کد خبر : 33631
تاریخ انتشار : ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 520 بازدید

ناگفته های جانشین فرمانده مرزبانی ناجا از برخورد با عناصر جند الشیطان در زمان انتخابات

    امیر” احمد گراوند” در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ندای انقلاب بیان داشت: آمریکا از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون علیه جمهوری اسلامی ایران توطئه کرده و می کند و از این رویه دست بردار نیست. گروه های مسلح غیر قانونی در نوار مرزی در خیلی از کشورها به پشتوانه آمریکا تجهیز شده و […]

 

 

امیر” احمد گراوند” در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ندای انقلاب بیان داشت: آمریکا از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون علیه جمهوری اسلامی ایران توطئه کرده و می کند و از این رویه دست بردار نیست. گروه های مسلح غیر قانونی در نوار مرزی در خیلی از کشورها به پشتوانه آمریکا تجهیز شده و وارد خاک کشور ما می شوند که نمونه اش در برگزاری اجلاس سران کشورهای غیر متعهد بود.

به گزارش میر ملاس نیوز به نقل از ندای انقلاب ، امیر گراوندافزود: در شرق کشور چندین گروه مسلح از جندالشیطان جهت انجام عملیات انتحاری به فکر ورود به کشور بودند که در همان لحظات اولیه با نیروهای ما برخورد کرده و تعدادی از اینها به درک واصل شدند و عوامل انتحاری آنان دستگیر و مهمات در نظر گرفته برای این عملیات از آنان کشف شد. 

این مقام ارشد انتظامی تاکید کرد: علاوه بر این در زمان برگزاری اجلاس سران غیر متعهدها دستور آمد که مرزها باید بسته باشد بر همین اساس ما اقدامات خود را برنامه ریزی کردیم و در این میان برخی از نیروها که از کشورهای همسایه وارد خاک ما شده و به منطقه ممنوعه ورود پیدا کرده بودند مورد هدف نیروهای داخلی قرار گرفتند که همین باعث شد جوسازی زیادی علیه ما صورت بگیرد اما خوشبختانه وزارت امورخارجه به موقع جواب داد و اعلام کرد که درگیری در منطقه ممنوعه بوده و نیروهای کشورهای مجاور نباید پا به داخل خاک ما می گذاشتند.

گراوند ادامه داد: همین موضوع در زمان انتخابات نیز در چند مورد رخ داد که وقتی اینها وارد خاک کشور شدند توسط نیروهای اطلاعات و سپاه به هلاکت رسیدند.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا تاکید کرد: باید قبول کنیم که آمریکا و ایادی آن، این گروه های مسلح غیر مجاز یا تروریست را تقویت می کنند تاعلیه ما وارد عمل شوند. باید این را بگویم که ما در نوار مرزی بر حسب میزان آلودگی با هیچ کس تعارف نداریم. یعنی اگر کسی مسلحانه از نوار مرزی وارد کشور شود نیروهای ما در ابتدا حتی در منطقه ممنوعه برای او ایست می کشند و بعد تیرهوایی شلیک می کنند. اگر صدای تیر اندازی از طرف مقابل آمد دیگر رو دربایستی با کسی نداریم و به سمت وی شلیک خواهیم کرد. 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

درودبر مرد گرا

[پاسخ]

لطفا چهره کشوری و لشگری امیر سر افراز ملقب به(طوفان) را با این حرفهای قوم گرای خراب نکنید حقیقتا خودشان این جور حرفها را قبول ندارند و این همه افتخار را مدیون پاکی و درستی پدر بزرگوارشان که اسوه راستی و درستی بوده اند هستند نه قوم و قبیله چون اگر این طرز فکر را داشتن الان در این پست و مقام سعادت خدمت را به ملت شریف ایران اسلامی نداشتند و تمام کار زحمات ایشان در مرزها حفظ وحدت است و برابر دانستن همه قومیتها در برابر قانون

[پاسخ]

سعیدگراوندکلسرخی در گفته :

خذا قوت سردار خسته نباشی
یا علی مدد

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :