کد خبر : 34283
تاریخ انتشار : ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 174 بازدید

نعمت پور حریفان خود را شناخت

  مراسم وزن کشی سه وزن دوم رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد و نمایندگان کشورمان با شناخت رقبای خود از ساعت 15:30 دقیقه عصر فردا(شنبه) به روی تشک مبارزه می روند. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی،در وزن 84 کیلوگرم طالب نعمت پور پس از استراحت […]

 

مراسم وزن کشی سه وزن دوم رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی جهان در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد و نمایندگان کشورمان با شناخت رقبای خود از ساعت 15:30 دقیقه عصر فردا(شنبه) به روی تشک مبارزه می روند.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی،در وزن 84 کیلوگرم طالب نعمت پور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف الکساندر بارازون از ونزوئلا می رود و در صورت برتری در دور سوم با برنده دیدار جاوید حمزاتو از بلاروس و آدوماتیس از لیتوانی مسابقه می دهد. در این وزن 34 کشتی گیر حضور دارند و سلجوق سبی از ترکیه و  ماکسیم مانوکیان از ارمنستان از دیگر نفرات سرشناس در گروه نماینده ایران  هستند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در وزن 60 کیلوگرم که 39 کشتی گیر حضور دارند، محمد نوربخش در دور نخست به مصاف دونی یور اسلام اف از مولداوی می رود و در صورت برتری در دور دوم با برنده مبارزه رواز لاشخی از گرجستان و کوراماتو از ژاپن مسابقه می دهد. درگروه نوربخش، بوررو از کوبا، تسمراد اف از ازبکستان، ارالی یف از قرقیزستان، کبیسبایف از قزاقستان و کوی لاکوف از روسیه حضور دارند.

در وزن 96 کیلوگرم مهدی علیاری در دور نخست به مصاف آرتور الکسانیان از ارمنستان می رود و در صورت پیروزی در دور بعد با برنده دیدار متودیف از بلغارستان و گرزی بکی از لهستان مسابقه می دهد. ایسکاکوف از قزاقستان، هاسلر از آلمان، جنگ ایلدریم از ترکیه و بالاز کیس از مجارستان در گروه علیاری حضور دارند. در این وزن 37 کشتی گیر وزن کشی کرده اند.

رقابتهای وزن های 66، 74 و 120 کیلوگرم روز یکشنبه برگزار می شود که به ترتیب افشین بیابانگرد، هادی علیزاده پورنیا و امیرعلی اکبری به مصاف رقبای خود می روند. محمد فقیری در وزن 55 کیلوگرم از دور رقابتها کنار رفت. 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

محسن در گفته :

یا علی مدد پهلوان،به امید قهرمانیت

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :