کد خبر : 34288
تاریخ انتشار : ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 141 بازدید

اول مهرماه، ۱۰ مرکز تیزهوشان در لرستان راه‌اندازی می‎شود

  رئیس استعدادهای درخشان اداره کل آموزش و پرورش لرستان از راه‌اندازی ۱۰ مرکز تیزهوشان از اول مهرماه سال‎جاری در استان خبر داد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، اعظم محمدی‎نیا بیان کرد: از اول مهرماه امسال با راه اندازی ۱۰ مرکز تیزهوشان جدید در سطح استان تعداد این مراکز به ۱۸ مرکز […]

 

رئیس استعدادهای درخشان اداره کل آموزش و پرورش لرستان از راه‌اندازی ۱۰ مرکز تیزهوشان از اول مهرماه سال‎جاری در استان خبر داد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، اعظم محمدی‎نیا بیان کرد: از اول مهرماه امسال با راه اندازی ۱۰ مرکز تیزهوشان جدید در سطح استان تعداد این مراکز به ۱۸ مرکز افزایش می‎یابد.

وی افزود: این مراکز جدید شامل دو مرکز در نورآباد، دو مرکز در کوهدشت، چهار مرکز در شهرستان دورود و دو مرکز در شهرستان الیگودرز است.

رئیس استعدادهای درخشان اداره کل آموزش و پرورش لرستان ادامه داد: در حال حاضر تعداد کل دانش‎آموزان مراکز تیزهوشان استان در مقطع راهنمایی ۶۶۹ نفر و در مقطع متوسطه ۱۲۳۳ نفر هستند که با راه‎اندازی مراکز جدید ۴۸۰ نفر به دانش‎آموزان مقطع راهنمایی و ۳۰۶ نفر دانش‎آموز به مقطع دبیرستان مراکز تیزهوشان استان افزوده می‎شود.

محمدی‎نیا خاطرنشان کرد: تاکنون تنها چهار مرکز تیزهوشان در شهرستان بروجرد و چهار مرکز در شهرستان خرم‎آباد وجود داشته است که با پیگیری‎های صورت گرفته از طریق وزارت آموزش و پرورش مجوز ۱۰ مرکز جدید برای لرستان صادر شد.

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :