کد خبر : 33717
تاریخ انتشار : ۱۹ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 132 بازدید

معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد تغییر کرد

  سرانجام پس از کش‌ و قوس‌های فراوان، حسین انتظامی معاون مطبوعاتی و امور اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.   به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، حسین انتظامی نماینده مدیران مسؤول مطبوعات در هیات نظارت بر مطبوعات است.   متن حکم وزیر ارشاد به شرح ذیل است:   «نظر به سوابق […]

 

سرانجام پس از کش‌ و قوس‌های فراوان، حسین انتظامی معاون مطبوعاتی و امور اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شد.

 

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، حسین انتظامی نماینده مدیران مسؤول مطبوعات در هیات نظارت بر مطبوعات است.

 

متن حکم وزیر ارشاد به شرح ذیل است:

 

«نظر به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی در حوزه مطبوعات و رسانه‌های عمومی و شناختی که اینجانب از توانایی‌های مدیریتی شما دارم، به موجب این حکم به سمت «معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی» منصوب می‌شوید. امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از کلیه ظرفیت‌های موجود و نیروهای کارآمد رسانه‌ای، در گسترش فعالیت‌های خبری و اطلاع‌رسانی، حمایت مادی و معنوی از مطبوعات و اصحاب رسانه و تشکل‌های صنفی، تامین آزادی‌های مطبوعاتی در چارچوب قانون، شکوفایی مطبوعات و نشریات داخلی و نظارت بر عملکرد رسانه‌ای خارجی موفق و موید باشید.»

 

 

به گزارش ایسنا، از مدت‌ها پیش اخباری مبنی بر اینکه حسین انتظامی گزینه‌ی معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد دولت یازدهم است، مطرح بود، اما هیچ‌گاه این اخبار تایید نشد تا اینکه امروز حکم معاونت مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی صادر شد.

 

محمدجعفر محمدزاده معاون مطبوعاتی دولت دهم بود که در دولت یازدهم نیز تاکنون این مسؤولیت را بر عهده داشت.

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :