کد خبر : 33146
تاریخ انتشار : ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 124 بازدید

«مجید امرایی» مدیر سرای روزنامه نگاران ایران: موزه مطبوعات غرب ایران راه اندازی می شود

مدیر سرای روزنامه نگاران ایران از راه اندازی موزه مطبوعات غرب ایران خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز  به نقل از ایرنا، «مجید امرایی»  افزود: استان کرمانشاه درخواستی را مبنی بر ایجاد موزه مطبوعات غرب ایران در این استان ارسال کرده که در حال بررسی این درخواست هستیم. این مقام مسئول در معاونت مطبوعاتی وزارت […]

مدیر سرای روزنامه نگاران ایران از راه اندازی موزه مطبوعات غرب ایران خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز  به نقل از ایرنا، «مجید امرایی»  افزود: استان کرمانشاه درخواستی را مبنی بر ایجاد موزه مطبوعات غرب ایران در این استان ارسال کرده که در حال بررسی این درخواست هستیم.
این مقام مسئول در معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه کرد: به احتمال زیاد موزه های استانی مطبوعات به صورت منطقه ای در چهار منطقه شمال، جنوب، غرب و شرق کشور ایجاد خواهد شد.
امرایی همچنین درباره برگزاری جشنواره فصلی مطبوعات و خبرگزاری ها در استان ها گفت: تا کنون ۹ استان کشور اقدام به برگزاری این جشنواره کرده اند.
مدیر سرای روزنامه نگاران ایران ادامه داد: از این تعداد آثار مطبوعات و خبرگزاری چهار استان قزوین، مرکزی، کردستان و خوزستان پس از داوری استانی برای داوری نهایی به تهران ارسال شده است.
امرایی اضافه کرد: آثار مطبوعات و خبرگزاری های استان های گیلان، همدان، البرز، کرمانشاه و لرستان نیز در حال داوری استانی است.
وی گفت: پیش بینی می شود ابتدای شهریور ماه امسال اختتامیه جشنواره های فصلی مطبوعات و خبرگزاری ها در استان به ترتیب آغاز و از افراد برتر و برگزیده هر استان تجلیل شود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ان شاالله موفق باشید و شاهد رشد بالاتر جنابعالی باشیم

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :