کد خبر : 34082
تاریخ انتشار : ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 226 بازدید

توقف پرداخت تسهیلات مسکن مهر در کوهدشت/ متقاضیان به در بسته خوردند

  یه گزارش میرملاس نیوز ؛ در حالی رئیس بنیاد مسکن کوهدشت از مسدود شدن پرداخت تسهیلات طرح مسکن مهر دراین شهرستان خبر می دهد که بسیاری از متقاضیان برای تکمیل واحدهای خود چشم به این تسهیلات دوخته‌اند. مهر : برخی از متقاضیان تسهیلات مسکن مهر در روستاها و شهرای زیر 25 هزار نفر که […]

IMG11355939

 

یه گزارش میرملاس نیوز ؛ در حالی رئیس بنیاد مسکن کوهدشت از مسدود شدن پرداخت تسهیلات طرح مسکن مهر دراین شهرستان خبر می دهد که بسیاری از متقاضیان برای تکمیل واحدهای خود چشم به این تسهیلات دوخته‌اند.

مهر : برخی از متقاضیان تسهیلات مسکن مهر در روستاها و شهرای زیر 25 هزار نفر که برای دریافت این تسهیلات به بانک مراجعه کرده بودند با خبر مسدود شدن پرداخت این تسهیلات مواجه شدند، موضوعی که موجب شد برای پرسیدن دلایل آن به سراغ رئیس بنیاد مسکن کوهدشت برویم.

بهمن امرایی در گفتگو با  مهر در این رابطه گفت: بسیاری از مردم تشکیل پرونده داده و یک سری کارهای فیزیکی ساختمان خود را نیز انجام داده‌اند اما متاسفانه بانک مسکن که متولی پرداخت وام های طرح مهر است می گوید اعتبارات طرح مهر از مرکز مسدود شده است.

امرایی با بیان این که این معضلی ست که باید تکلیف آن مشخص شود، اظهار داشت: باید معلوم شود که بالاخره تکلیف در این زمینه چیست و آیا مردم نسبت به پرداخت تسهیلات امیدوار باشند یا نه؟!

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :