کد خبر : 34648
تاریخ انتشار : ۶ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۰
نسخه چاپی نسخه چاپی
تعداد بازدید 193 بازدید

رئیس کمیسیون قضایی مجلس : با کاداستر زمین‎خواری کاهش می‎یابد

  رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: با کاداستر زمین‎خواری کاهش می‎یابد وهمه اراضی کشور سنددار می‎شوند به گزارش میرملاس نیوز ، الهیار ملکشاهی در گفت‎وگوبا ایسنا افزود: طرح کاداستر در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس به صورت دقیق بررسی می‎شود. وی با بیان اینکه با تصویب این طرح همه اراضی کشور سنددار می‎شوند، اظهار کرد: با […]

 

رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: با کاداستر زمین‎خواری کاهش می‎یابد وهمه اراضی کشور سنددار می‎شوند

به گزارش میرملاس نیوز ، الهیار ملکشاهی در گفت‎وگوبا ایسنا افزود: طرح کاداستر در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس به صورت دقیق بررسی می‎شود.

وی با بیان اینکه با تصویب این طرح همه اراضی کشور سنددار می‎شوند، اظهار کرد: با تصویب این طرح در مجلس همه زمین‎های کشاورزی، مسکونی، مساحی نقشه‎برداری و اختلافات ملکی به حداقل می‎رسد و کسی دیگر نمی‎تواند ادعایی نسبت به اراضی دیگران داشته باشد.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس تصریح کرد: با تصویب این طرح بسیاری از مشکلات این حوزه مرتفع می‎شود.

ملکشاهی از بررسی طرح تعریف جرم سیاسی مبتنی بر یکی از اصول قانون اساسی در کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس خبر داد و گفت: طرحی که اخیراً به کمیسیون قضایی مجلس ارجاع شده تعریف جرم سیاسی مبتنی بر یکی از اصول قانون اساسی بوده که نیاز است این طرح به یک قانون تبدیل شود.

 

 

درج شده توسط : امین آزادبخت (مدیر سایت )

دیدگاه ها

ناشناس در گفته :

باریکلا

شهروند در گفته :

اصلن فهمیدی چی شد؟چی گفت؟

علی در گفته :

قطعاً آقای ملکشاهی از برجسته ترین چهره های کوهدشت و از فعالترین نمایندگان کوهدشت هستن.

امرایی در گفته :

آقای ملکشاهی یه فکری هم به خانه های سازمانی جنب سپاه قدیم هم بکن که افرادی که در انجا سکونت داشتند با مبلغ 7 یا 15 میلیون مالک انها شدند در صورتیکه فقط پول زمین انها 100میلیون تومان است چرا بیت المال را اینجوری به تصرف خودشان دراوردند

آرش از کوهدشت در گفته :

بخود میبالیم واحساس غرور میکنیم وقتی حضرتعالی را مجدانه میبینیم

...گراوند در گفته :

براشیرم ملکشاهی

بیان دیدگاه !

نام :
رایانامه :