کد خبر : 33315
تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 320 بازدید

الیاس حضرتی : محمدزاده از استثناهای دوره‌ی احمدی‌نژاد بود

  به گزارش میرملاس نیوز ؛ صاحب امتیاز روزنامه‌ی «اعتماد» درباره‌ی عملکرد معاون مطبوعاتی دولت دهم، معتقد است: دوران مدیریت محمدجعفر محمدزاده از دوران‌های خوب و استثنایی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.  الیاس حضرتی در گفت‌و‌گو با ایسنا؛  با تأکید بر این‌که محمدزاده از استثناهای دوره‌ی محمود احمدی‌نژاد در میان مدیران بود، […]

1359

 

به گزارش میرملاس نیوز ؛ صاحب امتیاز روزنامه‌ی «اعتماد» درباره‌ی عملکرد معاون مطبوعاتی دولت دهم، معتقد است: دوران مدیریت محمدجعفر محمدزاده از دوران‌های خوب و استثنایی معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بود.

 الیاس حضرتی در گفت‌و‌گو با ایسنا؛  با تأکید بر این‌که محمدزاده از استثناهای دوره‌ی محمود احمدی‌نژاد در میان مدیران بود، اظهار کرد: محمدزاده مدیری خوش‌فکر، پرکار و پویا است که جنس مطبوعات و خانواده‌ی رسانه را به‌خوبی می‌شناسد.

 او ادامه داد: امیدواریم در دور جدید فعالیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز از آقای محمدزاده بهره گرفته شود.

 حضرتی در پاسخ به این پرسش که پیشنهاد او برای بهبود عملکرد معاونت مطبوعاتی چیست؟ گفت: خوشبختانه وزیر خوش‌فکری بر مسند وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته است و با حضور او، حوزه‌ی فرهنگ پویا خواهد شد. بنابراین دست معاون مطبوعاتی هم برای رفع نقص‌های مطبوعات بازتر خواهد بود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :