کد خبر : 34519
تاریخ انتشار : ۲ مهر ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۴
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 139 بازدید

ردپای برخی مسوولان وزارت صنعت قبلی در واردات خودروهای لوكس !

  میرملاس نیوز/سرویس سیاسی: در این پرونده ارز مرجعی که برای واردات کالاهای اساسی تخصیص داده شده بود برای واردات خودروهای لوکس استفاده شد و مابه تفاوت ارز مرجع آن به حساب دولت واریز نشده است..   عضو كمیسیون اصل 90، با بیان این كه برای واردات خودروهای لوكس ارز مرجع اختصاص داده شده است، […]

6197_678

 

میرملاس نیوز/سرویس سیاسی:

در این پرونده ارز مرجعی که برای واردات کالاهای اساسی تخصیص داده شده بود برای واردات خودروهای لوکس استفاده شد و مابه تفاوت ارز مرجع آن به حساب دولت واریز نشده است..

 

عضو كمیسیون اصل 90، با بیان این كه برای واردات خودروهای لوكس ارز مرجع اختصاص داده شده است، از ارایه پرونده تخلف واردات خوروهای لوكس به هیات رئیسه مجلس خبر داد.
احمدامیر آبادی فراهانی درگفت‌وگو با خبرنگار ایلنا ضمن بیان این مطلب گفت: پرونده واردات خودروهای لوکس تنها مربوط به پرونده خودروهای وارداتی نیست.
نماینده مردم قم در مجلس نهم، افزود: در این پرونده سازمان‌ها و دستگاه‌های مختلفی از جمله سازمان حمایت از مصرف کنندگان و وزارت صنعت معدن و تجارت دولت دهم دخیل هستند.
وی با اعلام این كه این پرونده به هیات رئیسه مجلس ارایه می شود، اظهار داشت: پرونده تخلف واردات خودروهای لوکس هفته جاری پس از اعلام وصول در صحن علنی مجلس به قوه قضاییه ارجاع خواهد شد.
عضو کمیسیون اصل 90 تصریح كرد: در این پرونده ارز مرجعی که برای واردات کالاهای اساسی تخصیص داده شده بود برای واردات خودروهای لوکس استفاده شد و مابه تفاوت ارز مرجع آن به حساب دولت واریز نشده است.

 

 

درج شده توسط : سرویس خبر و رسانه " میرملاس "

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :