کد خبر : 33242
تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 394 بازدید

استخدام ۳۰ نفر در شرکت مخابرات لرستان

    به دنبال اعلام نیاز شرکت مخابرات ایران‌ برای جذب نیروی متخصص‌، ۱۲۱۹ داوطلب استخدام در مقطع تحصیلی لیسانس و بالاتر در ۷ رشته‌ی تحصیلی برای سهمیه ی مخابرات استان لرستان ثبت نام کردند‌. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت مخابرات لرستان، آزمون استخدامی شرکت در تاریخ ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ […]

A0830717

 

 

به دنبال اعلام نیاز شرکت مخابرات ایران‌ برای جذب نیروی متخصص‌، ۱۲۱۹ داوطلب استخدام در مقطع تحصیلی لیسانس و بالاتر در ۷ رشته‌ی تحصیلی برای سهمیه ی مخابرات استان لرستان ثبت نام کردند‌.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت مخابرات لرستان، آزمون استخدامی شرکت در تاریخ ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ با رعایت استانداردهای لازم و با حضور نمایندگان شرکت مخابرات ایران برگزار شد که ۷۳ نفر حائز اکثریت رتبه، برای انجام مصاحبه معرفی شدند.

بعد از انجام مصاحبه که با حضور نماینده‌ی شرکت مخابرات ایران انجام شد‌، ۳۰ نفر به عنوان پذیرفته شده‌ی نهایی به شرکت مخابرات استان لرستان اعلام شدند.

این افراد با تکمیل پرونده‌ی اداری، از اول شهریور ۱۳۹۲ با گذراندن دوره‌های آموزشیِ: امنیت اطلاعات‌، آشنایی با کمیته انظباطی و سلامت اداری‌، آشنایی با گزارش‌نویسی و شیوه نگارش‌، آشنایی مقدماتی با قانون کار و آشنایی با سیتم اتوماسیون اداری مشغول به کار شدند.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

چرا کسی خبردار نبود بابا دلتون خوشه

[پاسخ]

سلام علیکم. من لیسانس دارم الانم چند ساله تو این تهران خراب شده در بدر شغل عوض میکنم. چرا اینا اینقد میخوان خودشون رو قانونی جلوه بدن؟ پس سهم من کجاس؟

[پاسخ]

اي بابا من ليسانس زبان انگليسي دارم ولي چون كسيو ندارم كه سفارشم كنه بيكارم فقط مرگ مي تونه مارو راحت كنه

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :