کد خبر : 34281
تاریخ انتشار : ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۷
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 573 بازدید

نخستین اجرای موسیقی گروه کامکارها در لرستان برگزار می‌شود

رئیس انجمن موسیقی لرستان گفت: نخستین اجرای موسیقی زنده گروه کامکارها در لرستان برگزار می‌شود.  امین عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: نخستین اجرای موسیقی زنده کردی و سنتی توسط گروه کامکارها در لرستان شهر خرم‌آباد برگزار می‌شود. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس ،وی اظهار داشت: پس از رایزنی‌ها با هوشنگ […]

رئیس انجمن موسیقی لرستان گفت: نخستین اجرای موسیقی زنده گروه کامکارها در لرستان برگزار می‌شود.

 امین عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: نخستین اجرای موسیقی زنده کردی و سنتی توسط گروه کامکارها در لرستان شهر خرم‌آباد برگزار می‌شود.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از فارس ،وی اظهار داشت: پس از رایزنی‌ها با هوشنگ کامکار سرپرست گروه کامکارها و توتونچیان مدیر اجرایی این گروه و انجام مراحل اخذ مجوز برگزاری کنسرت از وزارت ارشاد (مرکز موسیقی) و نهادها و ارگان‌های ذیربط استان در روز پنجشنبه 4 مهرماه سال جاری ساعت 19 عصر در سالن تختی خرم‌آباد این گروه به مدت یک شب برنامه اجرا می‌کنند.

رئیس انجمن موسیقی لرستان گفت: این کنسرت در دو بخش موسیقی سنتی و کردی برگزار می‌شود و بخشی از این کنسرت نیز به تکنوازی اختصاص دارد.

عباسی خاطرنشان کرد: در این کنسرت قطعاتی از ساخته‌های گروه کامکار اجرا می‌شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه این کنسرت نخستین اجرای موسیقی گروه کامکارها در لرستان و شهر خرم‌آباد است، عنوان کرد: هدف از برگزاری این کنسرت معرفی هرچه بیشتر موسیقی اصیل کردی و ایرانی و آشنایی نزدیک مردم این دیار با گروه هنری کامکار است.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

حتما میرم می بینم

[پاسخ]

مجیدکوچولو در گفته :

منهم حتمامیام حالامیبنی

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :