کد خبر : 34165
تاریخ انتشار : ۲۸ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 88 بازدید

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: هیأت پارلمانی ایران به آذربایجان و گرجستان سفر می‎کنند

  میرملاس نیوز/سرویس سیاسی: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هیأت پارلمانی ایران هفته آینده به آذربایجان و گرجستان سفر می‎کنند. ابراهیم آقامحمدی در گفت‎وگو با ایسنا گفت : هیأت پارلمانی ایران به منظور مذاکرات و همکاری‎های دوجانبه در ابعاد متخلف اجتماعی، اقتصادی و سیاسی هفته آینده به کشورهای آذربایجان و گرجستان […]

22996t

 

میرملاس نیوز/سرویس سیاسی: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هیأت پارلمانی ایران هفته آینده به آذربایجان و گرجستان سفر می‎کنند.

ابراهیم آقامحمدی در گفت‎وگو با ایسنا گفت : هیأت پارلمانی ایران به منظور مذاکرات و همکاری‎های دوجانبه در ابعاد متخلف اجتماعی، اقتصادی و سیاسی هفته آینده به کشورهای آذربایجان و گرجستان سفر می‎کنند.

وی با بیان اینکه طی سال‎های گذشته کمتر از دیپلماسی پارلمانی استفاده شده است، اظهار کرد: سال گذشته طرحی را به مرکز پژوهش‎های مجلس مبنی بر اینکه نمایندگان در چه مسائلی می‎توانند ورود پیدا کنند ارائه شد تا راه‎های دیپلماسی را به خصوص در مورد چالش‎هایی که در کشورهای همسایه وجود دارد هموار و با دیپلماسی پارلمانی مواضع خود ایران اسلامی را در این راستا روشن سازند.

آقامحمدی گفت: خوشبختانه این طرح به تأیید نهایی رسیده و هم اکنون از ظرفیت مجلس در این راستا استفاده می‎شود.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

دیدگاه ها

اگر زمان بازگشت را اعلام بفرمايي برايت جشن مفصلي مي گيريم.خوشا به حال ما براي نماينده مون

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

به جای این سفرهای بی مورد به فکر این مردم باشید به فکر کارخونه های تعطیل باشین اخه سفر رفتن که افتخار نیست به خدا اون دنیا باید پاسخ اعتماد مردم رو بدین

[پاسخ]

اشنا در گفته :

پس نتيجه مي گيريم كه بيكاري ومشكلات استان با اين سفر اق نماينده حل شده است /؟

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :