کد خبر : 33965
تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۶
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 203 بازدید

علی اکبر شکارچی، حسین علیزاده و شهرام ناظری داوران هفتمین جشنواره موسیقی جوان

  75 نوازنده و خواننده امروز و فردا در هفتمین جشنواره موسیقی جوان به اجرا در حضور هیات داوران می‌پردازند. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس ، در دومین روز از این جشنواره 40 نوازنده و خواننده در سه بخش تکنوازی کمانچه رده سنی ب (16 تا 21 سال) و ج(22 تا 27) ، تکنوازی […]

 

75 نوازنده و خواننده امروز و فردا در هفتمین جشنواره موسیقی جوان به اجرا در حضور هیات داوران می‌پردازند.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس ، در دومین روز از این جشنواره 40 نوازنده و خواننده در سه بخش تکنوازی کمانچه رده سنی ب (16 تا 21 سال) و ج(22 تا 27) ، تکنوازی نی در سه رده سنی الف(10 تا 15 سال )، ب (16 تا 21 سال) و ج(22 تا 27) و تکخوانی آواز در دو رده سنی الف(15 تا 21 سال) و ب(22 تا 27 سال) به رقابت با هم می پردازند.

فردا در سومین روز از هفتمین جشنواره موسیقی جوان نیز 35 نوازنده در سه بخش تکنوازی سنتور در سه رده سنی الف، ب، ج و تکنوازی سه تار در رده سنی الف به اجرا خواهند پرداخت.

در روزهای برگزاری جشنواره موسیقی جوان هنرمندان جوان از ساعت 9 الی 19 در حضور هیات داوران متشکل از حسین علیزاده، شهرام ناظری، علی اکبر شکارچی، محمد موسوی، مجید کیانی، داریوش طلایی و رامبد صدیف به اجرا می پردازند.

هفتمین جشنواره موسیقی جوان به دبیری هومان اسعدی 22 تا 25 شهریورماه در سالن رودکی برگزار و 27 شهریورماه در تالار وحدت به کار خود پایان می دهد.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

قدرت اله کاظمی از دلفان در گفته :

درود بر استاد شکارچی بزرگ نوازنده کمانچه
لطفا به دلفان تشریف بیارید و کنسرت اجرا کنید.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :