کد خبر : 33972
تاریخ انتشار : ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 126 بازدید

مجید امرایی : 919 گواهی آموزشی برای روزنامه‌نگاران صادر شد

  مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران ایران با اشاره به برپایی کارگاه‌های‌ آموزشی برای روزنامه‌نگاران استان‌های مختلف، گفت: تاکنون 919 گواهی آموزشی برای روزنامه‌نگارن صادر شده است.  به گزارش میرملاس نیوز ، مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به آغاز صدور گواهی‌های آموزشی در برخی نقاط کشور، اظهار داشت: هم‌اکنون برای روزنامه‌نگاران استان کهگیلویه و […]

 

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران ایران با اشاره به برپایی کارگاه‌های‌ آموزشی برای روزنامه‌نگاران استان‌های مختلف، گفت: تاکنون 919 گواهی آموزشی برای روزنامه‌نگارن صادر شده است.

 به گزارش میرملاس نیوز ، مجید امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس با اشاره به آغاز صدور گواهی‌های آموزشی در برخی نقاط کشور، اظهار داشت: هم‌اکنون برای روزنامه‌نگاران استان کهگیلویه و بویر احمد 119 گواهی آموزشی صادر شده است.

مدیرعامل سرای روزنامه‌نگاران ایران افزود: تاکنون بیش از 800 گواهی آموزشی برای روزنامه‌نگاران استان‌های مختلف کشور صادر شده است.

وی با اعلام اینکه این کارگاه‌های آموزشی با حضور اساتید مجرب حوزه روزنامه‌نگاری برگزار می‌شود، یادآور شد: هدف از برگزاری دوره‌‌های آموزشی ارتقای سطح علمی روزنامه‌نگاران در استان‌های مختلف است.

امرایی با اعلام اینکه یکی از اهداف اصلی سرای روزنامه‌نگاران توجه به بعد آموزش است، ابراز داشت: حرکت در این مسیر می‌تواند تأثیر بسزایی در پیشبرد این مهم داشته باشد.

مدیر عامل سرای روزنامه‌نگاران ایران بیان داشت: با توجه به اینکه در تهران مراکز آموزشی مختلفی وجود داشته است از این حیث تاکنون توجه ویژه‌ای برای برگزاری این کارگاه‌‌های آموزشی برای روزنامه‌نگاران تهرانی نشده است؛ اما در آینده و در مرحله جدید مقرر شده است که این کارگا‌ه‌های آموزشی در تهران نیز برگزار شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

خداوندا به جوانان شهر ما لطف و عنايت ويژه عطا بفرما و به حسودانشان دل رحيم و صبر عظيم مرحمت كن آمين يارب العالمين

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :