.

[پاسخ]

ميترا موسي پور آدينه وند در گفته :

دايي جان درود بر شما درود بر روح پاكتان درود بر غيرت مردانگي و شجاعتتان ازتون ممنونم كه با وجودت خودتون ما ميتونيم به خودمون بياليم سربلندمون كرديد از خداوند بزرگ براي شما از اعماق وجودم سلامتي و سربلندي ميخواهم سرت بلند قامتت رأست .درود و بدرود

[پاسخ]

حسین گراوند از دورود در گفته :

با داشتن امیرسردار گراوند افتخار میکنم که گراوندم

[پاسخ]

احمد گراوند تبار در گفته :

درود بر دلاور مرد ایران زمین سردار کوهدشتی

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

خدا قوت فرزند غیور طرهان

[پاسخ]

مهدي معجوني در گفته :

با سلام و درود .من در سال ٨٦سرباز نيروي انتظامي بودم ،ومحل خدمت سربازي من در مهمانسراي كرمانشاه مستقر در تهران بود كه هر وقت معاون و فرماندهان فرماندهي كرمانشاه به تهران مي امدن به مهمانسرايي كه من خدمت انجام ميدادم مي امدن ،خلاصه اينكه تو بيست و يك ماه خدمت من حداقل نزديك به چهل پنجاه باري افتخار همراهي و رانندگي اين مرد بزرگ نسيبم شد،واقعا انسان بزرگي هستن ايشان من حتي يادم هست كه چند باري براي غذا از ايشان سوال پرسيدم كه چه غذايي امير براتون فراهم كنم ايشان جواب دادن هر غذايي كه خودتون داريد و ميخورد يا تخم مرغ،با اينكه من يك سرباز صفر بيشتر نبودم.جالب اينجاست كه من با ماشين پيكان ميرفتم دنبال ايشان به فرودگاه و براي همايش هاي ناجا،كه ايشان ميگفتن مگر پيكان بده،انشالله كه پيام من را امير گراون ببينن،واقعا مرد بزرگي هستن ايشان،من از اين مرد بزرگ زياد شنيدم در طول خدمت حتي وقتي فرماندهان ازشون خاطره تعريف ميكردن هم جالب بود،ميگفتن كه امير با لباس شخصي با دوچرخه ميرفتن به پاسگاه ها براي سرك كشي.سردار واقعا دلم براي شما تنگ شده كاش ميشد يكبار ديگر راننده شما بشم حتي براي يك ماموريت كوچك.سرباز شما مهدي معجوني،درود امير..

[پاسخ]

فرشاد صحتی در گفته :

دورود د وسلام بر سردار و تمامی لک زباتان نوراباد و کوهدشت

[پاسخ]

بیات گراوند در گفته :

سردار و صیغه خوت و مرامت دنیا همیشه بوه و کامت دنیا انگشتر،خوتی نگینش فلک و صیغت وا سرزمینش

[پاسخ]

رضا ازکلسرخ در گفته :

مشی سردارسلام علیکم

[پاسخ]

خوبه

[پاسخ]

منم ی فرمانده داشتم به اسم حسین قدمگاهی کارش واقعن حرف نداشت

[پاسخ]

قربانی از طرهان گراب در گفته :

با سلام جناب آقای سردار احمد گراوند افختار مردم طرهان هستیدپاینده و سربلند باشید

[پاسخ]

طالب از بیجنوند در گفته :

واقعا افتختار میکنیم به همچین مردی
البته این اقا و خانواده اش رو ما کامل میشناسیم و قبلا روبروی روستایی ما زندگی کردن و خانواده بزرگواری هستند
انشالله همیشه سربلند باشه
به سلامتی لک زبانان کشور

[پاسخ]

بلوران در گفته :

درود بر شرفت سردار افتخار مایی

[پاسخ]

علی فتاحی (کلسرخی) در گفته :

درود بر امیر سردار سر افراز کلسرخی

[پاسخ]

درود بر شیرمرد لک ایل گراوند

[پاسخ]

گودرز ادینه وند.ازپشت تنگ در گفته :

سلام بر سردار گراوند.سردار شیر مرد غیور دلیر باعزت بامرام ..مایه افتخار وسربلندی برای ما وکشور عزیزمان وهمچنین سرداری عزیز برای رهبر عزیز هستی میبوسمت سردار سلام منو به سردار سلیمانی عزیز برسان.قربونت

[پاسخ]

میلاد رحمانی از ایل فرخینوند در گفته :

سلام درود فراوان بر بزرگ مرد تاریخ سردار احمد خان گراوند با آرزوی سلامتی وموفقیت وموقیت رابرای ایشان ازدرگاه خداوندخواهنم

[پاسخ]

افراسیاب گراوند- آذربایجان غربی در گفته :

درود بر سردار بزرگ ایران حاج احمد گراوند
در استان آذربایجان نام ایشان چه زیبا و افتخار آفرین است. هرگاه که خود را معرفی می نمایم بلافاصله سوال می شود با سردار چه نسبتی داری؟ و از شجاعت، شهامت، صداقت و دلاوریهای ایشان سخن گفته و ایشان را از فرماندهان لایق و برتر کشور معرفی می کنند. و منم احساس عزت و سربلندی می نمایم.
آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون را از خداوند منان برای ایشان خوارستارم.

[پاسخ]

اسماعیل در گفته :

سلام بر امیر(سردار)سرتیپ احمد گراوند٬خسته نباشید.درود خداوند بر شما که همه جا ذکر خوبی و شایستگی های شما زبانزد عام و خاص شده است.انشا۶الله در سایه توجهات حضرت امام مهدی عزیز(علیه السلام) و در پناه خداوند منان موفق تر و سلامت باشید ای تیمسار بزرگوار.خیلی مشتاق دیدار شما هستم به لطف عنایت جنابعالی.پیروز و سربلند باشید.ارادتمند:اسماعیل نصیری وطن شهرستان رباط کریم.09211003234

[پاسخ]

احمدی در گفته :

سلام و درود خداوند بر شما باد سردار بزرگ اسلام .مشتاق دیدارتانیم ارادتمند شما احمدی هستم از بانه

[پاسخ]

احمدی در گفته :

با سلام وخسته نباشید خدمت سردار بزرگ اسلام جناب اقای امیر سردار احمد خان گراوند

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

سلام بر امیر گراوند افتخار خدمت در رکابش را داشتم

[پاسخ]

محسن از نیشابور در گفته :

سلام.برامیر گراوند.که از یادگاران سرافرازژاندارمری سابق هستن.قابل توجه کسانی که نیگن تمام درجه بالاها وعرماندهان ارشددرنیروی انتظامی ومرزبانی سپاهی وپاسداران کمیته سابق هستن

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :