کد خبر : 34288
تاریخ انتشار : ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 153 بازدید

اول مهرماه، 10 مرکز تیزهوشان در لرستان راه‌اندازی مي‎شود

  رئیس استعدادهای درخشان اداره کل آموزش و پرورش لرستان از راه‌اندازی 10 مرکز تیزهوشان از اول مهرماه سال‎جاری در استان خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، اعظم محمدی‎نیا بیان كرد: از اول مهرماه امسال با راه اندازی 10 مرکز تیزهوشان جدید در سطح استان تعداد این مراکز به 18 مرکز […]

 

رئیس استعدادهای درخشان اداره کل آموزش و پرورش لرستان از راه‌اندازی 10 مرکز تیزهوشان از اول مهرماه سال‎جاری در استان خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، اعظم محمدی‎نیا بیان كرد: از اول مهرماه امسال با راه اندازی 10 مرکز تیزهوشان جدید در سطح استان تعداد این مراکز به 18 مرکز افزایش می‎یابد.

وی افزود: این مراکز جدید شامل دو مرکز در نورآباد، دو مرکز در کوهدشت، چهار مرکز در شهرستان دورود و دو مرکز در شهرستان الیگودرز است.

رئیس استعدادهای درخشان اداره کل آموزش و پرورش لرستان ادامه داد: در حال حاضر تعداد کل دانش‎آموزان مراکز تیزهوشان استان در مقطع راهنمایی 669 نفر و در مقطع متوسطه 1233 نفر هستند که با راه‎اندازی مراکز جدید 480 نفر به دانش‎آموزان مقطع راهنمایی و 306 نفر دانش‎آموز به مقطع دبیرستان مراکز تیزهوشان استان افزوده می‎شود.

محمدی‎نیا خاطرنشان کرد: تاکنون تنها چهار مرکز تیزهوشان در شهرستان بروجرد و چهار مرکز در شهرستان خرم‎آباد وجود داشته است که با پیگیری‎های صورت گرفته از طریق وزارت آموزش و پرورش مجوز 10 مرکز جدید برای لرستان صادر شد.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :