کد خبر : 33312
تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 326 بازدید

قبادی: شهرداری کوهدشت نسبت به پلاک کوبی اماکن مسکونی اقدام کند

  مدیر اداره پست کوهدشت خواستار پلاک کوبی اماکن مسکونی این شهر توسط شهرداری شد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل مهر : حسین قبادی  در این رابطه گفت: با توجه به این که کدپستی یکی از شاخصه های ضروری مکانی است، شهر بهنگام سازی شده اما نیاز است که تمام منازل مسکونی و تجاری […]

IMG16441257

 

مدیر اداره پست کوهدشت خواستار پلاک کوبی اماکن مسکونی این شهر توسط شهرداری شد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل مهر : حسین قبادی  در این رابطه گفت: با توجه به این که کدپستی یکی از شاخصه های ضروری مکانی است، شهر بهنگام سازی شده اما نیاز است که تمام منازل مسکونی و تجاری پلاک کوبی شوند ولی این کار هنوز به طور کامل صورت نگرفته است.

قبادی افزود: از مسئولان به ویژه شهرداری انتظار داریم در راستای نصب پلاک کوبی و نصب کدپستی ده رقمی که بسیار مورد نیاز است اداره پست را یاری کنند.

وی اظهار داشت: متاسفانه تا امروز تعداد کمی از اماکن مسکونی کوهدشت پلاک کوبی شده اند.

مدیر اداره پست کوهدشت با بیان محاسن و ویژگی های پلاک کوبی اماکن مسکونی و تجاری کوهدشت و شهرهای تابعه، یادآور شد: این کار در شناسایی اماکن بسیار کمک کننده است و برای تمام ادارات و سازمانهای شهر قابل استفاده و دارای کاربرد بالایی است.

قبادی از شهرداری این شهرستان خواست هرچه سریع تر نسبت به ادامه کار پلاک کوبی سطح شهر اقدام کنند تا اداره پست بتواند ارائه خدمات خود را تسریع بخشد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

سعیدگراوندکلسرخی در گفته :

با سلام و خداقوت به محضر ریاست خدوم دلسوز و صدیق اداره پست کوهدشت حضرت آقای قبادی عزیز ودوستداشتنی
پیشنهاد جالب و بجا ومنطقی ایراد فرمودید هرچند دیر زود می شود ولی امیدوارم با پیگیری حضزتعالی و دیگر نهادهای مربوطه این حرکت عظیم وشایسته تحقق یابد
دوام توفیقات همگان را از خداوند منان خواستارم

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :