کد خبر : 34454
تاریخ انتشار : ۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۵
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 181 بازدید

محموله قاچاق سیگار به کوهدشت نرسید

  80 هزار نخ سیگار قاچاق در شهرستان‎های دوره چگنی و سلسله کشف و ضبط شد. به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، فرمانده انتظامی دوره چگنی در این خصوص گفت: بنا بر اعلام مرکز فوریت‎های پلیسی 110 مبنی بر فعالیت شخصی در خصوص تهیه و توزیع سیگار خارجی قاچاق در شهرستان، موضوع در […]

 

80 هزار نخ سیگار قاچاق در شهرستان‎های دوره چگنی و سلسله کشف و ضبط شد.

به گزارش میرملاس نیوز به نقل از ایسنا، فرمانده انتظامی دوره چگنی در این خصوص گفت: بنا بر اعلام مرکز فوریت‎های پلیسی 110 مبنی بر فعالیت شخصی در خصوص تهیه و توزیع سیگار خارجی قاچاق در شهرستان، موضوع در دستور کار ویژه مأموران پاسگاه کشکان قرار گرفت.

سرهنگ پاریاد ادامه داد: در پی تلاش و پیگیری‎های پلیس در این راستا و کنترل محورهای مواصلاتی مأموران به یک دستگاه خودرو پراید مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی با اشاره به کشف 16 هزار و 400 نخ سیگار خارجی قاچاق پس از بازرسی از خودروی توقیفی، افزود: اتومبیل در خرم‎آباد بارگیری کرده و قصد داشته سیگارهای قاچاق را در کوهدشت توزیع کند که با هوشیاری مأموران انتظامی توقیف شد.

فرمانده انتظامی دوره چگنی گفت: یک نفر قاچاقچی که راننده خودرو بوده دستگیر و پس از اعتراف و تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و اعزام شد.

همچنین، مأموران انتظامی شهرستان سلسله روز گذشته در بازرسی از یک دستگاه خودرو، 53 هزار و 400 نخ سیگار قاچاق کشف و ضبط کردند.

مأموران بخش انتظامی فیروزآباد شهرستان سلسله روز گذشته حین گشت‎زنی در محور فیروزآباد- خرم‎آباد به یک دستگاه سواری پژو 405 مشکوک و خودرو را متوقف کردند.

بر اساس این گزارش، مأموران در بازرسی از خودرو 53 هزار و 400 نخ انواع سیگار خارجی قاچاق کشف و ضبط کردند.

در این اقدام، راننده پژو دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

این آب تاب برا 82 بگس سیگار اگر راست میگید مواد مجدر درستکنید

[پاسخ]

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :