کد خبر : 34038
تاریخ انتشار : ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۹:۰۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 710 بازدید

نماینده مردم الیگودرز در مجلس: استاندار لرستان باید بومی باشد/16 گزینه برای تصدی مسوولیت استانداری لرستان معرفی شده است

    نماینده مردم الیگودرز مدعی شد در شرایط فعلی استاندار لرستان باید بومی باشد. به گزارش میرملاس نیوز، محمدتقی توکلی در گفت‎وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، گفت: قرار بود مجمع نمایندگان استان این هفته برگزار شود که بنا به دلایلی این امر صورت نگرفت. وی با اشاره به اینکه استاندار […]

 

 

نماینده مردم الیگودرز مدعی شد در شرایط فعلی استاندار لرستان باید بومی باشد.

به گزارش میرملاس نیوز، محمدتقی توکلی در گفت‎وگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، گفت: قرار بود مجمع نمایندگان استان این هفته برگزار شود که بنا به دلایلی این امر صورت نگرفت.

وی با اشاره به اینکه استاندار لرستان باید بومی باشد، اظهار کرد: 15 تا 16 گزینه برای تصدی مسوولیت استانداری لرستان معرفی شده ولی هیچ چیز هنوز مشخص نیست و اعلام اسامی برخی افراد به عنوان گزینه نهایی استاندار صحت ندارد زیرا تصمیم‎گیری نشده است.

این نماینده مردم لرستان با بیان اینکه در گزینه‎های پیشین وی نام برخی نماینده‎های ادوار مجلس نیز دیده می‎شود، تصریح کرد: به عقیده من در شرایط کنونی استاندار لرستان بایستی بومی باشد تا بتواند با توجه به شناختی که دارد، مسائل و مشکلات استان را برطرف کند.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس بیان کرد: باید با سایر نمایندگان استان نیز رایزنی کنیم تا شاید هفته آینده بتوانیم در خصوص اعلام گزینه نهایی استانداری به یک جمع‎بندی برسیم و آن را به وزارت انتقال دهیم.

این نماینده مردم در مجلس تأکید کرد: قطعاً با یک انتخاب صحیح و کارآمد می‎توان به رفع مشکلات لرستان امیدوار بود.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :