کد خبر : 34394
تاریخ انتشار : ۳۱ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۸:۵۱
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 2,087 بازدید

هوشنگ بازوند استاندار لرستان شد

به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز ؛ از هیات دولت خبر می رسد که هوشنگ بازوند به عنوان استاندار لرستان منصوب شده است.

هوشنگ بازوند در سوابق کاری خود معاونت عمرانی استانداری های…

 

 

به گزارش خبرنگار میرملاس نیوز ؛ از جلسه ی امروز هیات دولت با حضور دکتر روحانی خبر می رسد که هوشنگ بازوند به عنوان استاندار لرستان  منصوب شده است.
 
هوشنگ بازوند در سوابق کاری خود  معاونت عمرانی  استانداری های استان مرکزی و لرستان را دارد.

بازوند (اهل شهرستان نهاوند) به عنوان استاندار جديد لرستان، جانشين دكتر حبيب الله دهمرده  که به مدت 3 سال استاندار لرستان بود ،خواهد شد.

 

استان لرستان بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران شاهد 14 استاندار بر مسند استانداری این استان بوده است به طوری که حبیب الله دهمرده چهاردهمین استاندار لرستان محسوب می شود، استانداری که آخرین استاندار دولت دهم در این استان بود.

حسین عالی، حسین محلوجی، حسن عابدینی، احمد انتظاری، محمدعلی نقی جهرمی، اصغر افشاری، احمد انتظاری، محمدجواد محمدی زاده، سید حسن رسولی، نورالله عابدی، قربانعلی سعادت، محمدرضا محسنی ثانی، سید حسین صابری و حبیب الله دهمره اسامی چهارده استانداری است که بر صندلی استانداری لرستان تکیه زده اند.

این در حالیست که استان لرستان در طول عمر هشت ساله دولت نهم و دهم سه استاندار را به خود دیده است که محمدرضا محسنی ثانی، سید حسین صابری و حبیب الله دهمرده این استانداران بوده اند.

حضور یک لرتبار در مسند استانداری لرستان

و اما با آغاز دولت جدید زمزمه های تغییر استانداران در استانهای مختلف به اوج رسید، موضوعی که در استان لرستان نیز شاهد آن بودیم چرا که مردم انتظار داشتند دولت برای رفع محرومیت این استان کمتر توسعه یافته نگاه ویژه ای را در حوزه مدیریتی به این استان داشته باشد؛ استانی که در طول سالهای اخیر همواره از ضعف مدیریتی رنج برده است.

در این راستا با آغاز به کار دولت تلاش برخی نمایندگان برای انتخاب یک گزینه کارآمد و بومی برای استانداری لرستان شکل تازه ای به خود گرفت، موضوعی که منجر به انتخاب هوشنگ بازوند از سوی مجمع نمایندگان استان به عنوان تنها گزینه دارای اجماع حداکثری در این مجمع برای پوشیدن قبای استانداری لرستان شد.

در این راستا بسیاری از رسانه های منصف و بی طرف استان نیز با مرور سوابق فعالیت هوشنگ بازوند در استان لرستان در کسوت معاونت عمرانی خواستار حضور این گزینه لرتبار در مسئولیت استانداری لرستان بودند.

با این تفاسیر هیئت دولت نیز در جلسه امروز یکشنبه خود هوشنگ بازوند را به عنوان استاندار جدید لرستان معرفی کرد، موضوعی که بسیاری از دلسوزان به دنبال آن بودند.

هوشنگ بازوند مورد اجماع همه نمایندگان لرستان

ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: در راستای معرفی گزینه های استانداری لرستان به وزارت کشور صبح امروز یکشنبه جلسه ای را با حضور همه نمایندگان استان داشتیم.

وی ادامه داد: در این جلسه همه گزینه های مختلف مطرح شد و در نهایت یکی از گزینه ها به اتفاق آرای همه نمایندگان به عنوان گزینه نهایی به وزارت کشور معرفی شد.

آقامحمدی با بیان اینکه مابقی گزینه ها رای قابل قبولی در مجمع نمایندگان کسب نکردند، افزود: کاندیدای قابل قبول همه نمایندگان آقای هوشنگ بازوند بود.

وی با بیان اینکه دولت نیز روی ایشان نظر مثبتی داشتند، افزود: ما هم بر همین اساس که فردی که مسئولیت استانداری را بر عهده می گیرد باید با دولت هماهنگ باشد روی انتخاب ایشان به اجماع رسیدیم که امروز در جلسه هیئت دولت نیز این موضوع اعلام شد.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سوابق اجرایی موفق هوشنگ بازوند در لرستان و دیگر استانها ابراز امیدواری کرد با حضور وی در استانداری لرستان شاهد رفع مشکلات استان در بخشهای مختلف باشیم.

هوشنگ بازوند لرستان را می شناسد

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی نیز در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: در انتخاب هوشنگ بازوند نمایندگان استان معیارهایی داشتند که خوشبختانه در مورد ایشان صادق بود.

محمد تقی توکلی با بیان اینکه ایشان سابقه فعالیت اجرایی در لرستان را دارند و این استان را به خوبی می شناسند، افزود: همچنین ایشان لرتبار هستند و نسبت به لرستان و رفع مشکلات این استان تعصب دارند.

وی با بیان اینکه ما هم شاخصهایی که مد نظر داشتیم تقریبا در وجود ایشان بود، یادآور شد: یکی از این شاخص ها مربوط به اجرایی بودن هوشنگ بازوند می شد که خوشبختانه سوابق موفق ایشان این موضوع را تصدیق می کند.

توکلی با بیان اینکه ایشان لرستان را می شناسد و بر کل استان اشراف دارد، افزود: هوشنگ بازوند با مطالبات، کمبودها و چالشهای لرستان آشنایی دارند و می تواند برای رفع آنها برنامه ریزی کند.

مدیریت کارآمد؛ اساسی ترین مشکل لرستان

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی نداشتن حاشیه سیاسی را از دیگر معیارهای انتخاب هوشنگ بازوند عنوان کرد و افزود: استانداری که بیشتر تمایل به کار سیاسی داشته باشد فرصت ها از او گرفته شود و تجربه نشان داده که این موضوع عایدات خوبی برای استان ندارد.

توکلی با بیان اینکه لرستان دارای ظرفیت بالایی است که باید این منابع مدیریت شود، عنوان کرد: در این راستا باید کسی مسئولیت استانداری لرستان را بر عهده می گرفت که تمرکز بیشتری بر روی کارهای اجرایی داشته باشد و بتواند ضمن تقویت زیرساختها در راستای تسهیل سرمایه گذاری در بخش تولید گام بردارد تا بتوان ضمن دستیابی به تحول در حوزه اقتصادی زمینه رفع دیگر مشکلات استان را در بخشهای مختلف فراهم آورد.

وی اساسی ترین مشکل لرستان را موضوع مدیریت کارآمد دانست و ابراز امیدواری کرد که با حضور هوشنگ بازوند در راستای رفع مشکلات استان در ابعاد مختلف گام های جدی و عملیاتی برداشته شود.

به هر روی بالاخره بعد از کش و قوسهای فراوان قبای استانداری لرستان بر تن یک لرتبار پوشیده شد، موضوعی که مورد استقبال همه از جمله نمایندگان لرستان، رسانه ها، کارشناسان، نخبگان و …قرار گرفت. امید می رود با حضور هوشنگ بازوند در مسند استانداری لرستان بتوان در راستای توسعه هر چه بیشتر لرستان و رفع مشکلات این استان گام های بزرگی برداشت.

 

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

لرستانی مقیم اراک در گفته :

جناب ازادبخت سلام

انتصابشایسته مهندس بازوند به عنوان اولین استاندار لرستانی را خدمت شما و هم استانیهای عزیز تبریم میگم ….بازوند مدیری لایق است …….یاورش باشیم …لرستانی مقیم اراک

[پاسخ]

میرزایی منش پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱ مهر , ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷:

شرمنده دوست عزیر بالا که گفتن اهل شهرستان نهاونده

[پاسخ]

درود براقامحمدی و الهیار ملک شاهی با این انتخاب

[پاسخ]

میرزایی منش پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱ مهر , ۱۳۹۲ ۰۸:۵۷:

بله

[پاسخ]

مسلم شیراوند در گفته :

آقای بازوند متولد 1341 درشهرستان نهاوند که شهرستانی لرنشین است دیده به جهان گشوده اند‏!‏ انشاالله بتواند گوشه ای ازمحرومیت استان رفع کنن

[پاسخ]

لرستانی پاسخ در تاريخ جمعه ۵ مهر , ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹:

جناب آقای شیراوند، گرچه همه لرزبانها در هرکجای ایران و جهان باشند برادران ما هستند ولی همانطوری که نمایندگان محترم مردم استان لرستان درمجلس اشاره کرده بودند ، تمام تلاش آنها در انتخاب استاندار بومی بوده است ، لذا آقای بازوند نهاوندی نیستند و به نظر می رسد اصالتاً کوهدشتی باشند . انشالله که مدیر لایق و منشاء خیرو برکت برای استان لرستان شوند تا این را در دولتهای بعدی هم ادامه یابد

[پاسخ]

فرهنگی در گفته :

تبریک به تمامی لرستانی های عزیز
باتشکر از سایت خوبتون

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

این انتخاب را به مردم لرستان تبریک میگویم آنها به زودی خواهند دید که سود کرده اند

[پاسخ]

رضارضایی فرد کلاس اول راهنمایی در گفته :

باسلام ضمن تبریک به مهندس بازوند انشاء الله باعث کارهای خوب در این استان باشند

[پاسخ]

بازوند در گفته :

تبریک عرض می کنم

[پاسخ]

کوهدشت در گفته :

خوشحالی این خبر از مدال طالب کمتر نبود.

[پاسخ]

ف پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱ مهر , ۱۳۹۲ ۱۴:۵۳:

جناب جو گیر نشو بازوند کوهدشتی نیست

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ یکشنبه ۱۴ مهر , ۱۳۹۲ ۱۴:۱۹:

سلام
خیلی مهمه بدونید آقای بازوند کجایی هست؟ مهندس ازبستگان نزدیک بنده هستند ایشان لر هستند و بزرگ شده نهاوند و این رابدونیم که نهاوندی های عزیز نیز لر می باشند .

[پاسخ]

مهدی در گفته :

با سلام امیدوارم این استاندار هم مثل سایرین کم نیاورد و بتواند کاری برای جوانان جویای کار این استان انجام دهد و با دولت رابطه خوبی داشته باشد و کارهای خوبی که استانداران قبلی انجام داده اند ادامه دهد مثل آزادسازی قلعه،مجتمع چهارده معصوم و… تعطیلی کارخانجات استان را پیگیری نمایند و مثل نمایندگان نباشند که به قول هایشان عمل نمی کنند!!!

[پاسخ]

مهدی در گفته :

بر اساس قاعده بازی دیگر معاونت های استانداری- فرمانداری ها – بخشداری ها نباید جولانگاه افراد بیسواد- عوام فریب و سودجو ی وابسته به دولت کریه و رانت سالار احمدی نزاد باشد. امید میرود در سطح حوزه های اداری و سیاسی استان تحولات گسترده و مثبتی انجام شود.

[پاسخ]

سید بصیر موسوی در گفته :

جناب آقای مهندس بازوند انتصاب شایسته حضرتعالی را از صمیم قلب تبریک میگویم انشاالله در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عجل الله ) وتبعیت محض ازفرامین مقام معظم رهبری منشاءخیروبرکت برای استانمان باشید.خوش آمدی

[پاسخ]

محمدرضا طهراني- ساكن اراك در گفته :

انتصاب دو مرد بزرگ از شهر زيباي نهاوند ، جناب دكتر ولي اله سيف به سمت رئيس كل بانك مركزي و جناب مهندس بازوند به سمت استانداري لرستان مايه افتخار ما همشهريان است . مبارك باشد .

[پاسخ]

سفیر کونانی در گفته :

باآرزوی موفقیت برای ایشان

[پاسخ]

شریفه محمدیان در گفته :

جناب مهندس بازوند انتخاب شایسته شمارا به عنوان استاندار لرستان تبریک میگم امیدوارم با وجود شما روز به روز بر آبادانی این استان افزوده شود

[پاسخ]

میرزایی در گفته :

خبر انتصاب مهندس بازوند به عنوان استاندار لرستان خبر بسیار مسرت بخشی بود امید است با توجه به تجارب وتعهد واخلاصی که ایشان دارند بتوانند لرستانی آباد وبانشاط ودرخور مردم لرستان بسازند

[پاسخ]

عباس نورمحمدی در گفته :

دربرخی سایت ها اومده بود
شخصی بنام زرگر برا استانداری اصفهان،درنظرگرفته شده
سوابقش رو هم نوشته بودند،توصیه میکنم دوستان سوابق استانداراصفهان رابخوانند،قابل قیاس با اقای بازوندنیست
این کجا وآن کجا
لرستان همیشه محروم خدا بدادمان برسد

[پاسخ]

صدای آشنا پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱ مهر , ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲:

لطفا دقت فرمایید سوابق فردی که برای استادداری اصفهان درنظرگرفته شده
بقوا آقای نورمحمدی این کجا وآن کجا:
زرگر متولد 1333 اصفهان و در رشته مدیریت استراتژیک تحصيل كرده است. برخي سوابق علمی و اجرایی وي از اين قرار است:

(مسئول ستاد جهاد سازندگی شهرستان سمیرم اصفهان

مسوول کمیته عمران جهاد سازندگی استان اصفهان

مسوول جهاد سازندگی استان اصفهان

معاون برنامه ریزی وزارت جهاد سازندگی

معاون امور عمرانی وزارت کشور

قائم مقام شورای اسلامی شهر تهران

رئیس ستاد حوادث غیر مترقبه کشور

رئیس شورای عالی حمل و نقل و ترافیک کشور

معاون امور آب وزارت نیرو

رئیس کمیته ملی سدهای بزرگ کشور

رئیس کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران

مشاور وزیر نیرو و عضو هیات مدیره شرکت مدیریت پژوهش های نیروگاهی ایران

عضویت در شورای پول و اعتبار

عضویت در شورایعالی بانکها

عضویت در ستاد طرحهای مهم انقلاب

عضویت در ستاد بسیج اقتصادی

عضویت در کمیسیون شورای اقتصاد

عضویت در شورای عالی ترابری کشور

عضویت در شورای برنامه ریزی مسکن و شهرسازی در برنامه دوم توسعه

عضویت در شورای عالی اقیانوس شناسی

کتب تالیف شده و افتخارات : نشان درجه سه خدمت جمهوری اسلامی . نشان ملی میراث فرهنگی جمهوری اسلامی . تقدیر از ریاست محترم جمهوری اسلامی به خاطر ارائه برنامه وزیر پیشنهادی برای وزارت مسکن و شهرسازی در سال 1376 . تقدیر از نخست وزیر محترم وقت.)

[پاسخ]

خوشناموند- پاسخ در تاريخ سه شنبه ۲ مهر , ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲:

از فهم آقای نورمحمدی واین مقایسه باید تقدیر کرد همه فرصت هایتان را در سبدتاسف های آینده نگذارید—–نمایندگان لرستان باز هم کم آوردند —دولت هم لرستان را نمی شناسد—برای آقای بازوند دعا کنید———-بادلسوزی واحترام ونقدحقیقی او را کمک کنیم–

[پاسخ]

امرايي در گفته :

ملكشاهي مانند انتخابات رياست جمهوري در انتخاب استاندار باخت گزينه او و عباسي فرد “اسماعيل دوستي ” بود

[پاسخ]

ن پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱ مهر , ۱۳۹۲ ۲۳:۳۱:

آقای امرایی سیاست خیلی پیچیدگی داره که من و شما هنوز اندر خم یک کوچه آنیم
و راجع به آن نمی توان صریح مانند شما اظهار نظر نمود.

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱ مهر , ۱۳۹۲ ۲۳:۵۲:

امراي
از هيچ چيز خبرنداري الكي نظر نده . دوستي هيچكس را نداشت به همين خاطر هم استانداري را نپذرفت

[پاسخ]

رومشگانی در گفته :

امیدوارم انتصاباش رومشگانی نباشد

[پاسخ]

میر. در گفته :

لطفا کام ل معرفی کنید

[پاسخ]

ناشناس در گفته :

اژ اي خور مسرت بخشه !!

[پاسخ]

علی در گفته :

امیدوارم استاندار لرستان به شهر دارخرم آباد تبدیل نشود. وفریب افراد فرصت طلب وسودجوی لرستان را نخورد.

[پاسخ]

مهدی پاسخ در تاريخ دوشنبه ۱ مهر , ۱۳۹۲ ۱۸:۵۹:

لطفا شانتاژ نفرمایید ما خرم آبادیها بیشتر از همه تو آمپاسیم!

[پاسخ]

محمد زريني در گفته :

خبر استاندار شدن جناب مهندس بازوند خبر مسرت بخشي است ، اميدواريم با توجه به توانمندي و تخصص و اخلاصي كه در ايشان سراغ داريم منشا خير و بركت و آباداني براي استان لرستان باشد انشااله…….. بنده بعنوان يك نهاوندي شاغل در مس سرچشمه كرمان مدت 6 سال با جناب مهندس افتخار همكاري داشته ام از آنجا كه ايشان در طول خدمت در مس كارهاي بزرگي انجام دادند و معدود مديراني مسئوليت آن را قبول ميكردند الان با گذشت 15 سال مردم به نيكي از ايشان ياد كرده و آرزو ميكنند يك بار ديگر اين افتخار نصيب آنها گردد. بنده ضمن تبريك به جناب مهندس بازوند و همچنين مردم غيور و پاكدل لرستان آرزو ميكنم تمام مديران دلسوز و توانمند جهت خدمت به نظام مقدس اسلامي و ملت بزرگ ايران موفق و سر بلند باشند

[پاسخ]

امرایی در گفته :

اقای ملکشاهی طرفدار سرسخت قالیباف بود و حتی طرفدارانش را به خرم اباد بردتا از وی استقبال کنند و گزینه او کس دیگری بود ولی …….

[پاسخ]

حاج محمد میرزاوند در گفته :

سلام :انتصاب جناب مهندس هوشنگ بازوند بعنوان استاندار لرستان را تبریک وآرزوی موفقیت برای وی دارم

[پاسخ]

دارا در گفته :

هوشنگ بازوند را مي شناسم .مرد بزرگوار و شريفي است. نمايندگان استان در دولت تدبير هم تدبير نمي كنند و بدنبال منافع هستند. آقا محمدي و توكلي نمايندگان اليگودرز و خرم آباد از افرادي بودند كه سودهاي داشتند كه شخصي بود.زرگر را معرفي نمودند دوستان . منتظر انتصاب استانداران فارس،آذربايجان،يزد و كرمان و سمنان و خوزستان بمانيد تا ببينيد در انتخاب استاندار هم ما مانند نرخ بيكاري امان آخر هستيم. روي سخن من با بازوند است كه به محض حضور در استان از خون 20 مدير نالايق استانداري بوي‍ژه مديران حوزه ي معاونت اقتصادي و برنامه ريزي بودجه و آمار نگذرد.مديران حوزه ي فني كه تخصص خود اوست نيز بي كفايت ترين ها هستند .ببين چه به روز لرستان آمده هرچه آمده اول از برنامه ريزي و بودجه و آمار و بعد از آن از امور شهري (بهتر است بگوييم امور كمتر از دهات) و امور روستايي است. شهرهاي ما مانند دهات تبريز و دهات ما مانند بيقوله هاي بيابان هاي سيستان و كرمان و يزد است.جناب توكلي نماينده محترم شما مدير امور آب استان بوديد كه آب اليگودرز به قم رفت بدون حق آبه(ولي من اگر وارد اتوبات ساوه شوم تا انتهاي آن بايد 5000 تومان عوارض بدهم.اگر وارد اتوبان آذربايجان شوم از قزوين تا تبريز 30000 تومان عوارض از من مي گيرند. از داران كه وارد اصفهان مي شوي در هر استراحتگاه كه مي ايستي براي وضو گرفتن بايد 500 تومان پول به اصفهان بدهي . اگر جرات داري از كرمان و حتي همدان حرف بزن. استان هاي شمالي كه ديگر هيچ. لرستان بي چاره . هر چه آدم خوب داشتي همگي مديران لايقي در خارج لرستان هستند و شدند و ته ديگي ها ماندند تا روي لرستان را سياه نمايند.رويتان سياه زودتر اين مديريت لرستان را ول كنيد و به آخرت فكر كنيد.آقاي بازوند خواهش مي كنم لطف اول شما به لرستان بررسي سوابق مديراني باشد كه خارج از لرستان هستندولي لر تبارند و داراي اصالت و شايستگي فراوان و آن ها را با هرقيمتي هم كه شده بياوريد هرچند كه خيلي ها براي خاك لرستان مجاني هم كار مي كنندو انتظاري ندارند.اين بي بته ها را زودتر عوض نماييد.تا شايدلرستان اول نفسي بكشد و بعد به فكر عمران و آباداني بيفتد. از شما نشريه وزين هم مي خواهم كه اين مطلب را مستقيم به گوش بازوند برسانيد.صابري ديوانه و دهمرده ي خودخواه و بي كفايت لرستان را به تباهي كشيدند.سوابق بيش از صد نفري كه در زمان اين دو كوته بين از لرستان رفتند را بررسي نماييد تا عمق فاجعه را درك نماييد.من خواهش مي كنم يك نفر را مامور نماييد كه مديران منتصب از سال 1380 تا 1388 را بررسي نماييد و ببينيد در همين 4 سال گذشته چه بر سر لرستان آمد.

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ چهارشنبه ۱۲ آذر , ۱۳۹۳ ۰۸:۱۷:

متشکر ار درج نظرتون

[پاسخ]

دارا در گفته :

مهندس بازوند براي شما آرزوي توفيق دارم – هرچند اعتقاد راسخ دارم كه توفيق شما زماني بيشتر خواهد شد كه ابتدا دور و بر خود را اصلاح نماييدو بعد هم به اطراف خود بينديشيد و وقتي 100 يار قوي انتخاب كرديد مطمئن باش هر قدمي از شما كار صد قدم و هر حرف شما دنيايي سخن خواهد داشت. اين دغل دوستان كه مي بيني مگسانند گرد شيريني و ابتدا دور و بر شما هستند و حلوا حلوا و وقتي رفتيد(4 سال ديگر) در بي كفايتي شما انشا ها مي نويسند.4 معاون زمان صابري را ببين و حرف هاي آن ها را در روزنامه هاي بعد از خروج صابري از استان بخوان. تا حرفم را باور كني. و بداني كه 4 سال ديگر همين فردا خواهد آمد و نزديك است . و من نصر الا من عندالله العلي العظيم.

[پاسخ]

افشاء در گفته :

والا در طرح های آزاد راه سازی که ایشون در توجیهشون بسیار موثر بوده اند!تنها شهری که الان در مسیر آزادراه 5 قرارداره خرم آباده!
قبلا شهرهای بروجرد و پلدختر و بخشهای معمولان و ویسیان در مسیر بودند ولی تا چند وقت دیگه تبدیل به دهکده اموات میشوند
در زمان حضور ایشون در استان مرکزی طرحی برای بن بست کردن راه آهن دورود و ازنا به نام راه آهن توره – خرم آباد چیده شد نکته جالب اینه که بروجرد هم در این مسیر نیست!! یعنی یه خط آهن برای خدمت به کوه و دره طراحی شده
الان هم که استاندار لرستان شدند
بد قصه ها گذشت و بدتر اومد

[پاسخ]

بیرانوند در گفته :

متاسفانه آنچه موجب عقب ماندگی ما لرستانی ها شده است ، انجماد در این تفکر غلط است که « مرغ همسایه غاز است » . بسیاری از بهترین مدیران این مملکت لرستانی هستند که صداقت درعمل ، پاک دامنی ، پرهیز از دروغ و ریا ، دلسوزی و فهم عمیق مشکلات کارمندان تحت امر از ویژگی های بارز آنها است . لذا همه باید این اتفاق مبارک را به فال نیک گرفته و با افق دید بلند خدمتگزاران به هم استانی های عزیز را حمایت کنیم .

[پاسخ]

اصلاحات در گفته :

بنده نیز از طرف لرستانی های مقیم تهران خدمت اقای بازوند تبریک عرض میکنم و امیدوارم در مشی امام و دولت اقای روحانی وتفکرات اصلاح طلب گونه باشند چون مردم دیگر خودسری را قبول نمیکنند و در خرداد ماه به افراط پایان دادند
ولی به نظرم نمایندگان گزینه ی اصلح را در بین گزینه ها قرار نداده بودند
جا دارد که از دوتن از افتخارات لرستان در تهران تشکر کنم یکی از اقای اسماعیل دوستی و دیگری دکتر کاییدی نماینده معمولان و پلدختر چون بارها شاهد بوده ام که به دنبال منافع مردم هستند نه خودشان مانند………..
خداوند ان شاالله همه ی ما رو مورد لطف خودش قرار بدهد
h kh

[پاسخ]

باسلام به استحضحار ميرساند كه من مهندس بازوند را ميشناسم اقاي مهندس وقتي در دانشگاه باهنر كرمان بود ودانشجو بود همان روز هم مدير بودوفرد دلسوزي بود دركل انسان مومني بودو دست دانشجويان خالي را هم ميگرفت وخودش از ايثار گران جنگ بوده وادم موفقي بوده است وارزوي موفقيت براي كارش داريم

[پاسخ]

ناشناس پاسخ در تاريخ شنبه ۲۰ مهر , ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴:

خداوند اجر ومزد انسانهاي خيير راميدهد

[پاسخ]

عدالت در گفته :

به خدا قسم پارتی بازی و آشنا بازی بیش از حد توی کوهدشت این شهر را بدبخت کرده .اگر ذرهای انسانیت وترس از قبر و قیامت بود این شهر با این همه استعداد ونخبه بهترین شهر ایران بود .

[پاسخ]

رضا در گفته :

با سلام به استضحارميرساند كه ما يك ايران داريم ويك خدا وديگر اگر مسلمانيم براي كاركردن فرقي ندارد بايد كسي سكاندار باشد كه توانايي لازم را داشته باشد حال چه لر باشد چه بلوچ باشد مگر اقاي دكتر دهمرده جايي كم گذاشتند ايشان هم ادم خوبي ودلسوزي بوده ومطمنا كسي به اين جاها ميرسد حتما از فيلترهاي عبور كرده ويكشبه از خواب بلند نشده وسمت استانداري را بهشان تقديم كنندوكسي را نبايد با ديگري مقايسه كرد مهم هدف است ونتيجه كاراست ومهم نيست فرد چه پستهاي زيادي داشته مهم اين است كه چه كارايي داشته وبايد در چها ر سال اينده به وي نمره قبولي داد اميد است در كار هايشان موفق باشند ووكارها را بخوبي به جلو ببرند.

[پاسخ]

رضا پاسخ در تاريخ یکشنبه ۲۱ مهر , ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸:

كار نيكو كردن از پر كردن است يا تونيكو كن در دجله انداز كه ايزد در بيابانت دهد باز حتما ويقنا اين مرد ابي دست كسي داده ويا جايي نون رساني كرده ويا كار خيري انجام داده كه به اينجا رسيده خدا هميشه ياورر نيكوكاران است

[پاسخ]

سعید- از بروجرد در گفته :

ببخشید الن بعد مدتی آقای بازوند واسه لرستان چیکار کردن تا ما بدونیم؟؟؟؟؟؟؟
فقط تعصب الکی؟
خاک بر سر ما که با اینکه کلی از جوانان جهت اشتغال به سایر استانها و تهران مهاجرت کردن نرخ بیکاری در این استان ارز تمام نقاط کشور بیشتر است!!!!!! یعنی حتی از سیستان و بلوچستان هم که این همه به سر میزنند بدتر است.
ننگ بر شما باد. نرخ بیکاری سند جنایت شما افراد نالایق و پاچه خوار ها است.

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :