کد خبر : 33965
تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 199 بازدید

علی اکبر شکارچی، حسین علیزاده و شهرام ناظری داوران هفتمین جشنواره موسیقی جوان

  ۷۵ نوازنده و خواننده امروز و فردا در هفتمین جشنواره موسیقی جوان به اجرا در حضور هیات داوران می‌پردازند. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس ، در دومین روز از این جشنواره ۴۰ نوازنده و خواننده در سه بخش تکنوازی کمانچه رده سنی ب (۱۶ تا ۲۱ سال) و ج(۲۲ تا ۲۷) ، تکنوازی […]

 

۷۵ نوازنده و خواننده امروز و فردا در هفتمین جشنواره موسیقی جوان به اجرا در حضور هیات داوران می‌پردازند.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس ، در دومین روز از این جشنواره ۴۰ نوازنده و خواننده در سه بخش تکنوازی کمانچه رده سنی ب (۱۶ تا ۲۱ سال) و ج(۲۲ تا ۲۷) ، تکنوازی نی در سه رده سنی الف(۱۰ تا ۱۵ سال )، ب (۱۶ تا ۲۱ سال) و ج(۲۲ تا ۲۷) و تکخوانی آواز در دو رده سنی الف(۱۵ تا ۲۱ سال) و ب(۲۲ تا ۲۷ سال) به رقابت با هم می پردازند.

فردا در سومین روز از هفتمین جشنواره موسیقی جوان نیز ۳۵ نوازنده در سه بخش تکنوازی سنتور در سه رده سنی الف، ب، ج و تکنوازی سه تار در رده سنی الف به اجرا خواهند پرداخت.

در روزهای برگزاری جشنواره موسیقی جوان هنرمندان جوان از ساعت ۹ الی ۱۹ در حضور هیات داوران متشکل از حسین علیزاده، شهرام ناظری، علی اکبر شکارچی، محمد موسوی، مجید کیانی، داریوش طلایی و رامبد صدیف به اجرا می پردازند.

هفتمین جشنواره موسیقی جوان به دبیری هومان اسعدی ۲۲ تا ۲۵ شهریورماه در سالن رودکی برگزار و ۲۷ شهریورماه در تالار وحدت به کار خود پایان می دهد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

قدرت اله کاظمی از دلفان در گفته :

درود بر استاد شکارچی بزرگ نوازنده کمانچه
لطفا به دلفان تشریف بیارید و کنسرت اجرا کنید.

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :