کد خبر : 33799
تاریخ انتشار : ۲۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۲
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 487 بازدید

خروج اصلاح طلبان هنگام نطق الهه راستگو در شورای شهر/ ارتباط شرکت های برادر خانم راستگو با شهرداری!

  میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی : الهه راستگو چهره اصلاح طلب شورای شهر که به دلیل رای دادن غیر تشکیلاتی در ماجرای انتخاب شهردار، به شدت مورد انتقاد همکاران ، رسانه ها و مردم قرار گرفته ، صبح امروز در جلسه شورا نطقی ایراد کرد.   اما در همان ابتدای سخنان راستگو، با هدایت دانشور […]

fle_IMG13423070

 

میرملاس نیوز/ سرویس سیاسی : الهه راستگو چهره اصلاح طلب شورای شهر که به دلیل رای دادن غیر تشکیلاتی در ماجرای انتخاب شهردار، به شدت مورد انتقاد همکاران ، رسانه ها و مردم قرار گرفته ، صبح امروز در جلسه شورا نطقی ایراد کرد.

  اما در همان ابتدای سخنان راستگو، با هدایت دانشور و مختاباد، برخی اصلاح طلبان و خبرنگاران روزنامه های اصلاح طلب نشست را ترک کردند.

مردم شریف تهران و حضار گرامی این روزها به من با 32 سال سابقه خدمتگذاری در اقشار مختلف جامعه و به سبب یک سری اصول بدیعی انتخاب شهردار تهران و بداخلاقی های سیاسی و از جانب برخی افراد پس از رای گیری، مورد تحقیر، توهین و رفتار ناشایست قرار گرفتم.

وی افزود: افرادی که در این خصوص اظهار نظر کردند افرادی بودند که هیچ سابقه سیاسی نداشتند و همواره تاکید می کردند که شورا جای کار سیاسی نیست اما خودشان این موضوع را فراموش کردند.

مختآباد هنگام ترک سالن اظهار داشت: ایشان دروغ گفته، خیانت کرده اما ما را متهم می کند.

دانشور نیز با تاکید بر گفته مختآباد گفت: وی دروغ گفته، همواره در جریان فراکسیون های اصلاح طلبان حضور داشته و قسم دروغ خورده اما حالا ما را متهم می کند و باید بررسی شود که ارتباط شرکت های برادرش در شهرداری باعث این تغییر رای شده است یا خیر.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

محمدی در گفته :

الهه ی دروغگو

[پاسخ]

خان زده پاسخ در تاريخ دوشنبه ۲۵ شهریور , ۱۳۹۲ ۰۸:۰۵:

آن مرد داس دارد.

[پاسخ]

حامد در گفته :

الهه بیچاره رای خودشو داده باز هم افرین بر زنیکه مردانه مانده

[پاسخ]

حامد حمدانی اصل پاسخ در تاريخ شنبه ۱۵ شهریور , ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷:

وقتی یک نفر با تابلو یک حزب پیروز می شود و مردم به خاطر آن حزب و جریان سیاسی به او رای می دهند باید تا آخر پای افکاری که مردم بابت اش به او رای داده اند بماند. اگر نظرش برگشت استعفا دهد در انتخاباتی دیگر با تابلویی دیگر کاندید شود. معنای آزادی بیان دروغگویی و خیانت به رای مردم نیست

[پاسخ]

كوهدشتي در گفته :

اين است اصلاحات ديكتاتور كه فقط انحصار را ميطلبد و بس. نمونه بارز آن فتنه 88، چرا در انتخابات 92 شهامت معذرت خواهي را هم نداشتند و چون نتيجه باب ميلشان بود آن را بهترين و سالمترين انتخابات دانستند؟!! مگر همين ساز و كار و قانون و رهبري و شوراي نگهبان و مردم و … در سال 88 نبود؟! حالا حضرات ميشه بفرمايند چرا مملكت را به آشوب كشيدند؟! الآن هم با همه ادعاي دروغين خود مبني بر آزادي راي و بيان چرا به هم ريختند و تحمل آزادي راي يك هم فكر و هم جريان خودشان را هم ندارند؟!!

[پاسخ]

محمدی پاسخ در تاريخ شنبه ۲۳ شهریور , ۱۳۹۲ ۱۷:۲۸:

به کجا چنین شتابان!

[پاسخ]

تاریخ فراموش نمی شود!!!! در گفته :

سلام.من زیاد عادت ندارم نظر بدم ولی چون دیدم اینجا حق داره ضایع میشه اینو بگم که:

1-به نظر من و بر اساس قانون هر عضو شورای شهر تهران نماینده حدود چهارصد هزار نفر از شهروندان تهرانی است و حق دارد که آزادانه در مورد انتخاب شهردار رای بدهد.

2-بر اساس تکذیب شهرداری و خود خانم راستگو برادران ایشان هیچ ارتباطی با شهرداری تهران ندارن و این شایعه فقط برای تخریب ایشان و توجیهی برای رفتار غیرمنطقی حزب اسلامی کار و سایر اصلاح طلبان است.

3-اصلاح طلبان خانم راستگو را متهم به خروج از آیین نامه حزب کار و مرام اصلاح طلبی میدانند….بر فرض قبول کردیم.اما آیا همین گروه هنگامی که مدعیان و سران آنها نتیجه انتخابات سال88 را نپذیرفتند و نظام مقدس را متهم به تقلب کردند،لب از لب باز کردند تا از آیین نامه و مرام انقلاب دفاع کنند؟ و یا برعکس اکثریت آنها حرف سران خود را قبول کردند و می کنند؟ آیا درست است مانند خودشان با آنها رفتار شود و از دایره نظام و ملت آنها را اخراج شوند؟

4-همه ی ما می دانیم که همین جریان اصلاح طلبی بیشترین شعار را در دفاع از آزادی بیان و انتخاب و انتخابات آزاد و ….طرح کرده و می کند.اما آیا این رفتارشان با یک بانوی راستگو با شعارهایشان تطابق دارد؟

[پاسخ]

لر باغیرت پاسخ در تاريخ شنبه ۲۳ شهریور , ۱۳۹۲ ۲۲:۱۸:

بانو درغگو بوده همشهری تازه خیانت هم کرده

[پاسخ]

تاریخ فراموش نمی شود!!!! پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۴ شهریور , ۱۳۹۲ ۱۳:۵۵:

داداش میشه به من بگی منظورت از خیانت چیه؟؟؟یعنی هر کی بخواد آزادانه رای بده میشه خائن؟

[پاسخ]

خیراله کاظم نیا پاسخ در تاريخ جمعه ۲۹ شهریور , ۱۳۹۲ ۱۹:۵۷:

عزیز . خانم راستگو کاندیدای مستقل نبوده به واسطه حضور در لیست اصلاح طلبان وارد شورا شهر شده مردم به جریان اصلاحات رای داده اند نه خانم راستگو . انتخاباتهای آتی ایشان مستقل شرکت کنند نتیجه را خواهیم دید اتفاقا بنده روز انتخابات تهران بودم و بواسطه حضور ایشان در لیست اصلاحطلبان به ایشان رای دادم ای کاش امکان پس گرفتن رای وجود داشت . ان وقت بی حساب میشدیم .

[پاسخ]

دوستان عزیز ای خانم با لیست اصلاحات اومده شورا وباید در جلسات تخصصی چالش میکرد نه در پنج دقیقه اخر چخشی عجیب کند ودر اخر به نظر جمعی تمکین میکرد چون این کار حزبی بود در ثانی اگر میخواست مستقل باشد چرا موقع ثبت نام مستقل نبود به نظر بنده ایشان به مردمی که به خاطر حزب به ایشون رای دادند خیانت کرده وباید در روز قیامت پاسخگو باشد

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

وای برماکه فقط زمانیکه دنیابه کاممان نیست دم از آزادی بیان می زنیم حالا که یک شیرزن باقاطعیت تمام رای خودراابراز کرده چه غوغای که برپاشده

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :