کد خبر : 33331
تاریخ انتشار : ۱۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۹
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 103 بازدید

لاریجانی به لرستان سفر مي‌كند

      دبير ستاد اقامه نماز لرستان گفت: رييس مجلس شوراي اسلامي به منظور شركت در بيست و دومين اجلاس سراسري نماز به اين استان سفر مي كند. به گزارش میرملاس نیوز ، حجت الاسلام و المسلمين عابدين درويش پور روز سه شنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: قرار است يكي از […]

64342_840
 
 
 
دبير ستاد اقامه نماز لرستان گفت: رييس مجلس شوراي اسلامي به منظور شركت در بيست و دومين اجلاس سراسري نماز به اين استان سفر مي كند.
به گزارش میرملاس نیوز ، حجت الاسلام و المسلمين عابدين درويش پور روز سه شنبه در گفت و گو با ايرنا افزود: قرار است يكي از سخنرانان اصلي اين اجلاس علي لاريجاني رييس مجلس شوراي اسلامي باشد.

وي با اشاره به اينكه پيش از قرار بود دكتر حسن روحاني رييس جمهوري ايران در اجلاس سراسري نماز در لرستان حضور داشته باشند، اظهار داشت: حضور رييس جمهوري در حال حاضر لغو شده و قرار است تعداد ديگري از مسوولان رده بالاي كشوري حضور داشته باشند.

وي تصريح كرد: وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و وزير آموزش و پرورش از ديگر ميهمانان ويژه اجلاس سراسري نماز در لرستان هستند كه فردا در اين نشست حاضر مي شوند.

حجت الاسلام درويش پور افزود: همچنين رييس ستاد اقامه نماز كشور، رييس كميسيون اقتصادي مجلس شوراي اسلامي و رييس كميته امداد امام خميني (ره) كشور و ديگرمسوولان كشوري در اين اجلاس حضور خواهند داشت.

وي اضافه كرد: در مجموع يك هزار و ۶۰۰ مقاله از انديشمندان حوزه نماز به اجلاس سراسري نماز در لرستان ارسال شده است كه قرار است مقاله هاي برگزيده روزهاي ۱۳ و ۱۴ شهريور امسال در اين اجلاس ارائه شود.

 
 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :