کد خبر : 33163
تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۸:۳۳
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 65 بازدید

لرستان با اقتدار قهرمان مسابقات بوکس نوجوانان کشور شد

تیم استان لرستان با کسب ۳۱ امتیاز، ۲ مدال طلا، ۳ نقره و ۲ برنز، با اقتدار عنوان قهرمانی پنجمین دوره مسابقات بوکس نوجوانان کشور را به خود اختصاص داد.      به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایلنا، در این پیکار‌ها که با حضور ۱۸۹ بوکسور از ۳۰ استان به میزبانی مجموعه ورزشی شهدای […]

تیم استان لرستان با کسب ۳۱ امتیاز، ۲ مدال طلا، ۳ نقره و ۲ برنز، با اقتدار عنوان قهرمانی پنجمین دوره مسابقات بوکس نوجوانان کشور را به خود اختصاص داد.

     به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایلنا، در این پیکار‌ها که با حضور ۱۸۹ بوکسور از ۳۰ استان به میزبانی مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزار شد، پس از لرستان، تیم استان کرمانشاه با کسب ۲۰ امتیاز، یک مدال طلا و ۲ نقره مقام دوم را از آن خود کرد و تیم استان مرکزی نیز با کسب ۱۹ امتیاز، یک مدال طلا و یک نقره مقام سوم را به دست آورد.

برای لرستان؛ افشین اکبری و امیرحسین یوسف‎وند در اوزان ۴۸ و ۷۵ کیلوگرم نشان طلا را از آن خود کردند. علیرضا اسکینی، محمد امیدزاده و محمدرضا مرادی‎مقدم در اوزان ۵۴، ۵۷ و ۶۰ کیلوگرم نایب قهرمان شدند و برنزی‎‌ها لرستان هم کامران یاسمی و مهدی امیری در اوزان ۵۲ و ۶۳ کیلوگرم بودند.

تیم قهرمان را در این پیکار‌ها محمد نوری‎پور و حبیب بهاروند هدایت می‌‎کردند.

لازم به ذکر است لرستان سال گذشته در همین رقابت‎‌ها عنوان سوم را کسب کرده بود.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

کرمیان در گفته :

باآرزوی موفقیت های بیشتر برای تیم بوکس استان در عرصه های بین المللی وبه همشهری قهرمانمان آقای محمدرضامرادی مقدم تبریک عرض مینمایم.

[پاسخ]

فروشگاه کامپیوتر یشنا در گفته :

با درود برجامعه ورزش لرستان.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :